Skip to content

Jak utworzyć konto e-mail lub konto e-mail? – Bezpłatne i szybkie (przykład)

28 de luty de 2021

Plik e-mail z systemu przesyłania wiadomości stał się, że tak powiem, formą identyfikacji elektronicznej. Można go używać do konfiguracji przeglądarki, wchodzenia do sieci społecznościowych, rejestrowania się na dowolnej stronie, która Cię interesuje, a nawet sprawdzania statystyk poczty Gmail.

Posiadanie tego ważnego narzędzia otworzy drzwi do nieskończonych możliwości i wyjątkowych możliwości. Te nie byłyby do Twojej dyspozycji, gdybyś nie miał e-maila.

Co więcej, daje możliwość współpracy z nim, otrzymywać korespondencję, wysyłaj pieniądze i wiele innych rzeczy. Posiadanie go jest niezbędne do poruszania się po sieci i maksymalnego wykorzystania jej, jeśli chcesz w pełni wejść do cyfrowego świata.

Nie masz adresu e-mail i chcesz go utworzyć, ale nie wiesz jak? Doskonale, nauczymy Cię, jak to zrobić szybko i łatwo.

Jak mogę zarejestrować konto e-mail w Google z mojego komputera?

Jeśli mówimy o e-mailach, najlepszą opcją jest niewątpliwie Google, to przez Gmail pozwoli Ci założyć konto za darmo. Gmail to dotychczas najpopularniejszy system przesyłania wiadomości z wieloma połączonymi z nim aplikacjami.

Aby utworzyć konto w Gmailu, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest wejście na swoją stronę główną i zarejestrowanie się. Możesz również uzyskać bezpośredni dostęp do strony, klikając tutaj, a następnie postępuj zgodnie z tym przewodnikiem krok po kroku:

Krok 1

Wybierz opcję „Utwórz konto” który pojawia się w prawym dolnym rogu i czeka na załadowanie następującego okna.

Krok 2

Po załadowaniu okna wypełnij formularz, podając swoje prawdziwe imię i nazwisko, nazwę użytkownika, którą chcesz, i hasło. Po wprowadzeniu danych osobowych należy kliknąć „Kolejny” aby kontynuować proces tworzenia konta.

Jedna rada, rozsądnie jest zapisać wprowadzone dane, ponieważ jeśli z jakiegoś powodu je zapomnisz, będziesz je mieć pod ręką.

Krok 3

Google poprosi Cię o wpisanie większej liczby informacje, takie jak telefon, data urodzenia, płeć i pomocniczy adres e-mail. Telefon i adres e-mail są opcjonalne, ale dodanie ich jest bardzo przydatne, jeśli będziesz musiał później odzyskać informacje. Jeśli chcesz wiedzieć, jak łatwo dodać lub zmienić numer telefonu Gmaila, przejdź do tego artykułu.

Krok 4

W następnym oknie Google poprosi nas o zaakceptowanie warunków usługi e-mail. Zaakceptujemy warunki i klikniemy „Utwórz konto” i voila, Gmail załaduje skrzynkę odbiorczą twojego nowego konta.

Jeśli postąpiłeś zgodnie z naszymi wskazówkami i nie popełniłeś żadnych błędów, powinieneś już mieć e-mail w Gmailu, na pewno bardzo ci to pomoże. Chociaż może się zdarzyć, że nie masz komputera do założenia konta, to co możesz zrobić?

Nie martw się, możesz utworzyć konto przy użyciu dowolnego Urządzenie mobilne z systemem Android a my pokażemy Ci, jak to zrobić, abyś nie miał żadnych problemów.

Jak mogę zarejestrować konto Google z urządzenia z systemem Android?

Wektor poczty z niebieskim tłem

Najpierw upewnij się, że masz najnowszą wersję Gmaila na swoim telefon aby uniknąć problemów z ustawieniami.

Android wymaga jako wymaganie posiadania Konto Gmaildlatego konieczne jest utworzenie konta, aby w pełni korzystać z telefonu. Zacznijmy więc od przewodnika, który pokaże Ci krok po kroku, jak utworzyć konto z telefonu.

Krok 1

Przejdź do aplikacji do regulacji swojego telefonu komórkowego i kliknij ją, pojawi się w tobie kilka opcji i wejdziesz tam, gdzie jest napisane „Konta”.

Krok 2

Tam znajdziesz sekcję o nazwie „Dodaj konto”, a następnie wybierz opcję Google, a następnie opcję „Utwórz nowe konto”. Następnie wprowadź swoje dane jak w poprzednim przewodniku, a przejdziesz do następnego kroku.

Krok 3

Wreszcie musisz zaakceptować „Polityka prywatności” i „Regulamin” Usługa Google i gotowe. Dzięki temu będziesz mieć swoje konto Gmail, które zostanie skonfigurowane we wszystkich aplikacjach powiązanych z Google.

Jak widać, bardzo łatwo jest utworzyć wiadomość e-mail, wykonując nasze kroki, więc w pełni wykorzystaj to narzędzie. Dobrym sposobem na to jest zsynchronizowanie go z naszą przeglądarką Chrome. Ale jeśli nie wiesz, jak to zrobić, tutaj zostawiamy artykuł, który wyjaśnia to łatwo i prosto

dołącz do naszego kanału telegram