Skip to content

Dlaczego nie mogę zapłacić za pomocą Facebook Pay i jak to naprawić?

17 de maj de 2022

Bez wątpienia ten cyfrowy portfel jest jedną z największych innowacji, jakie zaoferowało nam Meta Emporium. Jednak wszystkie nowe projekt przedstawia pewne niedogodności na początku. Jeśli nie możesz zrealizować płatności za pośrednictwem Facebook Pay, musisz wykryć przyczyny i wprowadzić pewne poprawki, aby rozwiązać ten problem.

Główne powody, dla których nie mogę zapłacić przez Facebook Pay

Pomimo testów przeprowadzonych przed jego uruchomieniem, często zdarza się, że nie można anulować przez Facebook Pay. Wschód ma różne metody płatności, na przykład wysyłanie pieniędzy w iMessage za pomocą Apple Pay w celu realizacji transakcji. Z tego powodu zwiększa się prawdopodobieństwo wystąpienia niepowodzeń. W takim przypadku głównymi przyczynami są zwykle:

 • Może się zdarzyć, że błędy połączenia wpłyną na działanie Twojego portfela cyfrowego.
 • jeśli używasz Facebook Pay z dowolnej sieci społecznościowej Meta, mogą wystąpić awarie. Zasadniczo przez link do powiązanej karty i połączenie z kontem bankowym.
 • Ponadto przeszkodą w korzystaniu z tego portfela jest to, że Twój kraj nie jest jeszcze jednym z uprzywilejowanych do korzystania z tego narzędzia aplikacji.

Serwery nie są dostępne lub nie mam internetu

W efekcie mogą wystąpić awarie sieci bezprzewodowej. Mimo że Facebook stara się ulepszyć usługi dla swoich użytkownikówmożliwe jest, że w Twoim połączeniu występuje niezgodność, jak wskazujemy poniżej:

 • Awarie w systemie Wi-Fi lub problemy ze światłowodami.
 • Błędy sieciowe, które mogą być generowane przez uszkodzony kabel.
 • Niedogodności związane z firmą dostarczającą Ci internet.
 • Trudności w sygnale Twojego planu transmisji danych mobilnych.

Ponadto serwery mogą również prezentować upada z powodu nadmiaru podłączonych użytkowników. Ale nie martw się, w tym przypadku wystarczy poczekać kilka minut i odświeżyć stronę. Następnie możesz normalnie korzystać z portfela cyfrowego.

napraw portfel cyfrowy na Facebooku!

Nie obciąża mojej powiązanej karty w Facebook Pay

Kolejną wadą jest to, że są błędy z powiązanym kontem bankowym do tego samego. Cóż, jeśli dodałeś kartę kredytową lub debetową, niektóre problemy uniemożliwiają jej rozpoznanie. Może się zdarzyć, że chcesz dokonać płatności lub otrzymać pieniądze od klienta, a portfel nie obsługuje powiązanej karty. Cóż, w czasie dodaj metodę płatności i wybierz bankowość internetową, możesz nie być w stanie zweryfikować swojego profilu. Może to opóźnić proces o ponad trzy dni.

Z tego powodu przynależność do kart kredytowych lub kont Paypal jest najszybszą opcją. Użytkownicy preferują tę metodę płatności, ze względu na szybkość dokonywania transakcji. Jednak ten sposób anulowania może również spowodować awarie, gdy Twoja karta nie zostanie obciążona systemem.

Facebook Pay nie jest dostępny w moim kraju

Nie mamy wątpliwości co do skuteczności takiego portfela na całym świecie. Ale czasami, niektórzy ludzie nie mogą dokonywać płatności. W tym sensie istnieje możliwość, że nie jest on dostępny w Twoim kraju.

Chociaż sieci społecznościowe zunifikowane w Meta są połączone z Facebook Pay, zostały zintegrowane na całym świecie. To jest w niektórych krajach będą mogli je przeprowadzić tylko przez Facebookinni również mogą je wykonywać przez Messengera.

Zobaczymy też zielone światło, aby dokonywać płatności przez WhatsApp i Instagram. Będzie to jednak zależało od kraju, w którym mieszkasz. Facebook Pay jest dostępny w wybranych krajach w Afryce, Stanach Zjednoczonych i różnych regionach Ameryki Łacińskiej i Europy.

zapłać przez facebook pay

Jak rozwiązać te problemy, aby zapłacić za pomocą Facebook Pay?

