Skip to content

Jak usunąć lub usunąć wszystkie komentarze w postach Reddit

15 de Maj de 2021

Jeśli zrobiłeś zły komentarz w poście i zastanawiasz się, jak mogę usuń wszystkie komentarze do postów na Reddicie? Powinieneś wiedzieć, że to kwestia kilku kroków i wcale nie jest to trudne.

Z biegiem czasu okazało się, że ludzkość musi komunikować się ze sobą. Szukali więc sposobów na wzmocnienie więzi między ludźmi. Reddit został stworzony do tego celu społecznościowego, ponieważ jest to sieć, w której możemy kontaktować się z różnymi ludźmi na całym świecie.

Jak mogę usunąć komentarze za pomocą Androida i IOS?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że zawsze będziesz mieć sposób na usunięcie wszystkiego, co publikujesz w tej aplikacji. Dzięki temu nie będziesz mieć żadnego rodzaju błędu podczas próby po żałowaniu komentarza. Jak logiczne jest pierwsze musisz mieć aplikację na swoim smartfonie i otwórz go, aby móc zalogować się na swoje konto Reddit.

Aby wejść, potrzebujesz tylko adresu e-mail i bezpiecznego hasła, będziesz musiał przejść do sekcji konfiguracji aplikacji. Za jakiś czas będziemy mogli go zlokalizować po prawej stronie. Kliknięcie tej sekcji spowoduje wyświetlenie listy z opcjami. Powinieneś wiedzieć, że te opcje dotyczą Twojego konta i że stąd będziesz miał dostęp do wszystkiego.

Oprócz tego wszystkiego będziesz mieć opcja, która kieruje Cię do Twojego osobistego profilu. Musimy kliknąć tę opcję i poczekać, aż ekran się zmieni, aby pokazać nam nasz profil. W pierwszej kolejności pozostawi nas w sekcji postów, az tej części możemy usunąć każdy z naszych postów. Jednak to, co nas interesuje, to opcja, która jest po stronie komentującej.

Tutaj musisz tylko wybrać komentarz, który Ci się nie podoba, i kliknąć trzy kropki, które pojawiają się w prawym rogu. Pozostaje tylko nacisnąć klawisz Delete i voila.

Jak mogę usunąć komentarze na komputerze?

Aby usunąć komentarze opublikowane na Reddicie przez PC, jest właściwie czymś bardzo podobnym do tego, co zrobiliśmy z naszego telefonu komórkowego. W takim przypadku będziemy musieli połączyć się z Internetem i skorzystać z naszej zaufanej przeglądarki.

Powód dlaczego Reddit pozwala na dużą swobodę nad Twoimi postami, że jest to doskonały sposób na utrzymanie zaufania swoich użytkowników, w ten sposób wszyscy są zadowoleni, a ponad 90% błędów prywatności na stronie jest unikanych.

W pierwszym kroku otworzymy naszą przeglądarkę, aw pasku poszukamy Reddit.com. Dzięki temu powinniśmy mieć dostęp do Twojej strony głównej, na której będziemy musieli zalogować się na nasze konto osobiste. Po załadowaniu naszego profilu możemy kliknąć obraz naszego konta. To sprawi otwiera się menu podobne do menu systemu Android i IOS. Pozostaje tylko kliknąć Konfiguruj.

W ten sam sposób podczas ładowania menu będziemy musieli przejść do sekcji komentarzy i stąd usunąć tę, którą chcemy. W tym celu będziemy musieli tylko kliknij punkty i kliknij usuń.

Jaką alternatywę mam, aby nie usuwać swoich komentarzy?

Jeśli zamierzamy usunąć treść komentarza, może to być spowodowane tym, że Ci się nie podobał lub żałowałeś. W takich przypadkach jest to normalne całkowicie usunąć post.

usuwać komentarze do postów reddit

Nie jest to jednak jedyna opcja, jaką otrzymujemy, na wypadek, gdybyśmy popełnili błąd podczas pisania lub po prostu nie wyrazili tego, co naprawdę myślisz. Możesz skorzystać z edycji komentarza, w ten sposób nie zostanie usunięty, ale zostanie poprawiony.

Aby to zrobić, musisz postępować zgodnie z tymi samymi instrukcjami, co przy usuwaniu, jednak po wykonaniu ostatniego kroku zmienia się. Zamiast poddawać się eliminacji, będziemy musieli kliknąć edytuj. W ten sposób pole komentarza zostanie włączone i będziemy mogli zmienić jego zawartość.

W ten sposób nie będziemy mieć żadnych ograniczeń w stosunku do oryginalnej publikacji. Więc możemy napisać znacznie krótsza lub dłuższa wiadomośćMożemy nawet zmienić kilka słów. Aby zakończyć, będziemy musieli kliknąć Akceptuj i to wszystko.