Saltar al contenido

Jak usunąć ochronę przed kopiowaniem DRM z plików MP3, WMA

27 de febrero de 2021

Prawa autorskie to jedno z najważniejszych praw w ramach domeny wirtualna społeczność, ponieważ odpowiada za zarządzanie treściami, które można zobaczyć, a które nie. Ta technologia kontroli dostępu jest używana zarówno przez zwykłych użytkowników, jak i przez dużych wydawców i firm którzy chcą chronić swoje oryginalne treści. Jeśli chcesz bezpłatnie pobierać obrazy bez praw autorskich, nie będziesz mieć tego typu problemu.

Oczywiście ta ochrona jest dla niektórych nieco irytująca, ponieważ nie pozwala cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz najbardziej, ponieważ jest chroniona tym formatem. Dlatego wielu zastanawia się, czy będzie można usunąć ochronę DRM z moich plików? Powiem ci, że jest to możliwe. Możliwe jest również zapisywanie utworów lub plików muzycznych w pamięci micro SD

Jest to o wiele prostsze niż myślisz, aw tym artykule pokażemy Ci procedurę, którą musisz wykonać, aby móc usunąć oba Pliki MP3 polub swoje filmy. Dlatego zwróć szczególną uwagę, aby usunąć tę ochronę za pomocą programu o nazwie Usuwanie WMA DRM.

Co to jest usuwanie WMA DRM?

Zanim zaczniemy od wyjaśnienia, jak usunąć ochronę praw autorskich, opowiem o programie o nazwie WMA DRM Removal. W ten sposób uzyskasz szerszą perspektywę i będziesz mógł lepiej zrozumieć przewodnik, który pokażemy Ci w tym artykule.

WMA DRM Removal to odtwarzacz opracowany dla systemów operacyjnych Windows i Mac, który może odtwarzać dowolną zawartość multimedialną. Nie ma znaczenia, czy masz plik chroniony prawami autorskimi, ponieważ jest on zgodny z plikami z domeny iTunes lub Apple Quuick Time.

Użyj tego programu do odtwarzania wszystkich plików multimedialnych z ochroną praw autorskich, dzięki czemu nie będziesz mieć więcej problemów. Najpierw pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze.

Jak usunąć ochronę praw autorskich ze swoich plików?

Procedura, której należy przestrzegać, aby usunąć prawa autorskie, nie jest skomplikowana, zadbaliśmy o to, aby była łatwa do zrozumienia. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, które pokażemy Ci bardzo uważnie, aby nie mieć żadnych problemów i szybko przekonwertować wszystkie pliki multimedialne za pomocą tego programu. Ale możesz uniknąć tego całego procesu dzięki darmowym filmom bez praw autorskich do pobrania.

Krok 1

Musisz uruchomić program, aby rozpocząć proces, po otwarciu przejdź do opcji w lewym górnym rogu o nazwie Dodaj. Po kliknięciu pojawi się okno, w którym możesz wyszukać plik, który chcesz przekonwertować, niezależnie od tego, czy jest to wideo, czy audio.

Ten program ma możliwość umieć konwertować pliki multimedialne na partię, więc nie martw się, jeśli masz wiele plików, ponieważ możesz je wszystkie jednocześnie przekonwertować.

Po przesłaniu plików do programu, przed zakończeniem procesu należy wybrać format, w jakim mają być nadane.

Krok 2

Aby móc wybrać format wyjściowy plików, do których musisz przejść oprawa i wybierz go spośród wszystkich dostępnych formatów. Możesz także wybrać miejsce, w którym pliki wyjściowe zostaną zapisane na komputerze po zakończeniu procesu.

Gdy wszystko będzie gotowe, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest kliknięcie przycisku o nazwie Gwiazda, aby rozpocząć proces. I voila, po zakończeniu procesu możesz na siebie liczyć pliki multimedialne bez ochrony praw autorskich.

Przypominamy, że za pomocą tego programu możesz nie tylko usunąć tę ochronę ze swoich plików, ale możesz je szybko przekonwertować na dowolny format. Mamy taką nadzieję artykuł był przydatny i nie miałeś żadnych problemów.

dołącz do naszego kanału telegram