Skip to content

Jak trwale usunąć i zamknąć konto Yahoo

9 de maj de 2023

Yahoo było jedną z platform najpopularniejsze w tamtym czasie, miał wielu użytkowników z różnymi postami i miał pewną tendencję do Twittera. Niestety, Yahoo straciło impet i naturalne jest, że ci, którzy mieli konto na tej platformie, chcą wiedzieć, jak usunąć konto Yahoo.

Obecnie istnieje wiele sieci społecznościowych, a czasem niektóre są często zapomniane lub pozostawione nieużywane. W tym przypadku tak właśnie stało się z Yahoo, teraz często zdarza się, że użytkownicy próbują to zrobić usuń swoje konto Twoo Yahoo, między innymi. W tym artykule nauczymy Cię, jak łatwo usunąć konto Yahoo.

Jak usunąć konto Yahoo?

Jeśli zastanawiałeś się, czy istnieje jakakolwiek metoda trwale usunąć konto Yahoo, odpowiemy, że jest to możliwe. Jest to uważane za ulgę dla wielu użytkowników, którzy chcą usunąć i pozbyć się irytujących e-maili Yahoo. Można być zdolnym Usuń odpowiedzi Yahooco również powoduje otrzymywanie pewnych powiadomień od Yahoo w poczcie.

Samo w sobie, wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kilka kroków, które Będzie to zależeć od miejsca, w którym zamierzasz usunąć konto Yahoo. Oferujemy kroki, których potrzebujesz, jeśli chcesz usunąć go z telefonu komórkowego lub anulować subskrypcję z komputera. Którakolwiek z metod, którą wybierzesz, pomoże Ci wypełnić misję i raz na zawsze zakończyć współpracę z Yahoo.

Kroki, aby usunąć konto Yahoo z komputera

Najpierw wyjaśnimy, jak usunąć konto Yahoo z komputera. Zobaczmy krok po kroku wszystko, co musimy zrobić, aby móc zlikwidować konto e-mail w tej firmie.

 • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na oficjalną stronę Yahoo z przeglądarki. W tym celu otwórz przeglądarkę i wpisz https://es.yahoo.com
 • Następnie musisz przejść do prawej górnej części ekranu i nacisnąć tam, gdzie jest napisane „Zaloguj się”.
 • Tutaj musisz zalogować się przy użyciu swoich danych uwierzytelniających, tak jak zawsze.
 • Po tym będziesz musiał kliknąć konkretny adresaby uzyskać dostęp do menu, w którym szybko usuniemy konto.
 • Jak zobaczysz u góry, jest napisane „Usuwanie konta Yahoo!”.
 • Następnie pojawia się tekst informacyjny, który możesz przeczytać lub nie. Ale ważne jest, aby zejść na dół i kliknąć „Kontynuuj usuwanie mojego konta”.
 • Przechodzimy do nowego ekranu, na którym po napisaniu wiadomości e-mail będziemy musieli kliknąć „Tak, zamknij moje konto”.

Ten proces może to chwilę potrwaćmoże kilka dni. Ale kiedy już zaczniesz, możesz być pewien, że Twoje konto zostanie usunięte. Wystarczy, że nie logujesz się przez jakiś czas i jeśli to możliwe, zapomnij o tym koncie.

logo yahoo

Jak usunąć konto Yahoo z telefonu komórkowego

Jeśli chcesz usuń swoje konto z telefonu komórkowegoTo, co powinieneś zrobić, to wykonać wszystkie kroki, które wskazaliśmy powyżej. Właściwie to to samo.

Teraz zobaczymy, jak zsynchronizować konto Yahoo na moim urządzeniu mobilnym.

 • Przede wszystkim otwórz aplikację Yahoo na swoim urządzeniu.
 • Teraz będziesz musiał się zalogować na wypadek, gdybyś go nie uruchomił.
 • W skrzynce odbiorczej będziesz musiał kliknąć ikonę z trzema poziomymi liniami, aby otworzyć menu rozwijane.
 • Następnie przejdź do opcji „Zarządzaj kontami”.
 • Teraz musisz kliknąć „Informacje o koncie”.
 • Kliknij „Edytuj” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.
 • Następnie wystarczy wybrać „Usuń”, który znajduje się obok wiadomości e-mail, którą chcesz usunąć.
 • Pojawi się komunikat wyskakujący, będziesz musiał ponownie kliknąć „Usuń”, aby kontynuować.

jak sam zobaczysz, ten proces jest niezwykle prostyi nie wymaga wielu kroków. Niezależnie od tego, skąd jesteś, czy zdecydowałeś się usunąć swoje konto z komputera, czy z telefonu komórkowego, proces ten będzie dla Ciebie bardzo łatwy do przeprowadzenia. Oczywiście, jeśli kiedykolwiek będziesz tego żałować, możesz zarejestrować się i ponownie utworzyć konto Yahoo.

dołącz do naszego kanału telegram