Skip to content

Jak udostępniać dźwięk z wideo w połączeniach Zoom? – Dynamiczne Spotkania

11 de Listopad de 2021

Wykorzystanie wideokonferencji jest od kilku lat bardzo ważne. Ale od początku COVID-19 to rodzaj aplikacji i platform Stał się znacznie silniejszy i bardziej popularny, ponieważ wiele osób musiało kontynuować pracę, ale nie mogło przenieść się do pracy bez ryzyka.

Dziś jest nadal korzystanie z tego typu komunikacji. Dlatego w tym artykule pokażemy Wam jedną z najważniejszych funkcji jakie posiada Zoom. Ma to na celu udostępnienie ekranu osobom biorącym udział w wideokonferencji. Zwróć więc uwagę, jak to zrobić.

Jak możesz udostępnić film z YouTube podczas spotkania Zoom?

Jeśli bierzesz udział w wideokonferencji za pomocą Zoom i chcesz pokazać film z YouTube, aby podkreślić określony punkt spotkania, musisz kliknąć zielony przycisk udostępniania ekranu. Tam otworzy się wyskakujące okienko, w którym będziesz musiał wybrać aplikację lub program, który chcesz udostępnić podczas spotkania. To zacznie się dzielić na spotkaniu.

Co należy zrobić, aby udostępnić ekran w Zoom i dołączyć dźwięk?

Czasami możesz udostępnić ekran bez pokazywania dźwięku tego, co pokazujesz. Jeśli chcesz udostępnij ten film na YouTube Wraz z jego dźwiękiem możesz to zrobić w ten sposób, niezależnie od tego, czy robisz to z telefonu, czy z komputera.

Z telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a

Jeśli używasz Zoom na telefonie iPhone lub telefonie z systemem Android, możesz również udostępnić swój ekran podczas tego spotkania. W tym celu musisz naciśnij przycisk udostępniania ekranu, to jest na dole spotkania.

Następnie w taki sam sposób jak na komputerze wybierasz swoją przeglądarkę i przeszukasz film na YouTube chcesz się rozmnażać. Następnie, co zrobisz, to zaznacz pole, aby dźwięk z tego filmu był również udostępniony, a następnie rozpocznij odtwarzanie filmu z YouTube.

Z komputerem z systemem Windows lub iPhonem

Aby udostępnić wideo na ekranie wraz z dźwiękiem, musisz nacisnąć w ten sam sposób zielony przycisk udostępniania który znajduje się na dole ekranu tego spotkania.

Pojawi się menu podręczne, w którym musisz wybrać aplikację, z której chcesz udostępnić ekran z dźwiękiem. Następnie musisz kliknąć siatkę, aby potwierdzić, że udostępnisz wideo wraz z dźwiękiem z komputera, aby zostało udostępnione. Po prostu musisz zacząć odtwórz ten film z YouTube a ludzie mogą zacząć to widzieć i słyszeć.

Jak udostępnić film w Zoom z dźwiękiem bez przesyłania ekranu?

ludzie korzystający z zoomu na komputerze

W innym przypadku, jeśli zamiast udostępniać wideo, chcesz udostępnić tylko jego dźwięk na spotkaniu Zoom, musisz wykonać ten sam proces, który wskazaliśmy powyżej. Tylko, że zamierzasz dezaktywować ekran spotkania podczas odtwarzania tego dźwięku. W ten sposób nikt nie będzie mógł zobaczyć wideo na udostępnionym ekranie, ale usłyszy tylko dźwięk.

Jaka jest procedura, aby móc używać Pocket-lint do przesyłania ekranu w powiększeniu?

Jeśli myślisz o korzystaniu z Zoom na swoim domowym lub biurowym telewizorze, tutaj mamy dla Ciebie rozwiązanie i jest to Zoom Rooms. Jeśli zamierzasz używać go w domu, musisz pobrać go do telewizora, istnieje kilka sposobów korzystania z Zoom na telewizorze, które są realizowane przez połączenie bezprzewodowe lub połączenie przewodowe.

Połączenie przewodowe jest zawsze bardziej stabilne, podczas gdy dzięki bezprzewodowemu będziesz mógł trzymać aparat blisko siebie i zabrać go tam, gdzie chcesz. Do tego będziesz musiał tylko zaloguj się do Zoom z telewizora i połącz telefon z aplikacją Zoom Rooms, aby używać kamery telefonu komórkowego do przesyłania danych przez Zoom.