Skip to content

Jak usunąć lub wymazać wszystkie moje zdjęcia i filmy z iCloud z mojego iPhone’a lub Maca

23 de lipiec de 2023

Jeśli posiadasz urządzenie marki Apple, prawdopodobnie wiesz, że iCloud ma Pojemność pamięci 5 GB Bezpłatnie dla każdego ze swoich użytkowników, czyli całkowicie za darmo. To jednak nie wystarczy, jeśli jesteś osobą, która uwielbia fotografować każdą wyjątkową chwilę. Dlatego iCloud ma w planach powiększenie przestrzeni, minusem jest to, że trzeba będzie zapłacić, chociaż warto wykupić tę usługę dla naszego urządzenia.

Z tego powodu w tym prostym samouczku przedstawiamy szereg opcji, dzięki którym możesz usuń zdjęcia i filmy z iCloud iw ten sposób możesz zrobić miejsce na zapisanie nowych chwil. Możesz to zrobić zarówno z iPhone’a, jak i Maca, bez konieczności wydawania pieniędzy i bez irytującego komunikatu informującego, że pamięć jest już pełna.

Przewodnik krok po kroku, jak trwale usunąć zdjęcia i filmy iCloud z iPhone’a

Jednym z najłatwiejszych sposobów przeprowadzenia tego procesu jest biblioteka, w której zwykle się znajdują przechowywać wszelkiego rodzaju pliki. Jeśli masz już pewną wiedzę na temat prawidłowego korzystania z iCloud, ten proces nie będzie dla Ciebie trudny. Musisz więc postępować zgodnie z każdą z tych wskazówek, aby zdjęcia i filmy zostały poprawnie usunięte z urządzenia.

  • Pierwszą rzeczą, którą zrobisz, jest przejście do aplikacji do zdjęć, aw lewym dolnym rogu przycisk z napisem zdjęcia, który musisz nacisnąć.
  • Następnie powinieneś zacząć wybierać zdjęcia, które chcesz, zwłaszcza te starsze, dotykając górnej części ekranu. Następnie w prawym górnym rogu dotkniesz opcji z napisem wybierz.
  • Następnie musisz wybrać to, czego nie chcesz już przechowywać i wysłać do ikony kosza Znajduje się w prawym dolnym rogu panelu.

Pomimo wykonania powyższych kroków, właśnie usunięte zdjęcia zostaną przekierowane do albumu fotograficznego. niedawno usunięty, ponieważ jeśli z jakiegoś powodu popełniłeś błąd podczas usuwania, możesz go odzyskać bez żadnych niedogodności.

Jak trwale usunąć zdjęcia?

Jeśli jesteś całkowicie pewien, że podjąłeś właściwą decyzję i już nie chcesz przechowywać wybrane obrazy, mogą zostać całkowicie usunięte z systemu. Ponieważ jest to jedna z najlepszych sztuczek, aby rozszerzyć pamięć telefonu iPhone. Dlatego pokażemy Ci, jak to zrobić bardzo łatwo i szybko.

Wystarczy przejść do opcji z napisem albumy, a pojawią się tam wszystkie zdjęcia ostatnio usunięte podczas przewijania w dół. Więc teraz musisz tylko wybrać to, co chcesz trwale usunąć i wybrać usunięcie wszystkiego, aby proces mógł być skutecznie przeprowadzony. Postępując zgodnie z tym środkiem, zaoszczędzone miejsce na dysku będzie w pełni gotowe do ponownego użycia.

Samouczek usuwania zdjęć iCloud z komputera Mac

Aby przyspieszyć proces usuwania plików, możesz zrobić wszystko w zaciszu komputera Mac. Należy zauważyć, że jeśli bardzo dobrze znasz skróty używane na klawiaturze komputera Mac, to zadanie nie zajmie Ci wiele minut. Wykonaj te proste czynności, aby usunąć pliki ze wszystkich podłączonych urządzeń.

skuteczna metoda usuń zdjęcia icloud z mojego Apple Mac

  • Musisz przejść do aplikacji do zdjęć z komputera Mac.Stamtąd dotkniesz opcji zdjęć, która pojawi się w lewym panelu.
  • Następnie musisz nacisnąć Command + A lub możesz także przejść do opcji edytuj i zaznacz wszystko co chcesz trwale usunąć.
  • Następnie zamierzasz nacisnąć Command + Delete z klawiatury, aby wszystkie pliki zostały pomyślnie usunięte z komputera Mac bez problemu.

Przypominamy również, że ta opcja jest idealna do całkowitego usunięcia z systemu wszystkich zdjęć, których już nie potrzebujesz i które zajmują zbędne miejsce na Twoim urządzeniu mobilnym.

W ten sposób możesz nadal cieszyć się wolne miejsce do przechowywania które oferuje Ci Apple. Możesz więc powtórzyć ten proces, kiedy tylko chcesz, a tym samym nie musisz na to wydawać pieniędzy.

dołącz do naszego kanału telegram