Skip to content

Jak usunąć lub usunąć kontakty na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max (przykład)

3 de luty de 2021

Komunikacja ma długą historię na świecie, zyskując na znaczeniu wraz z pojawieniem się urządzeń najnowszej generacji, ponieważ skracają dystans między ludźmi.

Przez większość życia utrzymywaliśmy dobre przyjaźnie, a inni po prostu nie kończyli się zgodnie z oczekiwaniami. Z tego powodu opcja usuwanie osób z książki telefonicznej jest dla Ciebie korzystne i ważne.

Faktem jest, że wielu przeżywa zły czas usunąć kontakt z powodu nieznajomego, który przeszkadza, nieporozumienia, ciężkiej gry, gdy nie ma numeru telefonu, tematów, do których już nie piszemy i wielu innych powodów. Lub jeśli w mniejszym przypadku, powinieneś usunąć zduplikowane kontakty.

Opcja eliminacji nie jest niczym nowym, podobnie jak sprzątanie pokoju, gdy jest brudny, a rzeczy, które nie są potrzebne, są wyrzucane, na przykład śmieci. W ten sam sposób od czasu do czasu musisz wyczyścić telefon z tych kontakty, które nam nie służądlatego konieczne jest ich usunięcie.

Robin Dunbar, badacz społeczeństwa, wspomniał w swojej teorii o istotnym fakcie, który rzuca światło na ten temat po co pozbywać się kontaktów, których nie używamy. Wyjaśnia, że ​​w życiu nie będziemy mieć bliskiej więzi z więcej niż 150 osobami.

W taki sposób, że posiadanie setek kontaktów wydaje się absurdalne w porównaniu z tą statystyką i mówi nam o rzeczywistości, w której musimy medytować.

Kroki, które należy wykonać, aby usunąć kontakty z telefonu iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max

 • Najpierw przejdź do swoich kontaktów.
 • Następnie wyszukaj imię i nazwisko osoby alfabetycznie lub wprowadź je w wyszukiwarce kontaktów.
 • Następnie przejdź do przycisku „edytuj” znajdującego się w prawym górnym rogu. Tutaj zobaczysz wszystkie dane kontaktowe.
 • Następnie przewiń w dół i kliknij „usuń kontakt”.
 • Kontakt nie zostanie natychmiast usunięty, ale poprosi o pozwolenie na potwierdzenie operacji.

Usuń dużą liczbę kontaktów za pomocą funkcji Spring Cleaning

Zadanie usuwania kontaktów jeden po drugim staje się bardzo żmudne i bez pomocy aplikacji z odpowiednim rozwiązaniem praca ta zajęłaby niekończące się godziny. Warto zaznaczyć, że ta aplikacja nie jest darmowa. Następnie przedstawiamy aplikację, która pozwoli Ci usunąć wiele kontaktów w ramach jednej procedury.

Jak to zrobić?

 • Pobierz aplikację „Wiosenne porządki” ze swojego iPhone’a i zainstaluj ją.
 • Po wykonaniu poprzedniego kroku przejdź do zaznaczania użytkowników, których chcesz usunąć.
 • Stuknij opcję „usunąć”.
 • Na koniec zgadzasz się potwierdzić prośbę o usunięcie.

Pozbądź się kontaktów na stałe

Pamiętaj, aby usunąć kontakty na zawsze za pomocą aplikacji „Data Cleaner”, która działa w dość radykalny sposób. Dzięki niemu możesz usuwać między innymi obrazy, informacje, multimedia, muzykę, kontakty.

Należy wspomnieć, że ta aplikacja, w porównaniu z innymi, ma różnorodne zastosowania, które nie są ograniczone tylko do wyżej wymienionych, ale można je również zastosować do folderów i rekordów iOS. Podobnie musisz podjąć decyzję Chroń swoją prywatność, zapobiegając kradzieży danych za pomocą narzędzi oferowanych przez tę aplikację.

Pozbądź się kontaktów na stałe

Następnie wyjaśniamy, jak uzyskać dostęp do tej aplikacji:

 • Kontynuuj pobieranie aplikacji na iPhone’a na swój komputer.
 • Następnie użyj kabla USB i podłącz go do swojego urządzenia.
 • Dostępna będzie opcja ochrony twoich informacji.
 • Wybierz stopień opieki, który uważasz za konieczny.
 • Dotknij opcji „start” i potwierdź operację.

Pamiętaj, że nigdy nie będziesz w stanie odzyskać swoich danych, ten program nie oferuje żadnego minimalnego procentu, aby odwrócić to, co zostało zrobione. Jednak radzimy unikać możliwych bólów głowy i żalu, do których przystąpisz zrób wcześniej kopię zapasową do iCloud aby nie stracić całkowicie swoich kontaktów mobilnych, jeśli jeden z nich został przez pomyłkę usunięty.

dołącz do naszego kanału telegram