Skip to content

Jak utworzyć bezpłatne konto e-mail Nokia? – Szybko i łatwo

1 de marzec de 2021

Jedną z najsilniejszych firm na rynku telefonii komórkowej jest Nokia, która z czasem stała się gigantem technologicznym, pionierem we własnej branży, obok innych, takich jak Siemens, Alcatel, a nawet Samsung.

Oprócz telefonii komórkowej firma zapuściła się również w inne ważne aspekty technologii, opowiadając się za systemem operacyjnym, który miałby własną pieczęć na terminalach; Jednak w tym czasie była przewaga gigantów Google i Apple, które stopniowo zmniejszały swoją obecność dzięki usługom, które oferują te firmy.

Z tego powodu wiele osób szukało sposobu na darmowe założenie konta Nokia, aby skorzystać z jego zalet i ogromnych możliwości, dowiedz się więcej tutaj.

Zacznij od wejścia do mobilnego sklepu

Jest to jeden z pierwszych kroków, które musisz wziąć pod uwagę, aby móc wykonać to zadanie, ponieważ musisz wejść do głównego menu swojej Nokia Lumia, a następnie przejść do przewijania do prawej sekcji, w której zobaczysz string, w którym opisane są różne usługi i aplikacje, w tym miejscu spróbuj zejść do opcji „Sklep” i naciśnij go.

Kontynuuj wyszukiwanie aplikacji

W tym momencie musisz wykonać podobne czynności, jak w przypadku pobierania dowolnej aplikacji. W tym celu musisz zacząć od wpisania ikony lupy i wpisać nazwę dowolnej aplikacji mobilnej, którą chcesz pobrać w ramach sklepu.

Ważne jest, aby pomyśleć o opcji, która będzie dla Ciebie przydatna, a gdy będzie gotowa, wystarczy poprosić o pobranie jej na urządzenie.

pisanie na klawiaturze Nokia

Zaczyna się od utworzenia nowego konta

Gdy już rozpocząłeś pobieranie aplikacji, aby przejść dalej, urządzenie zażąda konta Microsoft, ponieważ konta Nokia już nie istnieją, tutaj musisz kliknąć przycisk „Zaloguj sie„I wraz z tym rozpocznie się nowy proces.

Pojawi się nowy ekran, na którym i ponieważ nie masz konta do zalogowania się, musisz nacisnąć przycisk „Stworzyć jeden„I tam możesz rozpocząć rejestrację.

Po rozpoczęciu procesu rejestracji musisz wprowadzić swoją nazwę użytkownika, która zostanie połączona z Twoim nowym kontem e-mail i kliknąć na „Kolejny”. Następnie musisz ustalić hasło i alternatywny adres e-mail, o który prosi się w istotny sposób ze względów bezpieczeństwa

Po umieszczeniu wszystkich żądanych danych należy wprowadzić wszystkie te dane, które pomogą systemowi Cię poznać, takie jak data urodzenia, wiek, płeć, a także kod pocztowy, wszystkie te dane są interesujące dla biznes aby mieć pełny rejestr użytkowników i nauczyć ich treści i ulepszeń, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.

W tym momencie sklep zapyta Cię, czy chcesz utworzyć kopię zapasową, która bezpiecznie zapisze całą zawartość i możesz ją odzyskać w dowolnym momencie, ponieważ jest przechowywana w Chmura.

W tym momencie ważne jest, aby zaakceptować oświadczenia o ochronie prywatności, a także wszystkie warunki korzystania z systemu i usługi.

Po wykonaniu poprzedniego kroku konto w systemie Nokia zostanie utworzone, ale co najważniejsze, będziesz mieć również nowe konto Microsoft, z którego możesz korzystać na różnych platformach i urządzeniach, aby móc zarządzać e-mail lub, w przypadku braku dostępu, dostęp do jego usług w chmurze.

dołącz do naszego kanału telegram