Skip to content

Jak tworzyć lub umieszczać filmy w zwolnionym tempie lub w zwolnionym tempie na TikTok

14 de kwiecień de 2021

Czy można to zrobić filmy w zwolnionym tempie na TikTok? Jak mogę tworzyć filmy z efektem Slow Motion w TikTok? Czego potrzeba, aby tworzyć lub umieszczać filmy w zwolnionym tempie na TikTok?

TikTok to platforma do przesyłania i udostępniania filmów, która stała się niezwykle popularna w ostatnich latach, jednym z powodów jest to, że na TikTok jest to możliwe Twórz filmy z przejściami, odtwarzaj muzykę w tle, używaj efektów takich jak gigantyczna głowa, bling lub zwolnione tempo.

Utworzenie konta na TikTok jest dość proste, aplikacja jest dostępna dla wszystkie wersje Androida i iOS i to całkowicie za darmo. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem TikTok lub po prostu nie wiesz, jak tworzyć lub umieszczać filmy w zwolnionym tempie lub z efektem Slow Motion, dzisiaj wyjaśnimy, jak to zrobić.

Efekt zwolnionego tempa lub zwolnionego tempa na TikTok

Filmy w zwolnionym tempie lub zwolnionym tempie zwykle triumfują w TikTok, ponieważ są jednymi z ulubionych wśród użytkowników platformy, na wypadek, gdybyś chciał stworzyć lub nagrać wideo w TikTok z efektem zwolnionego lub zwolnionego tempa wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Otwórz aplikację TikTok i przejdź do sekcji tworzenia wideo lub treści, która znajduje się na dole aplikacji i jest reprezentowana przez ikona „+”.
  • Następnie kamera TikTok otworzy się i musisz kliknąć opcja „Prędkość” który znajduje się po prawej stronie ekranu.
  • Po naciśnięciu przycisku „Prędkość” możesz wybrać prędkość, jaką ma mieć wideo. Opcja 0,3x i 0,5x odpowiadają efektowi Slow Motion.
  • Po wybraniu prędkości nagrywania filmu w zwolnionym tempie wystarczy nacisnąć czerwone kółko na ekranie i rozpocząć nagrywanie.
  • TikTok również pozwala łączą wiele prędkości w tym samym filmie wystarczy nacisnąć dowolną z pozostałych opcji, takich jak 1x lub 2x, w miarę postępu nagrywania.

Jedną z zalet korzystania z efektów TikTok jest możliwość szybkiego i łatwego zdobywania prawdziwych obserwujących, ponieważ Twoje filmy będą bardziej atrakcyjne i dynamiczne.

Kroki, aby dodać muzykę do mojego filmu w zwolnionym tempie na TikTok

Po zakończeniu nagrywania wideo TikTok w zwolnionym tempie lub w zwolnionym tempie możesz uczynić swój film bardziej atrakcyjnym dla innych użytkowników platformy TikTok poprzez dodanie do niej muzyki.

Po zakończeniu nagrywania wideo z efektem zwolnionego tempa lub zwolnionym tempie na TikTok w sekcja do edycji musisz kliknąć ikonę nuty.

Po kliknięciu tej ikony lub „Dodaj dźwięk” TikTok przekieruje Cię na stronę z muzyką, plikami audio, dźwiękami, piosenkami i nie tylko. Podobnie TikTok umożliwia dodawanie muzyki do filmów z telefonu komórkowego lub urządzenia mobilnego, w tym celu wystarczy kliknąć opcję „Mój dźwięk” lub „Moje audio”.

Kroki pobierania filmów z aplikacji

Po nagraniu wideo na TikTok z efektem slow motion lub Slow Motion i dodaniu do niego muzyki, możliwe jest zapisanie wyników w swojej galerii.

filmy w zwolnionym tempie umieszczają tiktok

Zapisanie wideo z TikTok jest niezwykle proste, w tym celu wystarczy kliknąć przycisk „udostępnij”, a następnie nacisnąć opcję „Zapisz wideo w galerii”. W ten sposób wideo zostanie znalezione w Twojej Galerii Multimedialnej lub aplikacji fotograficznej i będziesz mógł je obejrzeć w dowolnym momencie.

Jeśli chcesz udostępnić wideo w innych sieciach społecznościowych lub swoim kontaktom, proces jest bardzo podobny, po prostu musisz kliknij opcję udostępniania który znajduje się w prawym górnym rogu i wybierz sieć społecznościową, w której chcesz udostępnić wideo.