Skip to content

Jak używać Facebook Pay do wysyłania pieniędzy w inne miejsca? – Przewodnik krok po kroku

18 de maj de 2022

Dokonywanie płatności za pomocą portfeli cyfrowych ułatwia negocjacje, które chcesz prowadzić na rynku elektronicznym. Z tego powodu sieci społecznościowe mają przystosowany do świata handlu cyfrowego. W takim przypadku przekonamy się, że Facebook Pay oferuje Ci możliwość przekazywania płatności w inne miejsca w prosty sposób.

Zalety i wady wysyłania pieniędzy przez Facebook Pay

Z powodu połączenie Twoich sieci społecznościowych ze sobą, z tym cyfrowym portfelem możesz dokonywać transakcji z konta na Instagramie, Messengerze lub WhatsApp. Zauważysz, jak łatwo jest wysyłać pieniądze znajomym przez Messengera i płacić za pomocą Facebook Pay w WhatsApp Business. Oczywiście będziesz mógł to również zrobić za pośrednictwem swojego Facebooka z PayPal.

Z tego powodu, mając prawo do wykonywania płatności z dowolnego miejsca, upraszczasz swój czas w Meta. Następnie możesz uzyskać różne korzyści podczas korzystania z Facebook Pay, takie jak:

 • W Marketplace będziesz mieć możliwość wysyłania lub odbierania pieniędzy za dowolny produkt.
 • Jeśli używasz go z Instagrama, możesz robić zakupy, które chcesz. Ponadto umożliwia dokonywanie darowizn.
 • Projekt aplikacji ułatwia Ci to śledź swoje wydatki. Cóż, daje Ci możliwość konsultowania Twoich transakcji.
 • Jest to korzystne dla Twojej małej lub średniej firmy, ponieważ ułatwia dokonywanie płatności praktycznie w krótkim czasie.
 • Możesz dostęp do czatu na żywo do obsługi klienta. Tam zgłosisz wszelkie wątpliwości dotyczące działania Twojej aplikacji.

W tym cyfrowym portfelu trudno znaleźć wady. Mogą jednak wystąpić problemy z kontami partnerskimi. Możesz też zauważyć rozbieżności pod względem kart, które rejestrujesz w swojej aplikacji. Ale nie martw się, są to sytuacje, które udaje ci się dostosować lub skorzystaj z pomocy Facebooka, aby go rozwiązać.

Jak mogę założyć swoje pierwsze konto płatnicze w Facebook Pay?

Ta aplikacja oferuje możliwość wprowadzenia niezbędnych zmian w swoim profilu. W ten sposób poczujesz znacznie więcej wygodne zakładanie portfela. W tym kierunku możesz dodać swoje ulubione metody płatności, aby korzystać z nich szybciej i łatwiej.

wysyłaj pieniądze przez facebook pay w inne miejsca

Najlepszym sposobem na założenie konta w Facebook Pay, aby rozpocząć przygodę z handlem elektronicznym, jest:

 1. Upewnij się, że masz najnowszą wersję Facebooka na swoim urządzeniu.
 2. Otwórz tacę menu znajdującą się po prawej stronie i wybierz wyświetl ustawienia konta.
 3. Następnie wybierz sekcję Facebook Pay i przejdź do edytuj metody płatności. Tam możesz dodać swoją kartę kredytową lub debetową.
 4. Nadejdzie również czas na wykonanie połączenia z kontem PayPal.
 5. Teraz możesz zacząć dokonywać transakcji za pośrednictwem czatów.
 6. tryb Potwierdź płatność poprzez uwierzytelnienie kodem PIN że ci dają Podobnie można to zrobić za pomocą czytnika linii papilarnych lub rozpoznawania twarzy.

Ta konfiguracja musi być wykonana w każdym z sieci społecznościowe powiązane z uniwersum Meta. Cóż, ustawienia wprowadzone na Facebooku nie wystarczą, ponieważ nie są one odzwierciedlane automatycznie. Ponadto możesz wybrać, z których z nich będziesz korzystać lub nie będziesz dokonywać płatności.

Jak wypłacić pieniądze z Facebook Pay i przelać je na moje konto?

Kiedy jesteś powiązany z tym cyfrowym portfelem, masz możliwość dokonywania i otrzymywania płatności w ramach handlu elektronicznego podczas dokonywania zakupów. Te pieniądze, które otrzymujesz w ten sposób, możesz je przelać do banku swoich preferencji w prosty sposób.

Następnie należy wejść w konfigurację Facebook Pay, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie wypłacić pieniądze i przenieść je gdzie indziej. Masz również możliwość ich przesłania SMS-em w Aplikacji, ponieważ procedura jest podobna do procesu dodawania pieniędzy do Wechata i jego funkcji.

Jak aktywować Facebook Pay będąc w dowolnym kraju?

Aby włączyć ten przydatny portfel Meta, wystarczy poszukać ustawień na swoim koncie na Facebooku. Jednak ważne jest, abyś najpierw zweryfikował, czy jest ważny w kraju, w którym mieszkasz.

Facebook Pay jest aktywny w kilku krajach podobnie jak Indie, od 2019 roku jego sława została katapultowana, gdy został wprowadzony na rynek w Stanach Zjednoczonych. Ponadto jest dostępny w ponad 30 krajach Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii.

Czy Facebook Pay pobiera prowizję?

Korzystanie z portfela nie generuje żadnych dodatkowych opłat, ale musisz być ostrożny, ponieważ istnieją transakcje, które wymagają procentu. Dzieje się tak w przypadku niektórych ruchów dokonywanych w systemie PayPal lub zakupów za pośrednictwem rynku tej sieci społecznościowej.

Ale za posiadanie konta Facebook Pay i dokonywanie płatności nie zostaniesz obciążony żadną prowizją. Gdybyś widział różne reklamy podczas korzystania z aplikacji, cóż, wiemy, że jest to tryb przetrwania firmy.

dołącz do naszego kanału telegram