Skip to content

Jak utworzyć konto Skype i usunąć konto Skype?

28 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy Jak założyć konto Skype i usunąć konto Skype? Należy pamiętać, że konta Skype działają również jak konta Microsoft. Dlatego trudno jest indywidualnie usunąć konto Skype.

Microsoft działa w tym zakresie podobnie jak Google. Za pomocą jednego konta możesz uzyskać dostęp do wszystkich jego usług, w tym Skype. Możesz więc używać aplikacji z kontem Outlook.

Nieco dalej zajmiemy się szczegółami, aby nie było wątpliwości, jak utworzyć konto, a także jak je usunąć, jeśli nie jesteś już zainteresowany korzystaniem z aplikacji i nie chcesz, aby Twoje dane były zarejestrowany w dowolnym miejscu. To dość skomplikowany proces.

Jak założyć konto Skype

Możesz utworzyć konto Skype z jego oficjalnej strony internetowej. Możesz także użyć konta Microsoft (Outlook), aby korzystać z aplikacji. Z tej samej strony internetowej poprowadzą Cię szczegółowo, krok po kroku, abyś mógł utwórz swoje konto Skype.

Jeśli masz już konto Microsoft, możesz rozpocząć korzystanie ze Skype bez konieczności tworzenia konta w witrynie internetowej aplikacji. Wystarczy pobrać aplikację, zalogować się i gotowe. Możesz zacząć używać go do komunikacji.

Następnie za pomocą swojej nazwy użytkownika możesz udostępnić ją znajomym lub współpracownikom, aby mogli dodać Cię do aplikacji. Możesz nawet używać swojego konta Skype lub Microsoft do korzystania z innych usług firmy, takich jak Jeden dysk lub Xbox.

Tak samo, jak dzieje się to z Google i Gmailem. Za pomocą konta możesz uzyskać dostęp do wszystkich usług świadczonych przez firmę.

Jak usunąć konto Skype

Jeśli chcesz usunąć konto Skype. Musisz pamiętać, że jest on powiązany z kontem Microsoft, więc nie możesz go usunąć, chyba że zrobisz to również z kontem Microsoft. Co oznacza, że ​​nie miałbyś dostępu do innych usług firmy.

Możesz odłączyć swoje konto Skype od konta Microsoft. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • Zaloguj się do Skype za pomocą swojego konta.
  • Teraz kliknij swoją nazwę użytkownika, aby przejść do swojego profilu.
  • Iść do „Szczegóły Konta„I w tym miejscu kliknij”Ustawienia konta”.
  • Następnie musisz przejść do „Połączone konta”.
  • Kliknij „Odczepić„Aby odłączyć swoje konto od firmy Microsoft.
  • Pojawi się ostrzeżenie szczegółowo opisujące, co się stanie. Jeśli jesteś pewien, po prostu naciśnij „Kontyntynuj” i gotowy.
  • Trwale usuń moją nazwę użytkownika Skype.

szkło powiększające skype

Jeśli chcesz trwale usunąć swoje konto Skype, będziesz musiał również zamknąć skojarzone z nim konto Microsoft. W tym celu musisz przejść do witryny zamykania konta Microsoft i wykonać wszystkie wskazane tam kroki. To bardzo prosty proces, a przede wszystkim dość szybki.

Utworzenie konta Skype to bardzo prosty proces. Więc do pewnego stopnia go eliminuje. Jeśli nie chcesz, aby konta były połączone lub nie chcesz ich udostępniać, idealnym rozwiązaniem byłoby utworzenie dwóch oddzielnych kont, aby uniknąć tego rodzaju sytuacji.

Jednak już wiesz bardzo dobrze jak utworzyć i usunąć konto Skype. Chociaż jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz zostawić je nieco dalej w polu komentarza.