Skip to content

Co to jest iCloud i jakie są jego zalety i zalety? Najlepsze alternatywy dla tej aplikacji

9 de lipiec de 2021

Jeśli jesteś właścicielem urządzenia Apple, musisz wiedzieć, że możesz się nim cieszyć szereg korzyści, jakie oferuje nam ta firma. Jak na przykład dostęp do chmury, w której będziesz mógł wgrać wszystkie informacje i pliki, które chcesz, bez względu na ich wagę i rodzaj używanego urządzenia, o ile jest to marka Apple.

Ponadto, jeśli wolisz, możesz również skonfigurować iCloud i korzystać z niego w systemie Windows 10 pracować z tym systemem operacyjnym. W związku z tym opcji jest wiele, a zalety posiadania tego przydatnego narzędzia na komputerze lub telefonie komórkowym są bardzo szerokie. Więc nie czekaj dłużej i zwróć uwagę, aby zacząć cieszyć się wszystkim, co Apple dla Ciebie przygotował; ponieważ tutaj w kilka minut nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć na ten temat.

Na czym polega iCloud i do czego służy to narzędzie?

Jeśli jesteś jedną z osób, które uwielbiają robić dużo zdjęć, filmów i zapisywać tysiące piosenek, wtedy iCloud jest idealny dla Ciebie i Twoich najpilniejszych potrzeb. Ponieważ jego główną funkcją jest przechowywanie wszystkich informacji, które masz na swoim urządzeniu, w całkowicie bezpieczny sposób, dzięki czemu możesz zwolnić więcej miejsca w telefonie na nowe zdjęcia i przygody, a także uzyskać do nich dostęp w momencie, gdy tego potrzebujesz.

Z drugiej strony służy również do aktualizowania dużej części aplikacji, aby były wydajniejsze w ich użytkowaniu, Ponieważ czasami często pobiera się wiele z nich, co zwykle spowalnia system mobilny, ważne jest również, aby je aktualizować.

Dlatego wszystkie Twoje pliki będą chronione i będziesz mieć do nich dostęp, gdy tego potrzebujesz, ponieważ iCloud będzie zapewnia 5 GB miejsca całkowicie za darmo dzięki czemu możesz przechowywać wszystkie swoje pliki w chmurze, ale jeśli chcesz, możesz wybrać plan płatności, który zapewni Ci więcej miejsca.

Podobnie możesz usunąć lub usunąć te pliki z chmury, gdy tylko zechcesz zagospodarować nowe miejsce do przechowywania. Ważne jest, abyś wiedział, że aby cieszyć się wszystkimi tymi korzyściami, musisz utworzyć konto iCloud, abyś mógł zacząć zapisywać swoje pliki, które rBez problemu wykonasz z telefonu komórkowego lub z MAC.

Główne zalety i korzyści korzystania z iCloud

Pierwszą rzeczą jest to, że możesz chronić wszystkie swoje informacje na wypadek zgubienia urządzenia lub kogoś, kto zdecyduje się je ukraść, masz również możliwość zsynchronizuj wszystkie urządzenia Apple z aplikacją szybko i łatwo. Podobnie, możesz bez problemu udostępniać swoją ulubioną muzykę lub pobierać ją z MAC, aby były zapisywane w chmurze i mieć do niej dostęp, kiedy tylko chcesz.

co to jest icloud i jak mogę go używać z telefonu komórkowego Apple apple

Z drugiej strony będziesz miał dobrą pojemność, które możesz skonfigurować według własnych upodobań ponieważ iCloud ułatwia tę alternatywę, aby zadowolić użytkowników. Natomiast proces komunikacji między urządzeniami Apple będzie najbardziej optymalny, generując szybkie i wydajne połączenie.

Jakie inne alternatywy oparte na iCloud mogą być użyte?

Aby poprawić wrażenia każdego użytkownika, można skorzystać z innych opcji z iPada, iPoda lub MAC. Jednym z najbardziej wyróżniających się narzędzi jest Find My Phone, usługa firmy Apple, która pomoże Ci w przypadku zgubienia telefonu komórkowego w celu przeprowadzenia odpowiednich działań następczych, aby można było znaleźć miejsce pobytu sam, więc bardzo przydatne jest zarejestrowanie swojego numeru w tej aplikacji.

Z drugiej strony masz również alternatywę korzystania z kopii zapasowych, która wyróżnia się głównie wygeneruj kopię zapasową dotyczące informacji przechowywanych na dowolnym urządzeniu Apple. Możesz też znaleźć narzędzie do zdalnego Hard Reset, które służy do przywrócenia prawidłowego działania terminala, co oznacza, że ​​resetujesz telefon do ustawień fabrycznych w iOs, aby zwiększyć prędkość i aby system nie zwalniał.