Skip to content

Jak w prosty sposób włączyć lub aktywować przyciski pojemnościowe mojego telefonu komórkowego Samsung

22 de marzec de 2023

Słynne przyciski, które urządzenia Samsung mają na dole, są znane jako przyciski pojemnościowe, oczywiście takie same są niezwykle przydatne gdy jesteśmy w miejscach o słabym oświetleniu.

Możemy więc dokładnie zobaczyć, gdzie się znajdują i naciśnij we wskazanym miejscuchociaż często robimy to bezpośrednio bezwładnie, nawet nie widząc, co naciskamy, czy nie?

Jak mogę włączyć przyciski pojemnościowe Samsunga

W niektórych urządzeniach mobilnych bardziej niż cokolwiek o niskim lub średnim zasięgu wiele razy nie zapalają się tak samow wielu przypadkach jest to spowodowane złą konfiguracją urządzenia mobilnego.

Chociaż Samsung jest jedną z najlepiej sprzedających się marek, musimy również przyznać, że w tych urządzeniach występuje kilka typowych problemów, niektóre są łatwe do rozwiązania, jak w tym przypadku Problem z przyciskami pojemnościowymi.

Właśnie o tym będziemy mówić dalej, a dokładnie o tym, jak skonfigurować telefon komórkowy czy możesz włączyć przyciski dolnej części Twojego Samsunga.

Pamiętaj, że nie powinieneś mieć tzw Tryb oszczędzania energii ani tryb ultra oszczędzania energii, ponieważ jasne jest, że jeśli go aktywujesz, nie ma możliwości, aby te przyciski się zaświeciły.

Ponieważ chodzi o precyzyjne oszczędzanie energii i wydają, to logiczne. Problem polega na tym, że jeśli wyłączymy którykolwiek z tych trybów, możemy zobaczyć, jak zapalają się te przyciski.

Jak łatwo włączyć dolne przyciski Samsung Galaxy krok po kroku

Nie ma dokładnie kilku modeli telefonów komórkowych, które miały problemy, takie jak urządzenia z serii „S” c z dolnymi przyciskami, popularne modele, takie jak Samsung Galaxy J1, J2, J3, J5, J7.

Nawet wysokiej klasy telefony komórkowe, takie jak Samsung S6 lub Samsung S7 Oni również doświadczają takich problemów, ale jak zobaczysz, nie jest to tak naprawdę problem zbyt skomplikowany do rozwiązania.

I jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że nie oszczędzanie energii jest aktywowany, ponieważ jest pierwszą rzeczą, która jest dezaktywowana, oświetleniem tych przycisków.

To normalne, że jest to jedna z pierwszych rzeczy, które dezaktywuje ponieważ same w sobie nie są bardzo potrzebne i służą tylko w bardzo specyficznych sytuacjach.

Nawet w ciemności przynajmniej ja osobiście nigdy nie miałem żadnego problemu naciśnij wspomniane przyciski bez oświetlania ich i przebywania w warunkach słabego oświetlenia.

Osobiście wydaje mi się to stratą energii, baterii bez jakiegokolwiek sensu, ale jak Każdy człowiek to światbyć może są dla Ciebie niezbędne, aby móc w 100% kontrolować swoje urządzenie mobilne, w każdym razie wiesz, dlaczego się nie włączają.

Pojemnościowe przyciski urządzeń mobilnych są bardziej fundamentalne niż cokolwiek innego, ponieważ w wielu przypadkach, gdy jesteśmy w środku słabo oświetlone miejsca Pozwalają nam na przykład zobaczyć, gdzie znajdują się klucze do powrotu.

Dlatego w przypadku urządzeń Samsung posiadających tzw przyciski pojemnościowe włączone Aby poprawnie zwizualizować, gdzie musimy nacisnąć, jest to niezbędne.

I chociaż na Samsungu jest wiele sztuczek, takich jak włączanie telefonu bez użycia przycisku zasilania, w innych przypadkach te przyciski są niezbędne i dlatego Musimy mieć to aktywne.

ładowanie telefonu wyłączone

W tym artykule zobaczymy jak włączyć te przyciski w bardzo prosty sposób, choć trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre urządzenia mobilne Samsung nie mogą włączyć tych przycisków.

Jak mogę włączyć przyciski pojemnościowe Samsung Galaxy bez uszkodzenia mojego urządzenia.

Jest to bardzo interesująca opcja, jak już ci mówiłem, kiedy znajdujesz się w sytuacjach, w których jest bardzo słabe światło i musisz być w stanie widzieć gdzie te przyciski są specjalnie umieszczone, aby niczego nie naciskać.

W końcu zbyt często używamy przycisku Wstecz, a nie jest to przyjemne naciskać około dwa lub trzy razy, aby móc dopasować dany przycisk.

często przychodzi domyślnie wyłączone a przy innych okazjach okazuje się, że po naładowaniu telefonu lub znikąd przestają działać.

Aby móc go ponownie aktywować, musisz przede wszystkim sprawdzić, czy masz włączony tryb oszczędzania energii, ponieważ włączenie tego trybu jest jedną z rzeczy, które przestają działać dokładnie są przyciski pojemnościowe.

Co to są przyciski pojemnościowe w Samsungu i do czego służą?

Pamiętajcie z kolei, że bezpośrednio od tej firmy jest kilka telefonów komórkowych nie mają przycisków pojemnościowych więc nie zabijaj się, szukając opcji, ponieważ generalnie jeśli nie są aktywowane fabrycznie, oznacza to, że opcja podświetlenia przycisków poniżej Twojego Samsunga jest niedostępna.

Trzeba pamiętać, że nawet popularne telefony tej firmy nie mają przycisków pojemnościowych.Wyobrażacie sobie które? Na przykład on Samsungi J1, J2, J5 i J7 nie mają przycisków pojemnościowychnawet jeśli wydaje się to niewiarygodne.

Jedna z najpopularniejszych linii błogości firma z niższej i średniej półki Nie ma tych przycisków. Ale jest to również jeden z najczęściej kupowanych, dlatego użytkownicy szukają również wielu sztuczek, takich jak zmiana domyślnej pamięci na J1, J2, J5 i J7.

Więc po prostu dowiedz się, czy w przypadku telefonu komórkowego masz wspomniane przyciski ze światłemW każdym razie, jeśli je masz i nie włączają się, oznacza to, że prawdopodobnie masz włączony tryb oszczędzania energii.

albo kilka klasa konfiguracji Aby oszczędzać baterię, która utrzymuje te same wyłączenia, powinieneś sprawdzić, jakie ustawienia wprowadziłeś na urządzeniu mobilnym.

dołącz do naszego kanału telegram