Skip to content

Jak ukryć aplikację „iMessages” na moim iPhonie tak, aby nikt nie zauważył?

20 de styczeń de 2022

IPhone to jedno z urządzeń, które wielu chce mieć, a powodem jest to, że ma wiele funkcji, oprócz jego konstrukcji technologicznej. Jedną z powszechnie używanych aplikacji na iPhone’a jest iMessages, dzięki której możesz wchodzić w interakcje na wiele sposobów, a jeśli obawiasz się, że inni mogą naruszyć Twoją prywatność podczas czytania wiadomości, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Czytaj dalej artykuł, a dowiesz się jak uniemożliwić wysyłanie powiadomień przez iMessages i ukryj swoje wiadomości.

Jak możesz powstrzymać iMessages przed wysyłaniem Ci powiadomień?

Obecnie istnieje wiele konkurencyjnych aplikacji do obsługi wiadomości, z których każda ma nieco inne narzędzia i funkcje, ale ma ten sam cel, aby ułatwić komunikację. iMessages to aplikacja udostępniająca tę usługę, możesz wysyłać i odbierać wiadomości, dzwonić i udostępniać informacje, wszystko za pośrednictwem połączenia Wi-Fi lub komórkowej transmisji danych. Jest również wbudowany w urządzenia iPhone.

Chociaż jest to dobre narzędzie, wielu jest zirytowanych, że inni mogą uzyskać dostęp do swoich wiadomości ze względu na liczbę wiadomości, które możesz odbierać i słuchać dźwięku w każdej chwili, stąd chcesz ukryć powiadomienia. Ale jest coś innego, co możesz zrobić, aby uniemożliwić iMessages wysyłanie Ci powiadomień.

na ekranie blokady

Gdy otrzymasz wiadomość z aplikacji iMessages, inni mogą łatwo zobaczyć sporą część tej wiadomości, zwłaszcza jeśli masz włączony podgląd. Na szczęście możesz ustawić ekran blokady swojego iPhone’a, aby podgląd się nie wyświetla otrzymywanych wiadomości.

W takim przypadku musisz przejść do Ustawień na swoim iPhonie, dotknij Powiadomienia i wybierz opcję Wiadomości. Znajdź ekran podglądu i kliknij tę opcję i wyłącz tę funkcję.

wyskakujące okienka

Wyskakujące okienka są automatycznie wyświetlane na Twoim iPhonie, podpowiadając i powiadamiając Cię o otrzymanej wiadomości. Te okna mogą również ukryj i wyłącz całkowicie. Idziesz do Ustawień, wybierz Powiadomienia, a następnie kliknij Wiadomości.

Znajdź opcję Pokaż na ekranie blokady i przejdź do przesunięcia przycisku, aby wyłączyć funkcję. W ten sposób nie otrzymasz wyskakującego powiadomienia o wiadomości z żadnej aplikacji. Możesz również ukryć powiadomienie o określonym kontakcie, jeśli wolisz, podążając tą trasą. Wchodzisz do aplikacji, otwierasz czat i klikasz na ikonę w prawym górnym rogu i wybierasz opcję Ukryj alert.

Jak korzystać z biblioteki aplikacji, aby ukryć aplikację iMessages?

Na urządzeniu iPhone masz opcję, w której wszystkie aplikacje są pogrupowane według kategorii, co pozwala na lepszą organizację wszystkich aplikacji na ekranie urządzenia. Oprócz szybko lokalizuj aplikacje, dodaj pobrane aplikacje. Krótko mówiąc, dostępnych jest wiele opcji, które możesz wdrożyć na swoim iPhonie. Możesz użyć biblioteki Aplikacje, aby ukryć aplikację iMessages.

Jest bardzo prawdopodobne, że aplikacja iMessages znajduje się w kategorii społecznościowej w bibliotece Twojego iPhone’a, więc powinieneś ukryć tę stronę, na której znajduje się ta aplikacja. Wejdź do biblioteki, musisz nacisnąć i przytrzymać puste miejsce na ekranie głównym, nacisnąć punkty na dole i nacisnąć kółko, które pojawi się pod ekranem, aby ukryć.

Następnie kliknij OK. W ten sposób możesz ukryć stronę, na której pojawia się aplikacja iMessages na ekranie głównym. Możesz także przenieść ikony i aplikacje iMessages na iPhone’a.

ukryj wiadomości z aplikacji biblioteki

Jaki jest najłatwiejszy sposób na ukrycie rozmowy w iMessages?

Możesz mieć obsesję na punkcie prywatności i dlatego nalegasz na zachowanie prywatności iMessages oraz ochronę iPhone’a hasłem. Ale masz inną opcję ukrycia rozmowy w aplikacji iMessages, oczywiście nie jest to ostateczne rozwiązanie, ale pozwoli ci ukryj wiadomość od tego kontaktu. Musisz usunąć tę osobę z listy kontaktów i przenieść ten numer na listę Nieznani nadawcy.

Sposób, w jaki należy to zrobić, jest taki, jak wskazujemy: wpisujesz Kontakt, lokalizujesz konkretnego nadawcę i naciskasz Edytuj. Następnie przewijasz do opcja usunięcia kontaktu. Następnie wchodzisz do Ustawień, klikasz Wiadomości i znajdujesz opcję Filtruj nieznanych nadawców.

Ta opcja umożliwia umieszczenie nieznanych nadawców w innej skrzynce odbiorczej, dzięki czemu wiadomości otrzymane od tego konkretnego kontaktu nie będą tak łatwo widoczne dla innych.

ktoś ukrywa wiadomości w wiadomościach na swoim iPhonie

Możesz także użyć CoverMe lub iDiscrete, aby ukryć swoje wiadomości

Należy zauważyć, że Twój iPhone oferuje alternatywy dla ochrony Twojej prywatności, przenosząc aplikację iMessages do biblioteki, Wyłącz powiadomienia i ukryj wiadomość w iMessages. Ale możesz także korzystać z aplikacji innych firm, aby ukrywać swoje wiadomości i chronić swoją prywatność i intymność.

Istnieje wiele witryn internetowych z aplikacjami zgodnymi z telefonem iPhone, które wykonują tę funkcję. Ale porozmawiamy w szczególności o dwóch. CoverMe: narzędzie, które możesz używać do ochrony wiadomości i danych. Wysyłane lub odbierane wiadomości są zaszyfrowane, dzięki czemu tylko Ty masz do nich dostęp. Gwarantuje to ochronę przed włamaniem lub kradzieżą urządzenia mobilnego. Aplikację CoverMe można pobrać z Apple Store.

Coverme aplikacja dla bezpieczeństwa Twojego iPhone'a

Drugim narzędziem jest iDiscrete: kwestia bezpieczeństwa może brzmieć, jakby ktoś był paranoikiem, ale tak naprawdę chodzi o ochronę nie tylko jednej wiadomości, ale wszystkich danych osobowych przechowywanych na urządzeniu iPhone.

Więc ta aplikacja iDiscrete pozwala chronić wszystkie Twoje informacje, W ten sposób, gdy osoby trzecie wejdą na Twój telefon komórkowy, zostanie wyświetlony fałszywy widok ekranu głównego. Ale nie będzie mógł uzyskać dostępu do żadnych twoich plików i aplikacji. Możesz pobrać tę aplikację z Apple Store.

dołącz do naszego kanału telegram