Skip to content

Jak utworzyć i skonfigurować grupę kontaktów na iPhonie, iPadzie lub iPodzie za pomocą iCloud

31 de grudzień de 2022

Jeśli jesteś jedną z wielu osób, które korzystać z Apple iPhone, z pewnością spodoba ci się wszystko, co możesz z nim zrobić; od pobierania i słuchania muzyki, filmów i zdjęć po surfowanie po Internecie. Ponadto możesz mieć szybki dostęp do poczty, nie przegapić żadnego ważnego wydarzenia dzięki kalendarzowi i innym funkcjom, które oferuje to zaawansowane urządzenie.

Możesz także zorganizować grupę ze swoimi kontaktami. W tym poście przedstawimy prosty i kompletny przewodnik tworzenia grupy kontakty na iPhonie; dzięki czemu możesz uprościć i uczynić swojego iPhone’a bardziej funkcjonalnym.

Aby utworzyć grupę kontaktów w Twoim urządzenie iOS, konieczne jest posiadanie programu Microsoft Outlook (musisz być użytkownikiem systemu Windows) oraz kabla do synchronizacji iPhone’a.

Krok po kroku, jak utworzyć grupę kontaktów na iPhonie, iPadzie lub iPodzie

Aby stworzyć własną grupę kontakty na Twoim iPhonie pomyślnie, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami, które przedstawimy poniżej:

  • Powinieneś podłącz iPhone’a z kablem USB. Po wykonaniu tej czynności podłącz drugi koniec do komputera.
  • Musisz uruchomić iTunes. To na wypadek, gdybyś tego nie zrobił uruchomić automatycznie.
  • Na ekranie iPhone’a przejdź do klawisza mówi urządzenia. Zobaczysz go po lewej stronie okna.
  • Następnie musisz wybrać słowo informacje i naciśnij pole wyboru, które znajduje się obok frazy Synchronizuj dane z. Zobaczysz podwójne strzałki, musisz wybrać te same. Następnie zlokalizuj program Outlook w menu rozwijanym, a następnie musisz wybrać słowo zsynchronizować. Ma to na celu przeniesienie kontaktów iPhone’a do programu Microsoft Outlook.
  • Następnie będziesz musiał uruchomić program Microsoft Outlook i zlokalizować słowo, które mówi Łączność. SZnajduje się na liście folderów osobistych. Musisz wybrać frazę nowy folder. Będziesz musiał przypisać nazwę grupie, którą chcesz utworzyć. Następnie kliknij słowo akceptować.
  • Gdy to zrobisz, będziesz musiał przeciągnąć, a następnie upuścić kontakty, które chcesz znaleźć w już utworzonej grupie.

Po utworzeniu grupy musisz wykonać następujące czynności

  • Po tym kroku musisz wrócić do iTunes. Musisz ponownie poszukać opcji „informacje”.
  • Następnie zobaczysz opcję, która mówi zaawansowane. W oknie, a konkretnie na dole, naciśnij checkbox. Znajduje się obok opcji Łączność.

Ma to na celu dokonaj wymiany kontaktów iPhone’a, według grup lub grupy, którą już utworzyłeś. Nie martw się, nie stracisz pojedynczych kontaktów, jeśli wcześniej zsynchronizowałeś je z Microsoft Outlook.

Po wykonaniu tych kroków musisz wrócić do urządzenia iPhone, aby zobaczyć nowo utworzone grupy. Aby to zrobić, musisz zlokalizować plik aplikację kontaktów w telefonie. Zobaczysz opcję grup, która znajduje się w lewym górnym rogu, jeśli nie masz konta iCloud, możesz je bardzo łatwo utworzyć.

Ważne wskazówki dotyczące tworzenia grupy kontaktów na telefonie iPhone

grupa kontaktów na Twoim iPhonie

Istnieje alternatywa tworzenia i edytowania grup bezpośrednio z iPhone’a. Aby było to możliwe, wystarczy pobrać następujące programy: Yo Mail i iGroup Mail. Należy pamiętać, że każda z tych aplikacji mieć określony koszt które mogą wydostać się z kieszeni, możesz nawet przenosić kontakty z jednego iPhone’a do drugiego.

Istnieje również aplikacja iCloud, bardzo modna i bardzo łatwa do pobrania, która zasługuje tylko na to, aby ją wyszukać w Twoim Apple Store. Kolejna rada, której ci udzielimy, abyś mógł mieć grupę kontaktów ze swoim iPhonemodbywa się za pośrednictwem aplikacji Grupy.

Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i dostępna w Twoim App Store. W polu wyszukiwania wpisz grupy. Wybierać grupy u góry listy, którą zwróciło wyszukiwanie, i naciśnij dostawać i później żeby zainstalować. wybierz ponownie grupaa następnie wyrażenie brak kontaktu i później Dodaj trochętak. Po dodaniu osoby zakończ procedurę, wybierając opcję gotowy.

dołącz do naszego kanału telegram