Skip to content

Jak umieścić emotikony na swoim czacie z zoomem? – Czat na swoich spotkaniach

30 de październik de 2021

Platforma Zoom dodaje coraz więcej użytkowników, którzy chcą korzystać z oferowanych przez nią korzyści. A coraz częściej konieczne jest organizowanie wirtualnych spotkań. Również w tych możemy używać emotikonów do naszych rozmów. Jeśli będziesz czytać dalej, pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jaka jest różnica między „reakcjami” a „emotikonami” na czacie?

Żyjemy w czasach, w których ludzie mają potrzebę wyrażaj swoje uczucia i emocje w dowolnym miejscu i przy każdej okazji. Ale dla niektórych nie jest to łatwe za pomocą wyrażeń werbalnych, liter lub okazywania fizycznego uczucia. A sprawa staje się bardziej skomplikowana, jeśli weźmiemy pod uwagę, że fizyczna odległość między ludźmi staje się większa.

Emoji to obrazy, których możesz użyć do wyrażenia swoich emocji i uczuć. negatywne lub pozytywne, gdy prowadzisz rozmowę. Z biegiem czasu coraz więcej aplikacji dodało to narzędzie do swoich funkcji czatu. Daje to rozmowie atrakcyjność, kreatywność iw większości przypadków zabawne wyrażenia.

Biorąc pod uwagę znaczenie platformy Zoom w obszarze wideorozmów, zwłaszcza w obszarze biznesowym, dodał tę funkcję w swoich czatach. Należy jednak zauważyć, że emotikony są używane w rozmowach grupowych lub prywatnych między użytkownikami.

Znajdziesz tam wiele różnych obrazów pogrupowanych według kategorii i znikają w ciągu kilku sekund. Zamiast tego opcja Reakcje w Zoom są różne, ponieważ ich ilość może być bardziej ograniczona, a niektóre trzeba usunąć ręcznie.

Zmienia się mało wyrazista kultura, która jeszcze do niedawna była regułą wśród rodzin. Wiele z nich jest już wygodnych, ale inni się dostosowują. Ponieważ, emotikony to tylko praktyczne rozwiązanie dla tych osób i dla tych, którzy z powodu tak wielu emocji ich słowa zawodzą, ale mają potrzebę wyrażenia siebie.

Jeśli masz zaplanowaną rozmowę wideo w Zoom, możesz wprowadzić ją ze swojego konta, jeśli jesteś zarejestrowany lub możesz to zrobić również za pomocą zaproszenia, które wskazuje adres i hasło spotkania. Po zalogowaniu musisz sprawdzić, jakie funkcje są włączone przez administratora.

Z aplikacji

Jeśli jesteś na spotkaniu przez Zoom z telefonu komórkowego i chcesz reagować na wiadomość od kontaktu, musisz zlokalizować wiadomość, a pod nią możesz zastosować reakcję z emoji, którą wybrałeś zgodnie z rodzajem komentarza. Dzięki temu Twój kontakt będzie wiedział, co o tym myślisz lub czujesz, bez konieczności pisania ani jednego słowa.

Ze stroną internetową

Jeśli uczestniczysz z komputera w witrynie, proces jest bardzo podobny. Wystarczy wejść do wideorozmowy, sprawdzić, które funkcje administrator włączył, a które należy aktywować. Następnie lokalizujesz wiadomość, którą Ci wysłali, i wybierasz emoji, na które chcesz odpowiedzieć lub zareagować na wiadomość.

spotkania w powiększeniu

W jaki sposób możesz wysłać emotikon jako wiadomość tekstową?

Zależy od co administrator uzna za stosowne na spotkanie włączy niektóre funkcje. Nie oznacza to jednak, że we wszystkich spotkaniach będzie tak samo, ponieważ w zależności od przyczyny i parametrów ustalonych przez organizatorów, można dopuścić pewną elastyczność.

Być może w spotkaniu wezmą udział znane osoby i chcesz im pogratulować, zapytać o coś lub wiedzieć, jak się mają. Aby to zrobić, nie będzie to takie trudne, ponieważ na pewno wiesz już, jak korzystać z emotikonów innych aplikacji.

Dzięki aplikacji mobilnej

Co innego reagować na wiadomość za pomocą emotikonów, a co innego wyślij wiadomość z emotikonemNie tylko dlatego, że masz więcej opcji do wyboru, ale musisz zlokalizować kontakt i nacisnąć pasek pisania, a następnie wybrać ikonę emoji i wysłać ją. Dzięki temu osiągniesz już swój cel.

Na oficjalnej stronie internetowej

Jeśli wygodniej czujesz się korzystając z platformy Zoom ze strony internetowej i chcesz wysłać wiadomość do innego uczestnika, powinieneś przejść do czatu spotkania. Tam zobaczysz wszystkie połączone osoby i klikniesz na możliwość wysłania wiadomości. Możesz użyć tekstu lub po prostu wybrać emotikon, który wyraża to, co chcesz powiedzieć.