Skip to content

Jak uzyskać dostęp i odzyskać moje stare lub stare konto Fotolog – łatwo

12 de marzec de 2021

Fotolog, utworzony w 2002 roku, był ikona świata jeśli chodzi o publikację zdjęć w sieci. Do tego czasu, gdy modernizacja i media społecznościowe wkraczały w nasze życie, Fotolog był w stanie zdobyć dobre miejsce.

Ta sieć społecznościowa miała wsparcie ponad 30 milionów użytkowników, zwłaszcza z Ameryki Łacińskiej. Mimo to, po zaprzestaniu działalności, jego wznowienie oznaczało nowy kamień milowy w jej rozwoju.

Jednak tego, czego oczekiwali twórcy jako światowy boomRzeczywistość była inna, ta sieć społecznościowa otrzymała deszcz krytyki po zażądaniu pewnych opłat za odzyskanie kont, podczas gdy w rzeczywistości bardzo niewielu było gotowych zapłacić kartą kredytową.

Krytyka, która nigdy nie ustała z powodu niepowodzeń, jednej z największych, w lipcu 2007 roku, kiedy powstał portal społecznościowy całkowicie niesprawny praktycznie przez 24 godziny. Jednak nigdy nie boli wspomnienie wspaniałych funkcji oferowanych przez tę sieć społecznościową

Dlaczego Fotolog się zamknął i dlaczego powrócił na świat?

Dany rozwój FotologW przedwczesnej erze cyfrowej można zrozumieć niezmierną liczbę awarii portali.

Niemniej jednak, wspomniane orzeczenia nie zostały przyjęte przez społeczność. Na przykład podczas przesyłania zdjęć trzeba było próbować kilka razy, zanim zostały one ostatecznie opublikowane. Szkoda, że ​​twoje problemy nie zostały rozwiązane, tak jak problemy na Instagramie.

Ale to nie przeszkodziło rozwój sieci społecznościowejSzczególnie w Ameryce Łacińskiej kraje takie jak Chile, Brazylia i Argentyna były w pierwszej trójce pod względem liczby użytkowników we wrześniu 2008 r., Z odpowiednio 4,8 mln, 4,2 mln i 1,4 mln.

Do stycznia 2016 r. Fotolog głównie zamknął swoją stronę ze względu na rosnący rozwój innych portali społecznościowych, które znacznie zmniejszyły udział użytkowników w portalu.

Wreszcie w kwietniu 2018 r. strona znów działała, pozwalając starym użytkownikom odzyskać swoje zdjęcia, jednak wzbudziły pewne kontrowersje, ponieważ pobrano pewną sumę pieniędzy w celu odzyskania starego konta.

Kroki, aby usunąć stare zdjęcia opublikowane w Fotologu

Gdy Fotolog powrócił do cyfrowego świata w 2018 rokuWielu użytkowników, którzy wcześniej korzystali z tej sieci społecznościowej, współczuło wszystkim tym zawstydzającym zdjęciom młodzieży.

Do czasu, gdy to powiedział sieć społecznościowa była u szczytu, było więcej swobody przy publikowaniu czegoś, a portale społecznościowe nie były tak przestrzegane jak teraz, które mogą odgrywać fundamentalną rolę nawet w oferowaniu lub zdobywaniu pracy.

Dlatego wiedzieć, jak to zrobić usuń stare zdjęcia z Fotologa Miało to ogromne znaczenie, dlatego trzeba było wykonać następujące kroki i nie trzeba było się martwić! Proces jest bardzo prosty.

Najpierw uzyskaj dostęp do swojego profilu i wyszukaj obraz, który chcesz usunąć, zaznacz go, a potem usuń, nic więcej i nic mniej.

Jednak gdybyś chciał usuwać wiele zdjęć jednocześnie, aplikacja na to nie pozwalała, ta sieć społecznościowa miała niewiele funkcji w porównaniu do aplikacji Instagram innych firm, które pozwalają zaplanować publikację zdjęć.

Dlaczego warto skorzystać z Fotolog?

We wczesnych latach istnienia Fotolog zapowiadał się nim być wielka innowacja jeśli chodzi o świat fotografii, stając się jednym z pionierów w obszarze cyfrowym.

aparat do robienia zdjęć na koncie starej fotoksiążki

Ich dochód był znacznie udany, zdobywając milion użytkowników w 3 lata. 10 lat później mieli już prawie 30 milionów użytkowników na całym świecie.

Z jego mottem „Udostępnij swój świat światu” Obiecał stać się wielką branżą, niestety sieci społecznościowe o podobnych celach, takie jak Facebook, Instagram czy Twitter, zdołały wygrać bitwę, eliminując jej moc.

Wśród jego cech było interesujące, że tylko jedno zdjęcie mogło być publikowane dziennie, pozwalało to użytkownikom na rejestrowanie się na jednym zdjęciu, tj. interesujące fakty (lub nie), że taki dzień minął.

Jednak ciężko trafienia otrzymane przez aplikację, na przykład brak możliwości pobrania aplikacji za pośrednictwem Sklepu Google Play, wpłynęło na ich udział.

Wreszcie obiecał przy ostatnim wznowieniu chronić użytkowników Jednak w porównaniu z innymi RRSS jego projekt nie powiódł się.

dołącz do naszego kanału telegram