Skip to content

Jak używać mojego telefonu komórkowego jako kamery bezpieczeństwa? – Bardzo łatwe (przykład)

22 de luty de 2021

Bezpieczeństwo jest dziś jedną z najważniejszych rzeczy, zarówno fizycznie, jak i w Internecie. Dlatego osoby odpowiedzialne za tworzenie technologii zawsze szukają lepszych sposobów ochrony. Jednym z nich, bardzo ciekawym i przydatnym jest używać mojego telefonu komórkowego jako kamery bezpieczeństwa.

Nawet dostęp do telefonu z aparatem pozwala nawet zmienić telefon komórkowy z Androidem w kamerę noktowizyjną, jeśli to nie wystarczy.

Jak już przeczytałeś, istnieją aplikacje, stworzone przez tych, którzy są oczywiście geniuszami, aby móc poddać recyklingowi stary telefon i zamienić go w kamerę bezpieczeństwa, która może dotrzeć wszędzie i zostać umieszczona bez zauważenia przez nikogo.

Recykling to życie

Recykling rzeczy lub przedmiotów to bardzo przydatna praktyka, Nie tylko zapobiega nadmiernemu zanieczyszczeniu, ale także nadaje nowe zastosowanie rzeczom, które mogły mieć wartość sentymentalną.

Użytecznym rodzajem recyklingu jest ten ze smartfona i polega na tym, że teraz, w tym nowym świecie, są sposoby, aby Twój telefon po zmianie nie pozostał jako przycisk do papieru w domu, ale raczej kamera bezpieczeństwa, która zapewnia ochronę domu.

Przede wszystkim potrzebujesz aplikacji do wykonania zadania, a nie ma takiej, jest wielu z tą funkcją używania mojego telefonu komórkowego jako kamery bezpieczeństwa, o ile istnieją dowody na aplikacje, które tworzą efekt trybu portretowego w systemie Android aparat.

Aplikacja wybrana jako przykład jest prawdopodobnie jedną z najlepszych, nazywa się Manything i ma wersję dostępną zarówno dla systemu Android, jak i iOS (większość z tych aplikacji ma zawsze dwie wersje).

Użyj mojego telefonu komórkowego jako kamery bezpieczeństwa z Manything w 10 minut

Manything jest świetną aplikacją i oferuje to, co większość aplikacji tego typu, między innymi strumieniowanie zarówno lokalne, jak iw chmurze, nagrywanie i przechowywanie wideo (z dwoma trybami, lokalnym i zdalnym), wykrywanie ruchu.

Dlatego w tym sensie może również stanowić alternatywę dla podłączenia kamery sportowej do komputera w celu przesyłania strumieniowego w dowolnym momencie.

Właśnie tak kompletna jest ta aplikacja, która pozwala Ci mieć oko na swój dom z telefonu bez względu na to, gdzie jesteś. Jest wolny aby go pobrać i jest dostarczany z bezpłatnym abonamentem, który zapewnia kamerę i bezpłatne nagrania.

Aby poprawnie ją zainstalować (w tym przypadku wersja na iOS), w pierwszej kolejności należy pobrać aplikację zarówno na najstarszy telefon, którym będzie aparat, jak i na nowy.

Następnie przejdź do starego urządzenia i otwórz „Ustawienia„, Wyłącza”Auto Lock ”. Wtedy musisz „Zapisz się”, In Manithing za pomocą e-maila lub Facebooka.

W aplikacji będziesz miał możliwość wyboru, które urządzenie ma robić. Wybierz „Tryb aparatu” na starym telefonie i „Tryb przeglądarki ” z najnowszym urządzeniem do użytku osobistego.

Naciśnij czerwony przycisk, który pojawi się na starym urządzeniu lub aparacie, a od nowego pojawi się „Lista strumieniowa”. Możesz także oglądać transmisję na swoim komputerze na stronie Manything.com.

Więc wydaje się, że używanie mojego telefonu komórkowego jako kamery bezpieczeństwa jest bardzo łatwe, a Twoja intuicja jest bardzo dobra, jest naprawdę prosta i działa doskonale.

nagrywanie telefonu dla zwierząt domowych

Niektóre aplikacje mają więcej opcji

Aplikacji konkurujących na tym rynku jest wiele, ale najlepsze Wyróżniają się przede wszystkim jakością transmisji i dodatkowymi funkcjami, jest kilka takich jak:

Mywebcam

Najlepsze na rynku Telefon Windows, Optymalna jakość przesyłania strumieniowego i zgodność z systemem Windows 10. Jedynym szczegółem jest posiadanie pamięci RAM 512 MB lub większej, aby z niej korzystać.

W domu

Tyle za Android jak na iOS, Complete to najlepsze słowo, aby to opisać, możesz edytować czas nagrywania i ustawić, kiedy chcesz, aby kończył się automatycznie, a także jest wyposażony w wykrywanie ruchu.

Alfred

Łatwy w użyciu i zrozumiały, dla każdego możesz skonfigurować jakość transmisji, a także jakość transmisji. Możesz również przeglądać swoje rekordy poprzednich nagrań przez co najmniej 14 dni. Używanie mojego telefonu komórkowego jako kamery bezpieczeństwa to rzeczywistość dobrze wykorzystana zapewni nam potrzebną ochronę. Strzeżcie się złodziei świata, wasza nemezis jest tutaj.

dołącz do naszego kanału telegram