Skip to content

Jak ustawić hasło do mojego profilu Google Chrome? – Rozszerzenie pomocy

19 de grudzień de 2021

Wiemy, że w sieci jest wielu użytkowników, nie licząc „innych” stron, które istnieją w świecie internetu, dlatego zawsze mamy narzędzia, które mogą pomóc w osiągnięciu bezpieczniejszego doświadczenia, ponieważ bez podania nam konta możemy udostępniać wiele informacji o nas, które mogą być wrażliwe lub prywatne, dlatego w przypadku Google Chrome mamy dostęp do profil prywatny z hasłem.

Jest to bezpieczny sposób na uniknięcie śladów historii, plików cookie i innych informacji, które mogą być dla nas prywatne. W tym artykule pokażemy, jak zwiększyć bezpieczeństwo dostępu do Internetu, tworząc prywatny profil z hasłem dostępu.

Zawsze powinieneś o tym pamiętać, ponieważ jeśli nie dbamy o nasze dane osobowe za pomocą czegoś, co ma tak wiele zastosowań w naszym codziennym życiu, możesz mieć trudności.

Jakie są kroki, aby zablokować swój profil użytkownika w Google Chrome?

Przed zablokowaniem profilu użytkownika Google Chrome musimy go najpierw utworzyć. W tym celu powinieneś wiedzieć, że najpierw utworzymy nadzorowany profil osobisty, więc po utworzeniu tego profilu możemy utworzyć hasło dostępu.

W tym celu musimy aktywować tę opcję, kopiując następujące polecenie w pasku nawigacyjnym Chrome: // flagi / # enable-new-profile-managem. Wybierz z poniższej listy Aktywowany. Więc w ten sposób tworzymy profil, z którego niekoniecznie powinieneś go używać, ale musisz go utworzyć, aby mieć dostęp do narzędzia blokowego.

Tę akcję zablokowania profilu można wykonać z naszego komputera, w celu skonfigurowania nadzorowanego konta ze wszystkim, co nam oferuje

Korzystanie z aplikacji Google Chrome na telefonie komórkowym

Gdy posiadamy urządzenie z kontem Google w Gmailu, ustawienia, które w nim wprowadzamy, są synchronizowane z naszym komputerem oraz ze wszystkimi urządzeniami, na których się logujemy.

W przypadku posiadania konta z nadzorowanym profilem osobistym, po otwarciu aplikacji Chrome na telefonie komórkowym to konto pojawi się jako dodane i wystarczy się zalogować i mieć chronioną sesję bez pozostawiania śladu tego przeglądania. Należy zauważyć, że nadzorowanego profilu nie można skonfigurować z aplikacji, tylko jeśli: pobieramy aplikację z PlayStore więc możemy zablokować aplikację Chrome

Z przeglądarki internetowej Google Chrome na komputerze

Po włączeniu flagi umożliwiającej tworzenie nowych profili jako personel nadzorowany, utworzymy i skonfigurujemy ten profil.

Po aktywacji profilu musisz ponownie uruchomić Chrome, aby utworzyć profil. Teraz wyświetlamy menu Chrome w prawym górnym rogu, a następnie otwieramy Ustawienia> Osoby> Dodaj osoby.

W tym menu dodajemy nazwę do konta, a następnie musisz aktywować pole z napisem „kontroluj i zobacz strony internetowe, z których ta osoba odwiedza [email protected]”. Następnie klikasz przycisk dodawania w prawym dolnym rogu, teraz aby zablokować lub dodać hasło, musisz dać opcję wyjścia i zablokowania I tak zostanie wyświetlone pole, aby utworzyć je później, gdy zamierzasz korzystać z Chrome, zwykle nie będą przechowywane żadne dane ani odwiedzane strony, ani pliki cookie lub hasła.

Android Google

Jakie jest najczęściej używane rozszerzenie do hasła użytkownika w Chrome?

Istnieje wiele rozszerzeń przeznaczonych do blokowania naszej aplikacji Chrome, ponieważ wiesz, że jest to najczęściej używane i polecane przez społeczność, które ostrzega nas, że phishing jest na porządku dziennym. „lockpw”, to rozszerzenie pozwala nam chronić prywatne informacje które nieświadomie przechowujemy na naszym komputerze

Jest to ważne, ponieważ nie tylko to, co świadomie udostępniamy jako częste witryny lub hasła, ale hasła, których używamy do wejścia do banku lub naszego ubezpieczenia, mogą zostać złamane lub skradzione. Ta aplikacja działa na naszą korzyść, aby tak się nie stało. Teraz jak zainstalować to rozszerzenie

Lockpw

Aby zainstalować i skonfigurować to rozszerzenie w celu ochrony naszych informacji, należy pobrać i zainstalować rozszerzenie z Chrome, a następnie przejść do konfiguracji, w której pokazane są narzędzia służące do automatycznego blokowania komputera i ograniczania prób hasła.

Po zarządzaniu ustawieniami tworzymy hasło, a przy przypisanym haśle zobaczysz, że aby uzyskać dostęp do Google Chrome, musisz podać hasło. Ale co z tego, że każda próba wejścia do wyszukiwarki skądkolwiek się pojawi, najpierw zapyta o hasło.

Zablokuj PW

Dlaczego nie możesz skutecznie hasła do swojego konta Chrome?

Jeśli nie możesz wprowadzić hasła, musisz wziąć pod uwagę, że konto jest utworzone najpierw, a następnie musisz kliknąć zamknij i zablokuj, otworzy się tu okno do utwórz nowe hasło do profiluDzieje się tak, ponieważ Chrome domyślnie otwiera te konta bez blokowania. Wcześniej musisz ponownie uruchomić Chrome, aby nowe ustawienia zaczęły obowiązywać.

Jeśli nie możesz wykonać tej procedury, pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, to sprawdzić, czy używana wersja jest aktualna, ponieważ może to być przyczyną, dla której rozszerzenie nie działa.

dołącz do naszego kanału telegram