Skip to content

Jak uzyskać dostęp do poczty elektronicznej studentów Uniwersytetu Valladolid lub UVA?

16 de marzec de 2022

Uniwersytet w Valladolid jest hiszpańskim uniwersytetem publicznym założonym w 1241 roku. Znajduje się w mieście Valladolid i jest uważany za trzeci najstarszy uniwersytet w Hiszpanii. Ten dom studiów prowadzi studia licencjackie o różnych możliwościach zawodowych oraz studia podyplomowe z różnych dziedzin wiedzy. Posiada siedem kampusów rozmieszczonych w czterech miastach w Kastylii i León: Valladolid, Palencia, Soria i Segovia.

Ma ponad 30 000 uczniów i są one podzielone na 25 ośrodków z ponad 2000 nauczycieli i 1000 „PAS” (personel administracyjny i usługowy). Uniwersytet w Valladolid zorganizowane w wydziały i uczelnie wyższe. W mieście Valladolid uniwersytet ma cztery szkoły i osiem wydziałów.

Wyróżnia się nie tylko dobrą jakością nauczania, ale także obsługą poczty e-mail dla studentów w gdzie mogą uzyskać dostęp do wszystkich zasobów i informacji które są niezbędne do korzystania z konta poczty winogronowej. Pomysł, że uczniowie mają to konto, polega na tym, że mogą go używać do celów akademickich, dlatego ma menedżera (którego możesz wybrać) i instrukcje, których należy przestrzegać, aby z niego korzystać.

Jest wiele rzeczy, które musisz wiedzieć o poczcie UVA, jeśli jesteś w tym nowy, nie musisz się martwić, ponieważ korzystanie z tej usługi jest dość proste. Ale żebyście nie mieli wątpliwości, powiem wam wszystko, co musicie wiedzieć o usłudze e-mailowej Uniwersytetu w Valladolid.

Wiem, że nauka korzystania z tej poczty może być skomplikowana, ale kiedy poznasz podstawy, nie będziesz mieć żadnych problemów. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to utworzyć konto e-mail UVA.

ekran przechwytywania poczta internetowa często zadawane pytania przewodniki konfiguracji opcje ogólne

Wirtualny kampus UVA

raz masz poczta, która jest przyznawana przez tę samą uczelnię, Musisz zobaczyć, skąd uzyskasz dostęp, ze względu na wszystkie dostępne kontrole, aby konto e-mail uva nie było wykorzystywane do celów innych niż akademickie. Będziesz potrzebować menedżera, aby móc uzyskać dostęp do swojego konta e-mail z prostej przeglądarki.

Masz do wyboru dwie opcje, o których poniżej opowiem.

Podstawowy menedżer poczty: Jest to wskazane, aby szybko i łatwo sprawdzić swoją pocztę, pomyślano dla osób, które muszą stale wyprowadzać się z uczelni.

Zaawansowany menedżer poczty: W tym przypadku został zaprojektowany dla osób, które chcą korzystać ze swojego konta e-mail przez Internet, a nie korzystać z tradycyjnej poczty e-mail, takiej jak Outlook, Eudora itp. Z tego powodu ma więcej funkcji. Ale jeśli zamierzasz używać tylko web managera do czytania poczty, nie używaj zaawansowanego.

Uniwersytet UVA

Ważne jest, abyś wiedział, że musisz przestrzegać określonego protokołubędziesz mógł korzystać z tego konta tak długo, jak będziesz oficjalnym studentem Uczelni i jeśli przestaniesz nim być, konto zostanie automatycznie usunięte.

Skrzynka pocztowa tego konta ma pojemność 500 megabajtów, ważne jest, aby konto było dobrze zorganizowane i możliwie puste, aby nie zostało nasycone. W przypadku, gdy zostanie nasycony, nie będziesz mógł otrzymywać nowych wiadomości, dopóki nie usuniesz treści. z tym kontem Nie możesz odbierać wiadomości większych niż 50 megabajtów.

Jeśli użyjesz poczty winogronowej z powodów, które nie są akademickie, zostaniesz zawieszony, aw najgorszym przypadku wyeliminowany. Możesz nie używać go przez jakiś czas, ale jeśli minie więcej niż 6 miesięcy, zostaniesz zablokowany, podczas gdy tak jest, nie będziesz w stanie odbierać żadnych wiadomości. Oprócz pomagania studentom, University of Valladolid używa tego medium do wysyłania ważnych i aktualnych informacji do wszystkich studentów.

Sugerujemy również utworzenie konta e-mail w Gmailu, na przykład do załatwiania spraw niezwiązanych z samą uczelnią.

Jak widać, bardzo poważnie traktują korzystanie z tej usługi, ważne jest, abyś to zrobił, ponieważ w ten sposób możesz być świadomy wszystkiego i nie będziesz miał żadnego problemu.