Skip to content

Jak utworzyć i wstawić hiperłącze lub łącze w programie Word, które prowadzi do wiadomości e-mail lub wiadomości e-mail

3 de marzec de 2023

Kiedy zaczynasz pisać dokument w Wordzie, może wyjść wiele zmiennych. Chociaż on sam Potrzeba tylko trochę praktyki, aby to zrozumieć., może wolisz sprawdzić odpowiedź bezpośrednio. Hiperłącza to bardzo przydatne funkcje, które pomagają nam podawać inne informacje. Aby utworzyć i wstawić hiperłącze, wystarczy czytać dalej, a zapewniamy, że będzie to łatwiejsze niż umieszczanie obrazów w programie Word.

Word to jeden z najlepszych programów biurowych. On sam posiada ok obszerna ilość funkcji które mogą nam się kiedyś przydać. Wśród tych funkcji możemy znaleźć możliwość tworzenia i wstawiania hiperłącza lub łącza w dokumencie. Oprócz tych opcji możemy dostosować dokument lub stworzyć, zdigitalizować i wstawić podpis w programie.

Co to jest hiperłącze?

Przede wszystkim należy wyjaśnić, czym jest hiperłącze i jakie są jego funkcje. Jest to ważne, ponieważ opcje takie jak hiperłącze nie są one jedynie opisowe Jak możliwość numerowania stron w programie Word. Ponieważ hiperłącze może pełnić funkcję, ale ma wiele zalet.

Zasadniczo hiperłącze to łącze, które po kliknięciu przenosi nas na stronę internetową, W większości przypadków. Może jednak również doprowadzić nas do obrazu, fragmentu postu lub adresu e-mail. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się trochę więcej o tych hiperłączach.

Zwykle hiperłącza są podkreślone na niebiesko. Z kolei hiperłącza są szeroko stosowane w portalach internetowych do kierowania odwiedzających do innych powiązanych stron internetowych. Jest to oczywiście dobra taktyka, aby generować więcej wizyt na portalach internetowych, bez potrzeby spamowania.

Z drugiej strony wśród rodzajów hiperłączy mamy takie, które nas przenoszą na adres e-mail. Kliknięcie go otworzy domyślny program pocztowy, dzięki czemu możesz wysłać wiadomość e-mail na ten adres. W ten sposób proces wysyłania wiadomości e-mail na określone adresy staje się znacznie prostszy.

Jak poprawnie umieścić hiperłącze?

czy chcesz umieść link w swoim e-mailulub stronę podróżniczą, musisz wiedzieć, jak korzystać z tego potężnego narzędzia. Potężny, ponieważ dobrze umieszczony hiperłącze może zwiększyć współczynnik klikalności w twoich dokumentach. Jednak umieszczenie go bez wiedzy może spowodować pewne problemy estetyczne w dokumencie.

Ważną rzeczą w dokumencie jest to, że ujawnić informacje W najbardziej zrozumiały sposób, kiedy chcesz dodać hiperłącza do swojego pisma, musisz wziąć pod uwagę pewne rzeczy. Staje się częścią twoich informacji, dlatego umieszcza się hiperłącze, tylko dlatego, że tak, twoje informacje wyglądają źle.
pisanie dokumentu Word na komputerze Mac

Jak utworzyć i wstawić hiperłącze połączone z wiadomością e-mail?

Pokażemy Ci kroki, które należy wykonać, aby dodać hiperłącze adresu e-mail w programie Word. Ten proces jest jednym z najprostszych co możemy zrobić, korzystając z programu Microsoft Word. Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego, aby móc przeprowadzić ten proces w kilka minut. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na instrukcje, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej części posta.

  • Aby rozpocząć, musisz wprowadzić adres e-mail w pustym dokumencie w programie Microsoft Word. Nie ma znaczenia, czy pochodzi z Hotmail, Yahoo czy jeśli musisz wejść przez konto Gmail.
  • Następnie, jeśli chcesz, możesz napisać znak interpunkcyjny, który występuje po adresie e-mail. Z drugiej strony, jeśli nie potrzebujesz żadnych znaków interpunkcyjnych po adresie e-mail, możesz bezpiecznie pominąć ten krok.
  • Na koniec po wpisaniu adresu e-mail należy wpisać spację. Natychmiast Microsoft Word automatycznie utworzy hiperłącze
  • Jeśli nie chcesz tworzyć hiperłącza, po prostu umieść kropkę na końcu adresu e-mail.

Istnieją sztuczki, które mogą pomóc w szybszym tworzeniu hiperłączy. te sztuczki to polecenia klawiaturowe, ponieważ ucząc się ich, będziesz w stanie lepiej opanować program. W ten sposób tworzenie i wstawianie hiperłączy nie będzie problemem, a będziesz mógł przepływać za pomocą Worda.

dołącz do naszego kanału telegram