Skip to content

Jak uzyskać lub uzyskać efekt ducha lub ducha na moich zdjęciach za pomocą programu Photoshop

15 de kwiecień de 2021

Uzyskaj efekt Ghost lub Ghost Edycja zdjęcia jest prosta, możemy to osiągnąć używając razem kilku narzędzi Photoshopa. Umieszczenie tego efektu na zdjęciach polega na wybraniu zdjęcia i dodaniu do niego zniekształcenia, wszystko inne odpowiada innym drobnym korektom.

W tym artykule wyjaśnimy, jak wykorzystać lub osiągnąć efekt Ducha, pokażemy, jakich narzędzi należy użyć, aby wygenerować ten efekt. Jeśli zastosujesz się do tego małego samouczka, możesz go zdobyć, a tym samym edytować plik zdjęcia z efektem w Photoshopie. Czytaj dalej.

Jak użyć lub uzyskać efekt „Ghost or Ghost” na moich zdjęciach za pomocą programu Photoshop?

Aby uzyskać efekt Ducha, musisz wykonać następujące kroki, wyjaśnimy szczegółowo, co powinieneś zrobić i zastosować za pomocą Photoshopa; w końcu na pewno osiągniesz wykorzystaj ten efekt jako mistrz projektowania.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest umieszczenie zdjęcia na arkuszu roboczym, spróbuj znaleźć takie, w którym ciemne tło kontrastuje z jaśniejszą twarzą lub ciałem. Następnie idziesz do zduplikować obraz, naciskając „Ctrl + J”; klikamy prawym przyciskiem myszy nieuplikowane zdjęcie i wybieramy „Konwertuj na obiekt inteligentny”.

Następnie przejdziemy do „Filtry” i poszukamy opcji „rozmycie”; w drugim klikniemy „Rozmycie ruchu”. Tutaj utworzysz kąt 0 plus odległość 300 pikseli, aby na koniec kliknąć „OK”.

Teraz przechodzimy do wybranego filtra po prawej stronie naszego ekranu i wybieramy pędzel; rozmiar pędzla powinien być stosunkowo duży, w zależności od wielkości twarzy, i wybierz 20% krycia.

Po wybraniu koloru czarnego usuniesz partie twarzy, naciskając go, trochę wyczyściłem filtr zniekształceń. Ten krok jest wykonywany ostrożnie, bez eliminowania całego zniekształconego obszaru, a następnie stosowania korekt i uzyskania prawdziwego efektu ducha.

Jakie ustawienia są używane do uzyskania efektu „Ghost or Ghost” w programie Photoshop?

Wśród ustawień, których będziemy używać uzyskaj efekt ducha na naszym zdjęciuzastosowano inny filtr.

W filtrze, który już wybraliśmy, ponownie klikniemy prawym przyciskiem myszy i wybierzemy opcję „Przekształć w inteligentny obiekt”.

Następnie ponownie przejdziemy do filtra, klikając „Galeria filtrów …”; w sekcji zniekształcenia, która jest w wyłonionym oknie, będziemy kliknij „Rozproszony blask”.

Ustawienia tego blasku są następujące: Ziarno powinno mieć 9; Wydajność świecenia przy 15; i Poziom przejrzystości w 11. Następnie klikniesz OK. Te ustawienia mogą się różnić w zależności od tonalność używanego obrazu, wypróbuj odcień i ustaw wartości, które wydają Ci się najlepsze.

Teraz musimy tylko utworzyć warstwę wypełnienia i dopasowania, klikając opcję „Barwa i nasycenie”. Wybieramy okno „Kolorowanie”; umieściliśmy 95 w Tono; oznaczymy 12 w nasyceniu; w jasności schodzimy do -14.

W ten sposób efekt Ghost lub Ghost będzie gotowy. To nie jest takie skomplikowane i to jest zabawne w momencie robienia tego, podobnie jak w przypadku innych podobnych filtrów w programie Photoshop.

Jakie inne podobne efekty mogę uzyskać na swoich zdjęciach za pomocą programu Photoshop?

Efekt ducha lub Duch jest łatwy do wykonania, filtry i dostosowania użyte do tego zgodnie z naszym poprzednim wyjaśnieniem mogą zachęcić Cię do dalszej edycji innych typów rzeczy i gra z innymi efektami.

zdjęcie z efektem ducha

Jeśli tak jest w Twoim przypadku i chcesz dowiedzieć się więcej o efektach podobnych do efektu ducha, możesz spróbować zrobić efekt Glitch w Photoshopie, tworząc fajny i ciekawy obraz.

Z twojej strony, jeśli chcesz kontynuować edycja w programie Photoshop, zalecamy nauczenie się tworzenia realistycznego efektu w wodzie w prosty sposób za pomocą tego edytora.

Możesz również zastosować efekt zamglenia w Photoshopie, aby ćwiczyć obsługa narzędzi i filtrów w samym edytorze.

Ale jeśli nadal nie jesteś przekonany lub nie lubisz Photoshopa, możesz dowolnie wybrać istniejące alternatywy dla tego edytora obrazów, dzięki czemu poczujesz się bardziej komfortowo w momencie edytować i stosować filtry aby uzyskać efekt ducha lub efekt ducha.