Skip to content

Jak utworzyć konto e-mail 'YOPmail’? – Przewodnik po rejestracji

29 de styczeń de 2022

Usługa oferowana przez platformy e-mail jest jedną z najbardziej potrzebnych w tej erze, w której żyjemy. I wiemy, że tak właśnie jest, ponieważ szukając pracy, otwierając portal społecznościowy lub coś podobnego, pierwszym wymogiem jest konto e-mail.

Jednak wielu uważa, że ​​podawanie osobistego adresu e-mail jest bardzo żmudne, ponieważ w przypadku sieci społecznościowych otrzymywaliby wiele powiadomień. Jest to problem, który ma rozwiązanie, a to znaczy, że istnieje platforma znana jako YOPmail, a tutaj wyjaśnimy szczegółowo, jak utworzyć i używać konta YOPmail.

Jak działają tymczasowe adresy e-mail?

Adresy e-mail tworzone tymczasowo, tak jak w przypadku YOPmail, działają w bardzo prosty i atrakcyjny sposób. Wiadomo, że te konta są jednorazowe, że tak powiem, że tylko pracuj tak długo, jak użytkownik chce.

Rozumiemy przez to, że tworząc tymczasowy adres e-mail, konto będzie działać tak długo, jak długo użytkownik będzie miał otwartą przeglądarkę, z której utworzył konto. Konto zostanie automatycznie zamknięte po zamknięciu okien lub wyłączeniu komputera, z którego wykonałeś operację.

Podobnie jak konto zostanie usunięte, gdy zamkniesz wszystko na komputerze, wiadomości, które dotarły na ten e-mail, również zostaną usunięte. Tak więc, mówiąc o tymczasowych kontach e-mail, wielu woli je ze względu na ich bezpieczeństwo, ponieważ to samo nigdy nie twórz kopii zapasowej danych i nie zapisuje informacji.

Gdzie możesz użyć tego adresu?

Konta lub adresy e-mail mogą być używane na wybranych platformach, oczywiście na wypadek, gdybyś chciał pozostać anonimowy. Na przykład, jeśli zamierzasz uzyskać dostęp do witryny, o której niewiele wiesz, i wolisz nie narażać swojego konta osobistego, lepiej użyć konta tymczasowego.

Używane są również te tymczasowe e-maile kiedy masz zamiar połączyć się z siecią publiczną, gdzie Twoje dane mogą być zagrożone. Lub w przypadku chęci dokonania zakupu przez stronę internetową, aby nie wysyłała Ci tylu powiadomień na Twój e-mail, generuje tymczasową wiadomość e-mail.

Mówiąc dokładniej, jeśli chcesz użyć tymczasowego adresu e-mail podczas tworzenia konta w sieci społecznościowej, jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie to zrobić. A to dlatego, że, jak wszyscy wiemy, te platformy społecznościowe starają się oferować bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom znającym informacje o każdej osobie.

Oczywiście, istnieje wiele platform do kupowania i sprzedawania, takich jak Amazon, które pozwalają na korzystanie z tego typu konta e-mail. Jeśli korzystasz z konta tego typu, będziesz mógł przeglądać te strony nie musisz otrzymywać irytujących powiadomień za każdym razem, nawet jeśli ich nie używasz.

Jakich danych potrzebujesz, aby móc utworzyć konto e-mail YOPmail?

Tworzenie tymczasowego konta e-mail w YOPmail jest bardzo prostym i szybkim procesem i nie potrzebujesz do tego wielu informacji. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć lub wprowadzić nazwę użytkownika, a następnie utworzyć adres e-mail z domenami używanymi przez YOPmail.

Ale teraz pokażemy ci bardziej szczegółowo, jak możesz dokonać rejestracji w YOPmail, albo z telefonu komórkowego, albo z komputera.

Powiadomienie e-mail

Jak zarejestrować się w YOPmail?

Rejestracja, której należy dokonać w takich przypadkach, aby uzyskać tymczasowe konto e-mail w YOPmail, jest bardzo prosta i szybka z dowolnego urządzenia.

z twoim komputerem

Kroki, aby wykonać tę rejestrację z dowolnego urządzenia, są całkowicie takie same i oczywiście proste. Z komputera wejdź do przeglądarki, której zawsze używasz i wejdź na oficjalną stronę YOPmail, a gdy pojawi się ona na ekranie, kliknij na pierwszą stronę, która się pojawi.

Gdy strona się otworzy, po lewej stronie ekranu zobaczysz miejsce, w którym pojawi się napis „Wprowadź adres tutaj”, w którym wpiszesz żądany adres. Kiedy klikniesz, aby utworzyć wiadomość e-mail, automatycznie wejdziesz do skrzynki odbiorczej gdzie dotrą oczekiwane wiadomości.

W ten szybki i łatwy sposób masz tymczasowy e-mail, którego możesz teraz używać na dowolnej platformie, na której tego potrzebujesz. Oczywiście musisz pamiętać, że jeśli ponownie załadujesz stronę, zamkniesz ją lub wyłączysz komputer, ta wiadomość e-mail zostanie utracona, czyli zostanie usunięta.

Z telefonu

Z telefonu komórkowego kroki są całkowicie takie same, ponieważ musisz wejść do przeglądarki, ponieważ ta platforma nie ma aplikacji. Więc używając swojej ulubionej przeglądarki przejdź na oficjalną stronę YOPmail i wprowadź stronę, aby umieścić żądaną nazwę użytkownika w pasku.

wiadomości spamowe w poczcie

Natychmiast po kliknięciu przycisku Kontynuuj wejdziesz do tymczasowej skrzynki pocztowej, w której pojawią się wiadomości z kont, na których korzystasz z poczty.

dołącz do naszego kanału telegram