Saltar al contenido

Jak używać FamiSafe do kontrolowania telefonu mojego dziecka i dbania o jego aktywność?

29 de enero de 2022

Jeśli coś jest bardzo prawdziwe, to to, że Internet rewolucjonizuje sposób, w jaki postrzegamy świat, w którym żyjemy i nie uchodzi to wychowaniu dzieci w zakresie eksploracji treści, które je otaczają. Jednak obecne są tu również zagrożenia ze strony osób trzecich, albo poprzez cyberprzemoc lub przypadki, w których bezpieczeństwo Twojego dziecka może być zagrożone. Z tych wszystkich powodów wielu rodziców używa kontroli rodzicielskiej, aby przez cały czas mieć oko na aktywność komputerową swoich dzieci.

A jeśli tego szukasz rodzaj pomocy, aby Twoje dzieci były bezpieczne, musisz wiedzieć wszystko o poręcznym narzędziu FamiSafe. Zaprojektowany, aby dzieci mogły przeglądać sieć bez narażania się na najczęstsze niebezpieczeństwa, które je otaczają. W ten sposób unikają generowania kolejnych przypadków cyberprzemocy lub obserwowania stron internetowych, które mogą okazać się niepokojące i niepewne. Ponadto za pomocą tej aplikacji możesz kontrolować wszystkie te aspekty, a nawet czas użytkowania, jaki dzieci nadają swoim urządzeniom cyfrowym.

Jak uzyskać FamiSafe na telefonie komórkowym i dziecku?

Wiemy, że chcesz swojego dziecko ma maksymalne bezpieczeństwo podczas przeglądania w Internecie, więc jest prawdopodobne, że stale blokujesz lub ograniczasz strony, które mogą postawić Cię w niekorzystnej sytuacji. Za pomocą FamiSafe możesz przeglądać wszystkie te strony i zarządzać nimi, ale w łatwiejszy sposób. Dlatego w tej sekcji powiemy Ci, jak zdobyć go na telefon komórkowy, abyś nie przeoczył żadnych ważnych szczegółów.

Co zrobić, aby zarejestrować się w aplikacji?

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją FamiSafe w zaciszu swojego telefonu komórkowego, możesz to zrobić tak długo, jak zapłacić za którykolwiek z ich planów usług. Pamiętaj, że jest to w 100% niezawodny program, co oznacza, że ​​Twój zakup będzie tego całkowicie wart. Zwłaszcza jeśli jesteś oddanym rodzicem, któremu bardzo zależy na bezpieczeństwie swoich dzieci. W każdym razie możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego FamiSafe, aby mieć pewność, że uzyskasz wszystkie korzyści, jakie uzyskasz, gdy go kupisz.

Jak działa FamiSafe w zakresie kontroli rodzicielskiej?

Działanie tej aplikacji jest całkowicie wszechstronne i ma świetne funkcje, takie jak ciągłe powiadomienia w przypadku, gdy Twoje dziecko gra w Fortnite i przypadkowo naciśnie klawisz, który przekieruje je do podejrzanej reklamy lub niepokojącej treści. bez pominięcia, czas przed ekranem, który możesz kontrolować aby było zablokowane, gdy uznasz to za rozsądne. Dzięki tym wszystkim czynnikom Twoje dziecko będzie przez cały czas bezpieczne, dając Ci największy spokój w odniesieniu do swojego modelu rodzicielskiego.

Jakich narzędzi można używać w FamiSafe?

Jak mówiliśmy w tym artykule, FamiSafe to program, który pozwala na korzystanie z szeregu bardzo precyzyjne narzędzia zapewniające maksymalne bezpieczeństwo dotyczące działań, które Twoje dzieci wykonują w sieci. Jego działanie jest niezawodne i znacznie różni się od innych podobnych platform, które nie w pełni spełniają swoje zadanie. W ten sam sposób w tej sekcji bardziej szczegółowo wskażemy wszystkie te narzędzia, z których możesz korzystać, kupując FamiSafe.

jakie narzędzia ma famisafe do kontrolowania aktywności mojego dziecka

limit czasu użytkowania

Jedną z największych zalet instalacji FamiSafe jest to, że możesz ustaw czas korzystania z aplikacji którego Twoje dziecko stale używa. Jak na przykład Facebook, Instagram czy WhatsApp. Wszystko po to, aby być bardziej produktywnym w ciągu dnia i lepiej spać w nocy. Ponadto dzięki tej funkcji programu możesz ustawić określone limity, aby Twój maluch nie uzależnił się od tych technologicznych urządzeń, które są dziś tak popularne.

Inteligentne planowanie harmonogramu

Inteligentne planowanie czasu jest bardzo podobne do powyższego punktu. Dzięki niemu możesz więc zarządzać czasem użytkowania każdej aplikacji poprzez określony czas, który ustawisz zgodnie ze swoimi preferencjami. Ponadto możesz odwołać się na podstawie przepisów dotyczących miejsca, w którym przebywa Twoje dziecko, wykorzystując w pełni tę funkcjonalność.

śledzenie lokalizacji

Jak każdy rodzic troszczący się o bezpieczeństwo i dobro swoich dzieci, możesz: chcesz być świadomy miejsc, które odwiedzasz najczęściej. Dzięki FamiSafe możesz być świadomy tego aspektu, doceniając jego lokalizację, kiedy tylko tego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy jest to szkoła, czy centrum handlowe, zawsze będziesz świadomy szczegółów jego lokalizacji, co sprawi, że poczujesz się pewniej.

jakie są zalety famisafe, aby kontrolować, co mój syn robi na komputerze?

Kontrola historii sieci

Ze swojej strony kontrola historii sieci jest również funkcją oferowaną przez FamiSafe. Tylko w ten sposób możesz obserwuj strony najczęściej odwiedzane przez Twoje dzieci w celu zablokowania niektórych treści internetowych, które mogą być dla nich szkodliwe. Zwłaszcza, gdy masz w domu nastolatki i zdajesz sobie sprawę, że może to mieć wpływ na kontrolę rodzicielską. Ale korzystając z tej aplikacji, nie będziesz musiał się martwić.

dołącz do naszego kanału telegram