Saltar al contenido

Jak usunąć bana z serwera CS GO lub CS 1.6

17 de marzo de 2023

Kiedy mówimy o klasycznym FPS, bez wątpienia pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest Counter Strike. Ta gra, która rozpoczęła się jako mod Half Life, a później została opracowana przez Valve, miała kilka wersji, a najbardziej interesującą rzeczą jest rozgrywka wieloosobowa, ponieważ w ten sposób możemy konkurować z innymi ludźmi, aby zobaczyć, kto jest najlepszy Gracz CS’a. .

Czy to jest Counter-Strike: Global Offensive lub Counter Strike 1.6. W obu tytułach miliony graczy codziennie korzystają z tej gry online. Dzisiaj jedziemy zobaczyć jak usunąć bana z serwera CS GO lub CS 1.6.

Usuń bana z serwera CS GO lub CS 1.6

Grając online przeciwko innym graczom, oczywiście musimy połączyć się z serwerem. Każdy serwer ma administratorów, którzy stosują określone zasady, aby gra była uczciwa dla wszystkich i jednocześnie przyjemna.

To całkiem nieźle, bo w ten sposób możemy spokojnie pograć i cieszyć się kilkoma grami tego świetnego darmowego FPS-a. Jedyny problem pojawia się wtedy, gdy zostajemy niesprawiedliwie wyrzuceni. W tej chwili zobaczymy, jak rozwiązać ten problem w prosty sposób.

Bany na serwerach publicznych są wykonywane przez IP. Pamiętaj, że każde łącze internetowe ma inny adres IP, byłby to jak dokument tożsamości każdego z nas.

Dobrą rzeczą jest to, że zakaz można usunąć w stosunkowo prosty sposób. Najbardziej znanym jest wyłączenie routera i włączenie go ponownie po kilku minutach. Spowoduje to zmianę adresu IP i zakaz przestanie obowiązywać.

Jak ominąć bana z CS GO i CS 1.6

Inny sposób zmień nasz adres IP, aby pominąć blokadę Counter Strike to dzięki poleceniom.

Aby przeprowadzić ten proces, będziemy musieli udać się do Początekwtedy piszemy CMD i wciskamy enter.

Następną rzeczą jest napisanie”ipconfig/release”, co spowoduje zmianę naszego adresu IP bez konieczności ponownego uruchamiania routera. Coś, co przydaje się osobom, które mają stałe IP.

W ten sposób możesz ominąć bana z CS GO lub CS 1.6. Nie ma znaczenia, czy wspomniany zakaz był tymczasowy, czy stały. Ponadto ta metoda służy do eliminowania wszelkiego rodzaju banów z różnych serwerów gier online, ponieważ wszystkie te bany lub blokady są wykonywane przez IP.

Nie jest to wcale skomplikowane, więc możesz grać tak długo, jak chcesz, omijając bany lub blokady, które możesz napotkać na różnych serwerach gier online. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że potrzebny jest administrator, który może blokować osoby grające nielegalnie, ale są ludźmi i czasami popełniają błędy.

dołącz do naszego kanału telegram