Skip to content

Jak usunąć wszystkie pobrane podcasty na moim iPhonie lub iPadzie — zwolnij miejsce

28 de grudzień de 2021

Podcasty to audycje, które można pobierać i słuchać w razie potrzeby, pobierając je; Istnieje wiele różnych tematów związanych z podcastami, można znaleźć wiele, które mają treści zgodne z Twoimi upodobaniami i słuchać ich w domu lub podczas podróży. Możesz pobrać podcasty na iPhone’a lub iPada, jednak gromadzenie ich może powodować problemy dotyczące miejsca na Twoim urządzeniu.

Gdzie możesz zobaczyć pobrane odcinki podcastów na iPhonie?

Pobieranie podcastów na urządzenie pozwoli Ci cieszyć się nimi niezależnie od tego, czy masz połączenie z Internetem; ale zaleca się usunięcie tych, o których już słyszałeś zapobiec ich akumulacji.

Możesz łatwo znaleźć podcasty pobrane na iPhone’a; Aby to zrobić, musisz przejść do aplikacji „Podcasty” i przejść do „Biblioteki”. Wejdź do „Programy” i wybierz jeden z nich aby zobaczyć wszystkie odcinki.

Podczas zapisywania odcinka podcastu jest to pobierane automatycznie dzięki czemu możesz go słuchać bez konieczności łączenia się z Internetem. Możesz wyłączyć tę opcję, otwierając „Ustawienia” i wybierając „Podcasty”, teraz musisz wyłączyć opcję „Pobierz podczas zapisywania”.

To również jest ważne słuchaj podcastów w trybie „Streaming” Zamiast pobierać je, wygodnie jest to zrobić, gdy jest podłączony do sieci Wi-Fi i nie korzysta z planu danych nawigacyjnych.

Chociaż to Twój wybór, czy chcesz cieszyć się podcastami podłączonymi do Internetu, czy zdecydujesz się pobrać podcasty online i móc się nimi cieszyć bez konieczności podłączenia do sieci. Wszystko zależy od Twojej wygody, dostępności przestrzeni dyskowej i połączenia internetowego.

W jaki sposób możesz usunąć pojedynczy odcinek z podcastu?

Jeśli chcesz usunąć pojedynczy odcinek z listy podcastów na swoim urządzeniu; Musisz wejść do aplikacji Podcasty i przejść do sekcji „Moje podcasty”, wybrać odcinek podcastu, który chcesz usunąć, przesunąć tytuł odcinka poziomo i kliknąć czerwony przycisk z napisem „Usuń”.

W ten sposób wybrany odcinek nie będzie już należeć do pobranych, tak jak będzie całkowicie usunięte z urządzenia.

Co zrobić, aby usunąć wszystkie rozdziały programu na iPhonie lub iPadzie?

Jeśli zamiast usuwać tylko jeden odcinek z podcastu lub usuwać jeden po drugim, zdecydujesz się usunąć wszystkie rozdziały jednocześnie aby zaoszczędzić czas, możesz to zrobić z aplikacji Podcasty.

Musisz uzyskać dostęp do aplikacji Podcasty i przejść do sekcji „Moje podcasty”; Musisz wybrać podcast, który chcesz usunąć i wybrać opcję „Edytuj”, co pozwoli ci zobaczyć wszystkie odcinki danego podcastu jako listę, teraz musisz wybrać je wszystkie i naciśnij opcję „Usuń”.

Jakie są kroki, aby usunąć wszystkie podcasty pobrane na iOS?

Jeśli chcesz usunąć podcasty z urządzenia w sposób ogólny, zamiast usuwać rozdziały; musisz wejść do aplikacji Podcasty i przejdź do pola wyszukiwania aby wybrać opcję „Edytuj”.

Jeśli Twoje podcasty Są one ułożone w ikony, w rogu każdego podcastu znajdziesz przycisk ze znakiem „X”. Jeśli naciśniesz ten przycisk, podcast zniknie z pobranych.

W przypadku spotkania podcastów posortowane w formie listy, zobaczysz czerwone kółka na każdym z podcastów na liście. Wystarczy kliknąć w kółko, w którym chcesz usunąć, a następnie wybrać opcję „Usuń”.

Jak przenieść swoje ulubione podcasty na iPhone’a?

Możesz uporządkować swoje ulubione podcasty przez utwórz listę odtwarzania w aplikacji Podcasty na urządzeniu. W ten sposób możesz utworzyć kolejność odtwarzania, umieszczając ulubione odcinki w żądanej kolejności bez konieczności pobierania innej aplikacji.

Aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do aplikacji Podcast na iPhone’a; musisz uzyskać dostęp do znalezionej sekcji „Biblioteka” w dolnym pasku ekranu i wybierz sekcję „Odcinki”. Musisz znaleźć pierwszy odcinek, który chcesz dodać do listy odtwarzania i nacisnąć opcję „Szczegóły”.

odcinek podcastu

Na nowej stronie naciśnij ikonę, która pokazuje trzy kropki pod awatarem i opis wybranego odcinka. Gdy to zrobisz, zobaczysz listę opcji, musisz wybrać opcję „Odtwórz następny”, aby odcinek został dodany do kolejki lub listy odtwarzania.

opcje odcinków podcastu

W ten sposób dany odcinek będzie miał miejsce jako pierwszy na liście odtwarzania lub w kolejce, musisz wykonać ten sam proces podczas dodawania następnego odcinka do listy zgodnie z kolejnością Twoich preferencji. Cóż, w kolejności, w jakiej są dodawane, będą odtwarzane.

dodaj odcinek do listy

Negatywną stroną tej listy produkcji, w której znajdują się Twoje ulubione odcinki, jest to, że nie można jej wyświetlić, dlatego musisz wiedzieć, w jakiej kolejności dodałeś swoje ulubione odcinki do listy.

Nawet jeśli nie możesz wyświetlić utworzonej właśnie listy odtwarzania, możesz usunąć z niej odcinek. Aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do wspomnianego odcinka w ten sam sposób, w jaki zrobiłeś proces, aby dodać go do listy; ale tym razem musisz wybrać opcję 'Usuń’ i to w ten sposób przestań być na swojej liście odtwarzania. Możesz to zrobić z co najmniej jednym odcinkiem, który chcesz usunąć z listy ulubionych.

dołącz do naszego kanału telegram