Skip to content

Jak usunąć wszystkie „polubienia” z mojego Twittera w kilka sekund?

28 de grudzień de 2021

Twitter od samego początku był bardzo kontrowersyjną siecią, ponieważ wiele osób dzieli się swoimi opiniami na niektóre kwestie, które mogą być drażliwe. Powoduje to akceptację lub odrzucenie obserwujących, jeśli tak jest w Twoim przypadku i chcesz usunąć wszystkie polubienia które przyznałeś, możesz to zrobić szybko.

Gdzie możesz zobaczyć swoją historię polubień na Twitterze?

Kiedy ta aplikacja została uruchomiona, miała ona bardzo duży wpływ, ze względu na zdolność pewnych znanych i wpływowych osób do komentowania lub ogłoszenia bez pośredników. Z drugiej strony obserwujący mogli poznać te informacje z pierwszej ręki i wyrazić swoją opinię na ich temat.

Wszystko to zbliżyło się jeszcze bardziej do wszystkich użytkowników, którzy na co dzień domagają się od twórców tych platform nowe funkcje, które pozwalają im wykonywać określone czynności że poprawisz wrażenia. Nic dziwnego, że możemy teraz nagrać film telefonem komórkowym i opublikować go na Twitterze.

Możesz także robić prostsze rzeczy, takie jak zmiana nazwy użytkownika, danych profilu, hasła lub aktywacja trybu ciemnego. Te i inne modyfikacje mogą się niektórym wydawać proste, jednak w innych mogą być decydujące o wyróżnieniu się w sieci.

Jeśli chodzi o tweety, są one istotną częścią tej platformy, możesz pisać te wiadomości samodzielnie lub możesz je przesyłać dalej od kogoś innego. Możesz wygenerować pozytywną lub pozytywną reakcję, gdy naciskasz ikonę serca i zmienia kolor na czerwony.

Na Twitterze możesz zobaczyć polubienia komentarzy od innych użytkowników, tych, które inni podają Twoje. Możesz także odwiedzić inne profile i zobaczyć polubienia, które otrzymali.

Wielu z nas zdarzyło się, że przeglądamy Twittera i podobny uciekł nam przez pomyłkę do wiadomości, na której nam nie zależy, aby cofnąć tę czynność wystarczy ponownie dotknąć serca, aby wróciło do pierwotnego koloru i nic się nie wydarzy.

Z PC

Jeśli z jakiegokolwiek osobistego powodu Czy chcesz usunąć wszystkie polubienia, które masz? możesz to zrobić ze swojego komputera za pośrednictwem strony internetowej. Jest to absolutnie konieczne, jeśli Twoim celem jest masowa eliminacja tych reakcji.

Musisz tylko wiedzieć, jak platforma jest obsługiwana na komputerach i musisz pamiętać, że ten proces zostanie ukończony tylko wtedy, gdy używasz Google Chrome jako przeglądarki.Lubię twitter w śmietniku

Twitter warunkuje eliminację reakcji według czasu i ilość reakcji, które miałeś, oznacza to, że z komputera możesz usunąć ostatnie 3200 polubień. Możesz pomyśleć, że to dla ciebie bardzo hojna liczba. Teraz, jeśli weźmiesz pod uwagę, że są osoby bardzo aktywne i korzystające z platformy od dłuższego czasu, to z pewnością jest to niewiele.

Teraz, jeśli masz pewność, że nie przekroczysz tej kwoty, po prostu musisz otwórz stronę z przeglądarki Chrome i zaloguj się. Następnie musisz zlokalizować sekcję Lubię i nacisnąć klawisz F12, aby wyświetlić okno debugowania Chrome.

Musisz tam naciśnij w konsoli, aby móc wykonać polecenielub (ProfileTweet – actionButtonUndo.ProfileTweet-action –unfavorite). Po naciśnięciu klawisza Enter zostanie uruchomiony. Jest to praktyczne rozwiązanie pozwalające wymazać wszystkie reakcje na raz iw krótkim czasie.

W aplikacji mobilnej

Jeśli zamiast tego używasz telefonu komórkowego do korzystania z aplikacji Twitter, powinieneś wiedzieć, że aby usuń polubienia ze swojego konta musisz to zrobić jeden po drugim. Może to być długie zadanie, jeśli musisz usunąć dużą ilość, dobrą rzeczą jest to, że możesz zostawić kilka polubień w komentarzach, które nadal Ci się podobają.

Nawet jeśli ta czynność potrwa dłużej niż chcesz, zawsze będzie to lepsze niż reakcja, z którą się już nie zgadzasz. Ponadto, jeśli korzystasz z aplikacji przez kilka lat lub miesięcy, możesz nie mieć tak wielu reakcji, jak myślisz.martwy ptak z Twittera

Aby usunąć każdą wiadomość musisz otworzyć aplikację w telefonie i przejść do sekcji Lubię to, tam zobaczysz wszystkie tweety mają tę reakcję ustawioną dla ciebie. Gdy zobaczysz taki, który chcesz zniknąć, wystarczy go dotknąć, a serce zmieni kolor, a komentarz zostanie usunięty z tej sekcji.

W aplikacji będziesz miał dostęp tylko do przeglądania i usuwania ostatnich 3200 polubień, najstarsze musisz usunąć innymi metodami i innym rodzajem sprzętu.

Jaki jest najlepszy sposób na ukrycie wszystkich twoich polubień na Twitterze?

Podobnie jak reklamy mogą i mogą zakłócić wyszukiwanie w przeglądarce, tak samo może to zrobić z polubieniami, postami sponsorowanymi i innymi postami. Aby to wszystko ukryć możesz użyć blokerów reklam jak AdBlock Plus Firefox, który ma funkcję pomocnika ukrywania elementów.

Jak trwale usunąć wszystkie swoje polubienia na Twitterze?

Jeśli masz na swoim koncie ponad 3200 lajków i chcesz je usunąć, musisz korzystać z zewnętrznych aplikacji na komputerze, aby móc to zrobić. Jednym z najbardziej niezawodnych jest narzędzie do usuwania archiwum Twittera.

Ta aplikacja ma kilka wersji, jedną darmową, a pozostałe trzy płatne, dzięki którym możesz masowo usunąć wszystkie reakcje. Im droższa wersja, tym więcej reakcji i czasu publikowania, które możesz usunąć, wydłuży się.Twitter na komórce

Jeśli z jakiegoś osobistego powodu chcesz odpocząć od tej sieci społecznościowej lub zrobiłeś coś, co spowodowało odrzucenie Twoich obserwujących, możesz natychmiast dezaktywować swoje konto. To daje ci upadek 30 dni na podjęcie decyzji, czy chcesz zamknąć, czy wznowić Twoja aktywność.

Wystarczy przejść do ustawień konta i w sekcji prywatności kliknąć dezaktywuj konto. System poprosi Cię o hasło do konta i potwierdzenie.

dołącz do naszego kanału telegram