Skip to content

Jak usunąć lub usunąć polubienie, tagi i komentarze innej osoby na moim Facebooku

7 de kwiecień de 2021

Facebook to wielofunkcyjna i wszechstronna sieć społecznościowa dla wszystkich typów użytkowników, oferująca ludziom swobodę Wyraź siebie w dowolny sposób, o ile nie używają obraźliwego języka, pozostawiając w ten sposób szansę na zablokowanie lub usunięcie.

Czasami jednak zdarza się, że użytkownik użył obraźliwego języka lub wypowiedział komentarz, którego nie chcemy widzieć w naszym Facebook i dlatego chcemy go wyeliminować. Tutaj nauczymy Cię, jak usuwać lub usuwać polubienia, tagi i komentarze innych osób.

Co to są komentarze spamowe lub obraźliwy język na Facebooku?

Ze względu na swobodę wyrażania siebie, jaką Facebook zapewnia każdemu ze swoich użytkowników, oraz ze względu na wiele interpersonalnych powodów lub motywów, które ludzie mają, ta sieć społecznościowa nadaje się do robić wszelkiego rodzaju komentarze, w tym niechciane przez niektóre profile.

Ponadto obraźliwy język często pozostaje niezauważony na Facebooku, a ci, którzy muszą odpowiednio postępować, są użytkownikami poprzez skargę, zgłaszanie słownych i pisemnych znęcania się lub znęcania się to zostało zrobione przeciwko innej osobie; ten rodzaj języka nie powinien być dozwolony.

Każdy z naszych komentarzy, które widzimy z naszego profilu, musi być monitorowany, aby nie doszło do niezgody w zaprojektowanej do tego sieci społecznościowej, aby nawiązać kontakty towarzyskie, ale jest to dość trudne zadanie, i Facebook wiele Czasami po prostu czeka na reklamacje.

Są jednak tacy, którzy nie chcą składać reklamacji na komentarze lub profile osób trzecich i wolą iść drogą blokowanie lub usuwanie od tego użytkownika, który użył obraźliwego języka lub po prostu komentuje, których nie chcemy widzieć.

Jak usunąć lub zablokować użytkownika na Facebooku?

Konto może usunąć tylko właściciel tego samego lub, w przypadku jego braku, plik Administracja Facebookiem, a jest to spowodowane co najmniej jednym powodem, dla którego Facebook uważa, że ​​naruszył jakiekolwiek przepisy.

Jednak ze względu na komentarz, który mógł zawierać link z obraźliwymi i nieistotnymi informacjami lub nie, polubienie, którego nie chcemy otrzymywać od konkretnego użytkownika w naszych publikacjach lub niechcianych etykietach, może być naszym powodem do zablokowania temu użytkownikowi lub usuń go z naszego Lista przyjaciół na Facebooku.

Jest to bardzo proste, musimy po prostu zastosować tę samą procedurę, którą robimy, gdy dodajemy kogoś do naszej listy znajomych na Facebooku i wśród różnych opcji szukać tego, który mówi zablokować użytkownika.

Klikając tam, możesz określić, w jaki sposób chcesz go zablokować, z warunkami, które chcesz i na jak długo nie chcesz widzieć jego nazwy profilu w swoim doświadczeniu na Facebooku, która może być nieokreślona, ​​jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ale bez osiągania tych skrajności iz prostego powodu nieodpowiedni komentarz ze względu na nasze interesy możemy go usunąć lub usunąć, a także tagi i tym podobne, których nie chcemy.

Jak usunąć lub usunąć polubienia, tagi i komentarze innych osób na moim Facebooku?

Przede wszystkim należy wiedzieć, że różne wersje Facebooka mają między sobą wiele różnic, dlatego w niektórych z nich można to zrobić, tak jak w przypadku Facebooka Lite, który nie ma określone ustawienia.

osoba na jej ścianie próbuje usunąć polubienie z facebooka

Po drugie, powinieneś wiedzieć, że jest to łatwiejsze niż jedzenie chleba i wyeliminowanie lub usuń polubienie, tagi i komentarze od kogoś innego na Twoim Facebooku jest tak proste, jak usunięcie głosu z ankiety na Facebooku.

Dla usuń polubienie Od innej osoby możesz usunąć, ukryć publikację lub zablokować osobę, która ją utworzyła. Nie ma opcji, która to eliminuje.

W przypadku usunięcia komentarza wystarczy przejść do wpisu, w którym się on znajduje iw sekcji komentarzy go zidentyfikować; następnie kliknij trzy punkty po prawej stronie i kliknij, aby usunąć komentarz.

I wreszcie do usunąć tag Musimy tylko przejść do publikacji, a następnie w opcji menu, w której klikniemy na usunięcie tego tagu.

dołącz do naszego kanału telegram