Skip to content

Jak używać Asystenta Siri jako osobistego tłumacza na iPhonie? (Przykład)

29 de styczeń de 2021

Użytkownicy jabłka o Manzana zawsze byli uprzywilejowani, bo to jedna z najlepszych firm, która oferuje najlepsze usługi na świecie. Jedną z tych usług jest asystent Siri. Ukrywa wiele wspaniałych funkcji, które możesz znać, ale nie wiedziałeś, że możesz, używać asystenta Siri jako osobistego tłumacza na iPhonie.

Tak to czytasz, Siri może nam pomóc w tłumaczeniu rozmów, dzięki temu możemy przestać polegać wyłącznie na tłumaczu Google lub innych aplikacjach, i oprzyj się na naszej zawsze niezawodnej Siri.

Jeśli jednak jesteś jednym z tych dziwnych przypadków, możesz opuścić ten samouczek i przełączyć się na Siri dla asystenta Google na swoim iPhonie, ale to naprawdę byłoby coś niezwykłego.

Co to jest Siri?

Jeśli mieszkasz pod kamieniem lub nie jesteś poinformowany o otaczającym Cię świecie, nie możesz wiedzieć, czym jest Siri. Cóż, bardzo proste, to sztuczna inteligencja, która działa jak osobisty asystent dla Twojego użytkownika.

Jest dostępny dla wszystkich użytkowników Apple we wszystkich lub większości ich produktów. To, co czyni go tak wyjątkowym, to fakt, że za pomocą poleceń głosowych możemy sprawić, że wyszuka wszystko.

Umożliwia wykonywanie prostych czynności, takich jak używanie i rozpoznawanie utworów za pomocą Siri oraz wiedza, gdzie są one zapisane, co znacznie ułatwia pracę.

Ponadto Siri dostosowuje się do użytkownika, uzyskując coś, co można nazwać osobowością. Ona używa przetwarzanie języka naturalnego, aby móc interpretować i odpowiadać na pytania, ale może także przewidywać pogodę, dokonywać rezerwacji, opowiadać historie i wiele innych funkcji.

Użyj Asystenta Siri jako osobistego tłumacza na iPhonie

Mając powyższe na uwadze, a teraz, gdy już wiesz, czym jest ten program, nadszedł czas, abyś nauczył się korzystać z asystenta Siri jako osobistego tłumacza na iPhonie tak prosto, jak zapobieganie atakom phishingowym na fałszywe wiadomości e-mail na iPhone.

Pierwszą rzeczą jest aktywacja naszego asystenta Siri, w tym celu zostawiamy zablokowany przycisk start i wydajemy polecenie „Jak powiesz”, Dzięki temu asystent wykryje słowo występujące po wypowiedzianym słowie i przetłumaczy je.

Możemy również wypowiadać frazy, a nie tylko słowa, po prostu musimy powiedzieć zdanie lub tekst, które Siri ma przetłumaczyć na głos, a następnie to, co mówimy „W”, oraz język, do którego chcesz przekazać tekst.

Siri nie tylko odpowie nam swoim głosem, ale również napisze tłumaczenie na ekranie, a Ty jako użytkownik możesz również uniknąć polecenia głosowego i napisać je (to przetłumaczy to w ten sam sposób).

Asystent ma wiele języków i są one aktualizowane codziennie, ale jeśli tego, którego chcemy, nie ma, Siri uprzejmie nam odpowie „Nadal nie mogę przetłumaczyć tego języka”.

W połączeniu z tym, że nie może tłumaczyć na wszystkie języki, to nie jedyne ograniczenie, program może dokładnie tłumaczyć frazy lub słowa. Ale nie całe akapity, tak jakby to robiła Twoja konkurencja, co czasami ogranicza komunikację i mimo że możesz Używanie Siri Assistant jako osobistego tłumacza na iPhonie nie jest najlepsze.

Ograniczenia, które bolą

Jabłko jest najlepsze prawie we wszystkim, a Siri jest bardzo dobra. Ale ma wiele ograniczeń, chociaż rozwija się, jest wiele funkcji dostępnych tylko dla Stanów Zjednoczonych.

użyj tłumacza z Siri

Ponadto, w przeciwieństwie do większości produktów Apple, ta opera jest w obiegu zamkniętym, bez połączenia z innymi aplikacje Apple (co może być dla twojego indywidualnego rozwoju, ale wciąż ogranicza).

Więc mimo że jest to świetna sztuczna inteligencja i ma unikalne cechy, takie jak nabycie pewnego rodzaju osobowości. Ten program ma przed sobą długą drogę i jest nieco lepszy od jego dalekich kuzynów z innych firm, takich jak Alexa.

Podsumowując, ufaj, że Apple rozszerzy i zmodernizuje ten program, dzięki czemu korzystanie z asystenta Siri jako osobistego tłumacza na iPhonie staje się bardziej kompletnym i satysfakcjonującym doświadczeniem dla każdego z jego użytkowników.

dołącz do naszego kanału telegram