Skip to content

Jak uzyskać dostęp do katalogu Microsoft Update z dowolnej przeglądarki internetowej?

17 de maj de 2022

Firma Microsoft oferuje swoim użytkownikom wiele korzyści, które zwiększają komfort korzystania z dowolnego z jej produktów. Jedną z rzeczy, które umożliwia platforma, jest pobieranie aktualizacji z katalogu Microsoft Update. Dostęp do którego można było uzyskać tylko przez Internet Explorer 6.0. Jednak obecnie można to zrobić z dowolnej przeglądarki.

Katalog Microsoft Update to witryna internetowa, na której można znaleźć lista aktualizacji dla komputerów. Które umożliwiają aktualizację Windows Update w celu poprawy funkcji i dostarczenia klientowi bardziej aktualnego produktu, oprócz rozwiązywania problemów z oprogramowaniem na komputerze.

Gdzie mogę uzyskać dostęp do katalogu Windows Update?

Każdy komputer z systemem operacyjnym Windows będzie mógł dokonać aktualizacji za pomocą narzędzia Microsoft Update. Który automatycznie skanuje komputer w poszukiwaniu aktualizacji i generuje powiadomienie, jeśli zostaną znalezione. Jednak platforma stworzyła stronę internetową, która pozwala użytkownikom na ręczne pobieranie wszelkie niezbędne aktualizacje. Powodem jest to, że Windows Update czasami kończy się niepowodzeniem podczas próby aktualizacji.

dla Windows 7

Chociaż ten system operacyjny Nie jest już oficjalnie wspierany przez Microsoft, pakiety Windows są nadal dostępne w sieci, dzięki czemu użytkownicy, którzy nadal korzystają z tego systemu operacyjnego, mogą bez komplikacji korzystać ze swoich komputerów. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do katalogu aktualizacji, musisz wykonać następujące kroki.

 1. Otwórz wybraną przeglądarkę internetową na swoim komputerze.
 2. Wchodzić standardowy adres URL kanału RSS. (http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Rss.aspx?q=KB).
 3. Następnie musisz zastąpić KB kodem KB, który chcesz znaleźć.
 4. Spowoduje to załadowanie kanału RSS dla tego artykułu KB.
 5. Następnie na liście opcji musisz poszukać link do pobrania, którego potrzebujesz.
 6. Następnie będziesz musiał skopiować link do pobrania w pasku adresu przeglądarki. Następnie zostanie wyświetlony interfejs aktualizacji katalogu.
 7. Kliknij „Pobierz teraz”musisz zainstalować KB na swoim komputerze.

W systemie Windows 10

W przypadku tego systemu operacyjnego nadal obsługiwane i będzie go mieć przez długi czas. Powoduje to, że system operacyjny kontynuuje aktualizację przez dłuższy czas. Jeśli więc podczas pobierania systemu Windows 10 nie aktualizuje się, zaleca się sprawdzanie w określonych momentach, aby znaleźć oczekujące aktualizacje.

 1. otwarty wybrana przez Ciebie przeglądarka internetowa w Twoim komputerze.
 2. Następnie przejdź do następującego łącza (http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Rss.aspx?q=y). Następnie na koniec dodaj Windows+10.
 3. Przykład: http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Rss.aspx?q=windows+10
 4. Następnie wszystkie skumulowane aktualizacje systemu Windows 10 zostaną automatycznie wyświetlone.
 5. Następnie musisz skopiować link do aktualizacji, którą chcesz pobrać.
 6. Umieść go w pasku adresu przeglądarki i Wiem będziesz mieć dostęp do katalogu Microsoft Update dla Windows 10.

sprawdź katalog aktualizacji Microsoft

Jak mogę szybciej pobierać ciężkie aktualizacje systemu Windows?

Po uzyskaniu dostępu do katalogu musisz wyszukać aktualizację, której wymaga twój komputer, a następnie musisz ją pobrać. Może to potrwać dłużej niż oczekiwano, ponieważ są to zwykle bardzo duże pliki, więc czas pobierania jest znacznie dłuższy do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Jeśli więc chcesz, aby ta aktualizacja pobierała się szybciej, możesz użyć przeglądarki UR. To przeglądarka, która oferuje niesamowite prędkości pobierania.

Funkcje przeglądarki UR

Jest to darmowa przeglądarka dostępna na komputerach i urządzeniach mobilnych. Jest to jeden z najbardziej polecanych dla pobieraj duże pliki, ponieważ jego prędkość pobierania jest zwykle większa niż w dowolnej przeglądarce. Ma również wbudowaną blokadę reklam, obsługę skanera kodów QR, tryb prywatny, który zapewnia większe bezpieczeństwo przeglądania, oraz menedżera pobierania, który umożliwia pobieranie dowolnego typu pliku z Internetu.

Pobieranie przeglądarki UR

Przeglądarka jest dostępna do pobrania na stronie UR Browser. Ważne jest, aby mieć pewność pobierz instalator z oficjalnej strony, ponieważ istnieją fałszywe portale internetowe z instalatorami zainfekowanymi złośliwym oprogramowaniem. Jest również dostępny na komputerach z systemem Windows i Mac.

Odpowiedź brzmi tak. Firma Microsoft umożliwia pobieranie aktualizacji z dowolnej przeglądarki zgodnej z systemem Windows, jednak najlepiej używać przeglądarki UR, aby znacznie skrócić czas pobierania.