Skip to content

Jak usunąć lub usunąć konto Google z Sony Xperia XA, XA Ultra, XA1, XA1 Ultra

5 de sierpień de 2021

Jeśli myślimy o wiodący producenci smartfonów na całym świecie, szybko możemy dojść do wniosku, że Sony, japońska firma, jest jedną z najważniejszych referencji wchodzących w skład tego segmentu. Więc teraz nauczymy Cię, jak usunąć lub usunąć konto Google na Sony Xperia.

W efekcie jest to samouczek, który Wielu użytkowników wyraźnie pytało nas o Sony Xperia XA, ale działa w absolutnie wszystkich terminalach, które zostały wyprodukowane przez tę firmę.

Zasadniczo, zanim przejdziemy dalej, w pierwszej kolejności musimy zaznaczyć, że kolejny krok po kroku dotyczy możliwości usunięcia konta Google z Sony Xperia XA. Biorąc pod uwagę przypadek osób, które: z jakiegoś powodu chcą go sprzedać lub przywrócenie ustawień fabrycznych.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym zakresie, jest to, że masz ustawienia konta Google na urządzeniu z Androidem. Wszystko będzie z nią zsynchronizowane, w tym kontakty, kalendarz, wiadomości e-mail, aplikacje i nie tylko.

Jeśli kiedykolwiek się zastanawiałeś? jak usunąć konto google bez przywracania ustawień fabrycznych. Musisz wiedzieć, że jest to jedno z najczęstszych próśb, jakie zgłaszają nam użytkownicy. Postaramy się udzielić Ci wszystkich informacji, które są ważne w tego typu sytuacjach.

W tym artykule znajdziesz szczegóły, jak uzyskać Sony Xperia XA, aby usunąć konto Google, przez kilka krok po kroku które są naprawdę łatwe dla wszystkich użytkowników.

Usuń lub usuń konto Google XA Ultra

Cóż, najłatwiejszą metodą dodania lub usunięcia konta Google z XA Ultra lub dowolnego innego urządzenia mobilnego jest instrukcja obsługi. Prawdą jest wszystkie urządzenia z Androidem mają taką opcjęi chcieliśmy to szczególnie polecić w pierwszej kolejności.

Musisz przejść do ikony Ustawienia / Konfiguracja w Sony Xperia XA, a następnie do Osobistych i Kont. Następnie musisz wybrać konto, które chcesz usunąć, i po wpisaniu kliknij Usuń konto. Jeśli masz więcej niż jedno konto Google, system poprosi o podanie kodu PIN lub hasła.

W drugim przypadku możliwe jest również usunięcie konta Gmail Sony Xperia XA poprzez plik Konta, choć w tym przypadku będziesz musiał wcześniej pobrać eksplorator plików. Zalecamy pobranie Es File Explorer bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Po zainstalowaniu aplikacji musisz otworzyć Eksplorator plików Es i przejść do folderu data / System i usunąć „accounts.db”, co w zasadzie usunie również konto Google, którego już nie chcesz używać.

Warto Sony Xperia XA1 Ultra

Sony Xperia XA1, czyli aktualizacja dla modelu średni zakres japońskiej firmy przewyższający swoich poprzedników modele zarówno w wersji normalnej, jak i ultra. W przypadku kompletnego smartfona, jego konstrukcji, aparatu i działania wiemy, że zawsze wiąże się to z wysokimi kosztami.

W 2017 roku Sony wprowadziło na rynek produkty ze średniej półki znane jako modele Xperia XA1 i Xperia XA1 Ultra.

usuń i usuń konto Google na Sony Xperia

Terminale zostały zaktualizowane, aby zapewnić wysokiej klasy wygląd. To dwa urządzenia, które chcą pokazać, że należą do średniej półki i pochodzą od Sony.

Dane techniczne i wydajność Sony Xperia XA1 Ultra

Teraz jest to urządzenie, którego specyfikacje wykraczają nieco poza średni zakres i nie sięgają zakresu premium ani high-end. W przeciwieństwie do tego mamy ekran o wysokiej rozdzielczości i procesor MediaTek Helio P20. I ma 3 GB pamięci RAM za standard, który dziś naprawdę pozostaje w niskim zakresie. Ma 23-megapikselowy aparat, podobnie jak Xperia Z5.

Ogólnie możemy powiedzieć, że ten telefon komórkowy jest w pełni zgodny do regularnego użytkowania, chociaż już dla wersji Androida 7 jest poza konkurencją. Jego największą zaletą jest dobry aparat i ma ekran o dobrych kolorach i rozdzielczości HD, chociaż nie ma technologii X-Reality.