Skip to content

Jak używać lub używać Zoom – aplikacja do rozmów wideo (przykład)

31 de styczeń de 2021

Aby poczuć się związanym ze środowiskiem społecznym i zawodowym w tych chwilach wyobcowania, wielu zdecydowało się skorzystać Aplikacja do wideokonferencji, tutaj pokażemy Ci, jak możesz używać Zoom.

To narzędzie komunikacji internetowej jest dotychczas liderem na rynku w 2020 r., Będąc szczególnie przydatne, a nawet niezbędne dla tych, którzy pracują z domu z powodu pandemii.

Obecnie aplikacja Zoom jest szeroko zarządzana przez małe, średnie i duże grupy robocze, które starają się być zawsze w kontakcie, aby ich codzienna praca przebiegała bez zakłóceń.

Trzeba przyznać, że to narzędzie nieco złagodziło stres generowany przez „praca zdalna„Ponieważ umożliwia bardziej ludzkim relacjom możliwość wirtualnej interakcji z zespołem roboczym.

Pobierz aplikację Zoom

Wersja na komputery stacjonarne umożliwia pobranie Zoom na komputer lub PC, Windows lub Mac, w ten sam sposób aplikacja na urządzenia mobilne jest dostępna do pobrania pod adresem iOS i Android.

Jednak osoby korzystające z Zoom na swoim komputerze mogą korzystać z większej liczby funkcji, takich jak tworzenie ankiet, transmitowane na żywo z Facebooka, rozpocznij nagrywanie lokalne i nie tylko.

Główne zastosowania Zoom

Na początek ważne jest, aby wyjaśnić, że aplikacja Zoom może być używana w Twoim Darmowa wersja lub w ich płatne wersjePoniżej wskażemy ich główne zastosowania w każdym z nich.

Dzięki bezpłatnemu planowi możemy organizować nielimitowane spotkania indywidualne, a jeśli są w grupie, możesz je odbyć maksymalnie przez 40 minut z maksymalnie 100 uczestnikami.

Jeśli masz płatną wersję Zoom o nazwie „wielkie spotkanie”Twoje spotkania mogą mieć do 500 uczestników, co jest szczególnie przydatne w przypadku dużych firm lub konferencji prasowych.

Dodatkowo masz wersja bezpłatna lub płatnaZoom oferuje możliwość współdzielenia ekranu, innymi słowy, że ci, którzy są z Tobą połączeni, widzą to, co Ty.

Nagrywaj rozmowy wideo

Jedną z zalet tej aplikacji jest to, że możemy nagrywać spotkanie przez Zoom lub rozmowy wideo wykonane, aby obejrzeć je później i uzyskać z niego ważne lub istotne informacje. Możesz nawet przekonwertować nagranie Zoom na format wideo MP4.

Jednak aby to zrobić, musisz być gospodarzem lub poprosić gospodarza o włączenie nagrywania w ustawieniach konta przed rozpoczęciem spotkania.

Należy zauważyć, że gospodarz może włączyć opcję nagrywania rozmowy wideo dla wszystkich lub tylko dla niektórych i zdecyduj, czy chcesz nagrać go na swoim urządzeniu, czy w chmurze.

Użyj wirtualnych funduszy

wirtualne tła w Zoom

Dzięki aplikacji Zoom, jeśli chcesz trochę rozbawić swój zespół roboczy lub po prostu nie podoba ci się tył pokoju, w którym jesteś, możesz wybierz wirtualne tło.

W przypadku korzystania z Zoom z komputera wystarczy przejść do bocznego menu, kliknąć ikonę „Ustawienia” i wybrać opcję „Wirtualne tło„Aby wybrać ten, który Ci się podoba.

Chociaż Zoom oferuje swoim klientom kilka wirtualnych środowisk, daje im również możliwość wyboru i dodania obrazu zapisanego na ich komputerze, jeśli wolą.

W celu uzyskania lepszych wrażeń i lepszych wyników zaleca się używanie dobrego aparatu i zielonego ekranu w tle, chociaż nie jest to konieczne do korzystania z tła.

Jeśli używasz Zoom ze swojego smartfona, po zalogowaniu dołącz do spotkania, a następnie znajdź ikonę z 3 kropkami, wybierz „Więcej” i na koniec „Wirtualne tło”.

Oprócz tła Zoom ma opcję popraw swój wygląd podczas rozmowy wideoAby to zrobić, przejdź do „Ustawienia” iw polu „Wideo” naciśnij „Retusz”.

Jest to szczególnie konieczne, gdy miałeś zły dzień lub nie piłeś porannej kawy, choćby efekt był bardzo naturalny, gładki i pochlebny.

Jeśli na Twoich spotkaniach w tle zwykle panuje duży hałas i chcesz, aby były one bardziej profesjonalne, marka Nvidia ma bardzo wydajne oprogramowanie AI.

Po prostu musimy pobrać oprogramowanie i ustawić je jako domyślne urządzenie wejściowe i wyjściowe w aplikacji, od razu znacząco poprawi jakość Twoich spotkań.

Nie ma wątpliwości, że tak wykorzystaj w pełni możliwości tej aplikacji internetowej do rozmów wideo; Dzięki Zoom nie tylko komunikujemy się, ale także cieszymy się z tego doświadczenia.

dołącz do naszego kanału telegram