Skip to content

Jak używać tymczasowych tekstów w swoich filmach TikTok — teksty według czasu?

3 de styczeń de 2022

W popularnej sieci krótkich filmów mamy możliwość robienia własnych filmów i publikowania ich po drodze się spotykamy różne metody wzbogacania naszych publikacji; takie jak filtry, efekty, naklejki i inne super przydatne narzędzia, wszystko to pomaga nam ustąpić miejsca, aby wyrazić nasze treści w atrakcyjny sposób, to jest klucz do popularnej aplikacji TikTok

Użycie tekstu w tych filmach z różnymi opcjami, w których musisz być oryginalny, jest szerokie, co jest uspokajające, ponieważ artysta w nas może latać swoją wyobraźnią i nie ma ograniczeń w wyrażaniu siebie. W tym artykule pokażemy, co można osiągnąć dzięki temu bardzo przydatnemu narzędziu tekstowemu, które oferuje nam TikTok

Co należy zrobić, aby umieścić kolorowe litery na filmach TikTok?

Chociaż nie chodzi tylko o wpisywanie tekstu w określonym czasie na TikTok, w prymitywnej formie czy prostych literach, możemy to zrobić wprowadzanie tekstu poprzez kolorowanie czcionki tekstu, osiąga się to za pomocą małych kolorowych kółek, które pojawiają się podczas pisania, w tym momencie na dole wyświetlana jest paleta kolorów przewijana na boki, aby uzyskać żądany kolor liter, to dobrze, ponieważ zgodnie z do filmu musimy nadać kontrast, aby tekst mógł być wyraźnie doceniony.

Jest to jakość tekstu, którą można modyfikować w dowolnym momencie podczas edycji wideo, Masz również podgląd, aby zobaczyć, jak to wygląda, dzięki czemu możesz zobaczyć, który z nich jest najlepszy; Posiadanie tego jest dobre, ponieważ jeśli eksponowane treści są dobrej jakości i dobrej wyrażone, zyskasz więcej poglądów na TikTok i więcej osób będzie mogło się z tobą spotkać.

Jak możesz dostosować jego pozycję?

Dostosowanie miejsca, w którym pojawi się tekst w filmie TikTok, jest proste, ponieważ wystarczy, że w momencie, gdy napiszesz tekst i zakończysz go, już nie będziesz pisał. Oznacza to, że zostawisz go wciśnięty, a będzie mobilny i możesz go zlokalizować w miejscu, w którym ma się pojawić, nie jest to wybór, kiedy tekst pojawi się w filmie ani czas jego trwania.

przesyłaj wysokiej jakości filmy na tiktok

Jakie są kroki, aby umieścić tekst w filmach TikTok?

Aby umieścić tekst, musisz najpierw przesłać wideo lub je nagrać i przygotować do edycji. Musisz wtedy zlokalizować czerwoną strzałkę skierowaną w dół Pojawi się opcja, która będzie symbolem litery „A”. Następnie z tego miejsca pojawia się kursor wprowadzania tekstu, a następnie piszesz, co zamierzasz dodać do wideo, na końcu dajesz Echo i zostanie to naprawione w filmie.

Co zrobić, aby zaplanować jego pojawienie się i zniknięcie?

Aby nadać tekstowi czas trwania i określić, jak długo będzie się pojawiał, musisz go najpierw napisać, a kiedy to pisanie jest zakończone, przejdziesz do naciskania tekstu przez kilka sekund, pojawi się okno z napisem „Ustaw czas trwania” i „Edytuj”.

Wybierasz pierwszy, następnie w wewnętrznej części pojawia się sekwencyjny obraz wideo z czerwonym paskiem i białą linią; Za pomocą czerwonego paska określasz czas trwania i kiedy tekst pojawi się w filmie, a białym masz podgląd, jak będzie wyglądał, gdy będzie gotowy.

Jak nagrać wideo z tekstem i muzyką piosenki?

Aby to zrobić, wystarczy, że wiesz jak wgrać plik muzyczny w aplikacji TikTok, reszta to synchronizacja z Twojej strony. Najpierw naciśnij symbol +, aby rozpocząć, następnie wybierz czas trwania 15 lub 60 sekund, powyżej pojawi się opcja Dźwięk, tutaj znajdziesz wszystkie dostępne opcje dźwięku, od najczęściej używanych do opcji oferowanych przez aplikację; Dostajesz również opcję Mój dźwięk, tutaj wybierasz plik, który chcesz, musisz wiedzieć, że nie akceptuje tych, które mają własność intelektualną.

Później przejdź do nagrywania swojego TikTok, a następnie edytuj Niezależnie od tego, czy chodzi o przycinanie dźwięku, przycinanie wideo, poprawianie dźwięku tła, kopiowanie w celu dodania większej liczby dźwięków, takich jak głosy i wreszcie dodawanie efektów, w tym miejscu dodasz tekst do swojego wideo, edytując, jak wspomnieliśmy powyżej.

tiktok i giphy sojusz

W jaki sposób można wyszukiwać GIF-y z literami w TikTok?

Jak już wspomnieliśmy, TikTok nie zawodzi, jeśli chodzi o oferowanie różnych opcji nagrywania i edycji filmów, aby poprawić wrażenia użytkownika. W tym przypadku, aby uzyskać dodaj do naszego wideo GIF z literami To tylko kwestia skorzystania z opłacalnego sojuszu między GIPHY i TikTok, chociaż nie wszystkie są dostępne, różnorodność jest bardzo szeroka, aby dodać GIF musisz przejść do sekcji Stikers i tutaj napisać, czego szukasz, jeśli nie pojawia się, możesz też wejść na stronę sojusznika TikTok i tutaj na pewno dostaniesz to, czego szukasz

dołącz do naszego kanału telegram