Rozwiązania mające na celu rozwiązanie niedogodności z Twoim elektronicznym portfelem są na wyciągnięcie ręki. Poza tym zawsze Będziesz mieć dostęp do linii obsługi klienta lub okno pomocy aplikacji.

Podobnie musisz aktualizować swoje dane, zapisywać kod PIN Facebook Pay oraz używać odcisku palca i łatwego rozpoznawania, aby potwierdzić swoją tożsamość. Ale rozwiązanie problemów, które uniemożliwiają Ci płacenie za pośrednictwem tego portfela pokazujemy to poniżej:

Sprawdź moje połączenie internetowe i wyczyść pamięć podręczną

Jednym z głównych rozwiązań jest zapewnienie działania Twojego serwisu internetowego. Ponieważ stabilne połączenie gwarantuje wydajność portfela. Aby naprawić wszelkie awarie związane z siecią bezprzewodową, wykonaj następujące czynności:

 • Upewnij się, że połączenia routera są szczelne.
 • Sprawdź, czy kable są w dobrym stanie i sprawdź stabilność sygnału.
 • Sprawdź, czy Twój plan transmisji danych lub usługa internetowa są wypłacalne, możesz to sprawdzić u operatora sieci.

Ponadto bardzo ważne jest, aby utrzymuj pamięć podręczną w czystości Twojego urządzenia, w szczególności aplikacji Facebook. W ten sposób możesz naprawić błędy aktualizacji iOS. Aby uniknąć zwinięcia tych danych, wykonaj następujące czynności:

napraw kraje płatności Facebook Pay!

 1. Wejdź do szuflady narzędzi swojego urządzenia mobilnego i naciśnij opcję konfiguracji.
 2. Znajdź sekcję aplikacji i przystąp do ich czyszczenia, zwłaszcza Facebooka.
 3. Kiedy go wybierzesz, naciśnij przycisk darmowej pamięci podręcznej i utrzymuj wolne miejsce na przechowywanie sprzętu.

Usuń i ponownie dodaj moją kartę do Facebook Pay

Jeśli problem występuje w obszar metod płatności, musisz zacząć od zera. To znaczy, że usuwasz dane swojej karty bankowej. W ten sposób możesz dodać go ponownie jako nowy w następujący sposób:

 1. Najpierw zaktualizuj aplikację Facebook, a następnie zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika.
 2. Otwórz szufladę ustawień aplikacji i znajdź linię Facebook Pay.
 3. Następnie wybierz opcję dodania metody płatności i przejdź do sekcji karty kredytowej lub debetowej, a następnie wybierz opcję usuwania.
 4. Następnie zamknij aplikację i otwórz ją ponownie, postępuj zgodnie z tymi samymi krokami, aż dojdziesz do tego punktu i ponownie dodaj dane swojej karty, aby ponownie się zarejestrować.
 5. Kontynuuj, aby dokonać płatności, którą chcesz.

Zaloguj się ponownie na Facebooku

Innym skutecznym rozwiązaniem jest opuszczenie sieci społecznościowej, zamknięcie jej i ponowne wejście. Zatem, zobaczysz, że sesja jest odświeżona i będziesz miał większe szanse, że problem zostanie rozwiązany. Ponadto elementy Twojego portfela elektronicznego zostaną zaktualizowane i będziesz mógł z niego normalnie korzystać.

napraw portfel płatności na Facebooku!

Ponadto, jeśli korzystasz z Facebooka na urządzeniu z Androidem lub iOS, musisz stale aktualizować aplikację. Następnie zaloguj się ponownie, aby w optymalny sposób spróbować dokonać płatności przez portfel cyfrowy.

Jeśli próbowałeś naprawić błąd, który uniemożliwia dokonywanie płatności przez Facebook Pay, a żadna z Twoich prób nie powiodła się. Czy możesz Biuro obsługi klientaprosząc o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Aby wysłać zapytanie, przejdź do swojego profilu na Facebooku i znajdź usługę pomocy w opcjach menu ustawień. Tam możesz ujawnić swoje niedogodnościw tym przypadku przy płatnościach Facebook Pay, to pozostaje czekać na skuteczną odpowiedź wsparcia technicznego firmy.