Skip to content

Jak trwale usunąć lub anulować moje konto Tinder z telefonu komórkowego?

27 de grudzień de 2021

Korzystanie z sieci społecznościowych lub aplikacji w celu poznawania ludzi jest dziś czymś niezwykle normalnym. Dostępnych jest wiele aplikacji do poznawania ludzi, flirtowania lub po prostu tworzenia dobrej przyjaźni. Posiadanie ludzi, z którymi można rozmawiać z telefonu komórkowego, jest czymś, czego wszyscy chcemy i robimy. Tinder jest do tego doskonałą opcją.O tej aplikacji już kilkakrotnie rozmawialiśmy na blogu i to właśnie ona doskonale spełnia swoją funkcję.

Ale oczywiście przychodzi czas w życiu, kiedy być może dlatego, że jesteś w związku lub z jakiegokolwiek powodu, nadszedł czas, aby usuń swoje konto na Tinder A w tym artykule chcę dokładnie nauczyć Cię, jak w niezwykle prosty sposób usunąć konto Tinder.

Jak usunąć konto Tinder

Zrobienie tego jest w rzeczywistości dość proste i nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Wystarczy wejść do danej aplikacji, a następnie przejść do ikony u góry ekranu, poszukać opcji z napisem „Ustawienia„A potem będziesz musiał przejść całą drogę, aby znaleźć inną, która mówi”Usuń kontoWystarczy go nacisnąć i postępować zgodnie z instrukcjami.szybko usuń hubkę

Jak usunąć konto Tinder z Facebooka

Chociaż usuniesz konto Tinder, jak wspomniałem wcześniej, będziesz musiał również usunąć autoryzację ze swojego konta na Facebooku. Nie jest to zbyt skomplikowane, ale polecam wykonać tę część z komputera. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do prawej górnej części ekranu, do „Ustawień”, a następnie przejść do miejsca, w którym jest napisane „Aplikacje”. W tej sekcji wystarczy po prostu wyszukać Tinder, a następnie go usuń.

Usuń autoryzację z Tindera na Facebooku

Jak zobaczysz na komputerze, jest to o wiele łatwiejsze, ale jeśli chcesz to zrobić z telefonu komórkowego, możesz przejść do aplikacji Facebook, a następnie dotknąć pionowych pasków, aby przejść do części konfiguracyjnej, a następnie w „ustawieniach konta” idziesz do miejsca, w którym jest napisane „aplikacje”, aby wybrać „sesję rozpoczętą na Facebooku”, w tym miejscu powinieneś widzieć Tindera i jedyne, co pozostało do zrobienia, aby go wyeliminować raz na zawsze, to kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Usuń aplikację”. To wcale nie jest skomplikowane, w ciągu kilku minut nie będzie śladu, że używałeś Tindera w pewnym momencie swojego życia.

Po usunięciu konta Tinder

Dzisiaj ludzie nadmiernie korzystają z sieci społecznościowych, aby poznawać ludzi i najczęściej używanych sieci to Tinder, to jest z kolei znane przez użytkowników jako internetowy serwis randkowy. Jednak nadchodzi czas, kiedy wszystko się kończy.

Zarówno zdobądź partnera lub z innych powodówWielu użytkowników po długim czasie decyduje się na usunięcie swojego konta Tinder, jest to coś, czego wiele osób nie wie, jak to zrobić, jednak jest to coś bardzo prostego. Tak wielu chce zrobić, aby odłożyć tego typu usługi, jeśli nie możesz rozmawiać lub nic na Tinderze, może to oznaczać, że zostałeś zbanowany i powinieneś usunąć swoje konto.

Do usuń konto Tinder Konieczne jest wejście do Aplikacji i przejście do opcji ustawień, aby wyszukać ostatnią opcję, czyli „usuń konto”, po wykonaniu tej czynności należy potwierdzić, co chcesz zrobić. Następnie konto Tinder zostanie szybko usunięte z systemu.

To jednak nie usuwa niektórych danych jako zezwolenie FacebookW tym celu wskazane jest otwarcie konta Facebook na komputerze w celu usunięcia tych danych. Po otwarciu konta Facebook na komputerze muszą przejść do ustawień znajdujących się w menu.

Tam muszą poszukać opcji uprawnień i widocznej opcji Tinder, mają możliwość usunięcia uprawnień, po wykonaniu tej czynności usuwane są wszystkie dane aplikacji na Facebooku, a także uprawnienia do tego. W ten sposób użytkownicy mogą usunąć cały dostęp do Tindera. Dzięki temu użytkownicy mogą usunąć wszystkie dane i sprawić, by wyglądały, że nigdy w życiu nie używali Tindera lub podobne aplikacje randkowe, jeśli później zechcesz utworzyć konto, możesz to zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram