Skip to content

Jak uzyskać weryfikację na moim koncie TikTok, aby wyróżnić się wśród użytkowników?

19 de grudzień de 2021

TikTok to serwis społecznościowy, który jest bardzo odwiedzany przez użytkowników z całego świata, a nawet celebrytów, którzy otwierają tutaj konta, więc aplikacja postanowiła sklasyfikować polecanych lub najczęściej odwiedzanych użytkowników, dając jej możliwość ich weryfikacji, za pomocą tej akcji nawet sięgnąć płacić za tworzenie treści w sieci społecznościowej, były to możliwe tylko wtedy, gdy masz wielu obserwujących w aplikacji.

Jeśli nie wiesz, jak uzyskać weryfikację na moim koncie TikTok, aby wyróżnić się wśród użytkowników, w kolejnym artykule powiemy Ci, jak to zrobić.

Dlaczego TikTok nie używa już Twoich koron jako metody weryfikacji konta?

Konta na TikTok po osiągnięciu przybliżonej liczby obserwujących dają możliwość weryfikacji konta, tak było jednak od początku jego istnienia, na początku robiono to za pomocą korony zamiast niebieskiego kliknięcia tak jak dzisiaj.

To się zmieniło, ponieważ aplikacje rozwijają się i wprowadzają ulepszenia, modyfikując w ten sposób wszystkie swoje funkcje, w przypadku korony przeszło to do historii, a TikTok już używa tego, w czym inne aplikacje takie jak Instagram czy Facebook, czyli niebieskie kliknięcie. Jednak użytkownicy, którzy wcześniej mieli tę koronę, gdy istniała jako opis weryfikacyjny, nadal byli weryfikowani, zmieniając jedynie symbol, który znajduje się obok ich nazwy.

Zwykle osoby sławne, które otwierają konto w TikTok w tej chwili, otrzymują weryfikację, ponieważ stają się tak wirusowe, że z jednego otrzymują obserwujących, których potrzebują do wspomnianej weryfikacji.

Jak przeprowadzić weryfikację konta w TikTok?

TikTok pozwala swoim użytkownikom wyróżnić się spośród nich wszystkich, będzie to możliwe dzięki dużej liczbie obserwujących, pozwalających na weryfikację kont. Weryfikacja to nagroda, którą aplikacja TikTok zapewnia niektórym ze swoich użytkowników tworzyć wysokiej jakości treści w sieci społecznościowej.

Twórz dobre treści

Filmy, zdjęcia i slajdy, które tworzysz w TikTok, powinny być sposobem na szybkie zdobycie sławy, sprawią, że wielu obserwujących zacznie być świadomych Ciebie, aby uzyskać weryfikację. Dobra treść będzie jednym ze sposobów łatwej weryfikacji.

uzyskaj weryfikację konta

Obserwuj więcej użytkowników

Obserwując ludzi, oni również będą chcieli śledzić Cię za to, spróbuj użyć tej alternatywy, aby obserwować więcej użytkowników, aby dzięki czemu możesz dotrzeć do minimalnej liczby obserwujących, aby uzyskać weryfikację rachunek.

Używaj odpowiedniego sprzętu roboczego

Chociaż będziesz miał swoją twarz i charyzmę, sprzęt wokół Twojej pracy również musi być odpowiedni, aby zapewnić jakość projekcji, dlatego sprzęt roboczy, którego używasz w swoich nagraniach, musi być dobrej jakości i działać poprawnie, abyś mógł dotrzeć do weryfikacja konta, te elementy sprawią, że Twój profil będzie uderzający i być w stanie szybko zdobyć wielu obserwujących.

Ile „Lubień” należy mieć na TikTok, aby zweryfikować konto?

Polubienia to sposób na wskazanie, ile osób polubiło Twój film, mogą to zrobić wszyscy, którzy widzieli Twój film z treściami wirusowymi, więc polubień będzie więcej, jednak nie jest to ważne dla weryfikacji, ponieważ nie jest wymogiem jako takim, liczy się tutaj liczba obserwujących, które uzyskano, gdy dotrzesz 100 000 polubień będzie można zweryfikować swoje konto.

otwórz tiktok na telefonie

Aby móc przeprowadzić weryfikację, wymagane jest posiadanie ponad 100 000 obserwujących, ponieważ jest to obowiązkowe wymaganie, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie wykonać tej czynności.

Osoby, które Cię obserwują, muszą być całkowicie legalne, a nie fałszywe, TikTok podczas weryfikacji Twojego konta zbada wszystkie te dane, a jeśli nie są one prawdziwe, mogą nawet usunąć konto.

Jak długo trwa weryfikacja z TikTok?

Podczas składania prośby o weryfikację wprowadza to wewnętrzny przegląd twojego profilu w celu zweryfikowania twoich danych, więc czas żądania jest nieprzewidywalny, może to zająć 1 tydzień w roku, jeśli twoje dane są złe, mogą nawet pozostawić je do sprawdzenia długo więc musisz być jasny podczas wypełniania formularza.

Proces przechodzenia do przeglądu to jest całkowicie darmowe. Gdy będzie gotowy, aplikacja poinformuje Cię o wyniku żądania za pośrednictwem Twojego konta, więc nie oczekuj wiadomości e-mail ani niczego w tym rodzaju, poinformuje Cię o wszystkim, co ma związek z Twoimi danymi.

dołącz do naszego kanału telegram