Skip to content

Jak używać i żądać Ubera z BlackBerry dzięki tej sztuczce bez problemów

24 de styczeń de 2023

Niestety dla nas, Uber nie ma oficjalnej wersji dla APPWORLD. Powoduje to wiele niedogodności dla wszystkich użytkowników, którzy posiadają urządzenie marki Blackberry. Chociaż ta aplikacja nie jest używana przez wszystkich, zwykle powoduje ból głowy u wszystkich, którzy chcą ją mieć na swoim urządzeniu.

Ale nie spieszmy się, sytuacja jest taka, że ​​​​jeśli możesz mieć tę aplikację na Androida. To znacznie ułatwi sprawę, bez wątpienia tutaj dowiesz się, jak mieć Ubera na Blackberry.

Uber to aplikacja wysoce rozpoznawalny, ponieważ umożliwia łatwy dostęp do szybkiego poruszania się , tanio i oczywiście łatwo. To jest coś, co w połączeniu sprawia, że ​​​​aplikacji nie można się oprzeć. Najważniejszym punktem jest tutaj cena, która jest oczywiście bardzo niska, a aplikację warto mieć.

Tak ok Ubera na BlackBerry to aplikacja, która odpowiada za to, aby prywatny transport był komfortową i szybką sytuacją, w którym jeśli nie chcesz jechać to po prostu wpisujesz zgłoszenie i pytasz o kierowcę, możesz liczyć na spokój wiedząc, że jest to osoba odpowiedzialna i której możesz zaufać w bezpieczeństwo dowozu w różne miejsca.

Od tego czasu wszystko się zmienia, gdy chcesz być kierowcą Uber oferuje Ci prowizję i płatność za świadczenie Twoich usług. Oprócz dość potężnego wsparcia dla każdego problemu z komunikacją w aplikacji.

Chociaż telefony komórkowe Blackberry są przeznaczone dla bardziej profesjonalnej i kierowniczej grupy populacji, stanowi to świetne połączenie, ponieważ to dyrektorzy i ogólnie profesjonaliści są w całkowitym i kompletnym ruchu, niezależnie od pory dnia i dnia. że Uber jest do Twojej dyspozycji rozwiązać problem z transferem.

Jak mieć Ubera na Blackberry?

Jak wiemy, wszystkie aplikacje znajdują się w wielu krajach na całym świecie, więc posiadanie tego jest po prostu ważne i kluczowe aplikacji na urządzeniu mobilnym, takim jak Blackberry. W tym czasie nauczymy Cię:

Pobieranie aplikacji Uber Blackberry

Pierwszy sposób na pobranie Ubera na Blackberry na telefony komórkowe z systemem Android:

  1. Konfiguracja systemu
  2. Menedżer aplikacji
  3. zezwól na instalację aplikacji
  4. Pobierz APK
  5. Znajdź i uruchom plik

Drugi sposób pobierania i instalowania:

  1. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do oficjalnej strony internetowej Uber
  2. Pobierz aplikację bezpośrednio ze strony dewelopera
  3. Znajdź plik w folderze, w którym przechowujesz pobrany plik
  4. Rozpocznij proces instalacji

Uber dla Blackberry Z10

Istnieje wiele możliwości, które ty urządzenie z systemem Android nie jest kompatybilne z wersją UBER. Jeśli jednak tak jest, jedyną możliwością uruchomienia tej niesamowitej aplikacji jest zmiana telefonu komórkowego na inny, który to potrafi. Niestety nie ma innego wyjścia ani czekać aż jeżyna rozwiąże ten problem.

Widocznie, Uber oficjalnie nie jest dla BlackBerry, przynajmniej nie w świecie aplikacji. Najwyraźniej nie jest to coś bardzo pozytywnego, co mówimy użytkownikom, którzy mają smartfon tej marki i chcą korzystać z wygodnej i taniej usługi, którą oferuje Uber, w przeciwieństwie do zwykłych taksówek.

Ideałem byłoby mieć telefon komórkowy, który ma AndroidNawet jeśli lubisz markę BlackBerry, istnieje kilka urządzeń tej marki, które mają system operacyjny Google, ostatnie, które zostały wydane przed zaprzestaniem produkcji smartfonów.

Jeśli przypadkowo Twojemu urządzeniu uda się zainstalować tę aplikację, w takim przypadku powinieneś wiedzieć, jakie są godziny pracy Ubera. Głównie, gdy chcesz wynająć tę usługę późnym rankiem.

jeden

Pobierz Ubera na BlackBerry

Jak powiedzieliśmy, aby zdobyć tę aplikację, musisz mieć BlackBerry z Androidem bo niestety urządzenia posiadające system operacyjny wspomnianej firmy nigdy nie były zbyt popularne, przynajmniej nie na poziomie Androida, aby móc mieć dużą ilość aplikacji, które wyszły w innym systemie operacyjnym a nawet w Apple.

Oprócz tego, że urządzenia z tym systemem operacyjnym mogą w ogóle nie być kompatybilne z wymaganiami, które ma obecnie Uber, więc nie masz zbyt wielu opcji, jeśli chcesz korzystać z tej aplikacji.

Jeśli nie chcesz się przełączać, pamiętaj, że może się to zdarzyć w przypadku wielu innych aplikacji. W końcu miałbyś zbyt wiele aplikacji bez możliwości korzystania z nich przy zmianie urządzenia, zwłaszcza w przypadku chińskich, które są tak tanie i mają tak dobre funkcje, że możesz mieć dostęp do setek tysięcy aplikacji bez żadnego rodzaju problemu.

2

Pobieranie Ubera na BlackBerry

Do pobierz Ubera, Będziesz musiał tylko kliknąć ten link, który zostawiamy tutaj. Gdy znajdziesz się na otwartej stronie internetowej, będziesz musiał poszukać przycisku z napisem „zainstaluj”. Musisz zaakceptować wyskakujące okienko, które pojawia się z prośbą o pozwolenie aplikacji na dostęp do niektórych danych niezbędne do funkcjonowania, zaakceptuj, że nie ma problemu.

Po zakończeniu pobierania automatycznie rozpoczyna się instalowanie danej aplikacji, a gdy to się skończy, będziesz mógł skutecznie używać i pobierać Ubera na BlackBerry.

Szkoda, że ​​urządzenia z systemem operacyjnym wspomnianej firmy, biorąc pod uwagę, że jest zbyt bezpieczny, coś, co zawsze było lepsze od BB, nie ma więcej aplikacji i nie odniosłoby nawet większego sukcesu niż obecny , z pewnością opowiadalibyśmy inną historię.

dołącz do naszego kanału telegram