Skip to content

Jak tańczyć na Robloxie – bardzo łatwy samouczek

10 de marzec de 2021

Roblox, platforma do tworzenia gier wideo dla wielu graczy, ma świetną historię i znaczenie, oferuje swoim użytkownikom nieograniczone możliwości wyrażania siebie, zarówno w tworzeniu scenariuszy, jak i interakcja między awatarami, a to jest tak proste, jak stworzenie własnej gry wideo w systemie, w którym możesz być administratorem.

Aby to zrobić, trzeba wiedzieć, że są to czynności wykonywane przez polecenia, które są niczym innym jak prostymi, które każdy może wykorzystać, aby stworzona przez Ciebie postać wykonała określoną czynność, taką jak wykonanie telefonu podczas gry lub oklaskiwanie akcji partnera.

Aby aktywować polecenia, należy przejść do opcji czatu w górnej części ekranu i wybrać ikonę „Posty”. Można to również zrobić zdalnie i łatwo, naciskając klawisz Shift + 7 na naszej klawiaturze, a po pojawieniu się ukośnego paska „/” pisać „?” a po nim, na przykład: „/?” lub „/ Help”, aby uzyskać dostęp do pomocy.

W tej sekcji odkryjesz wszystkie możliwe informacje o poleceniach, które nasz awatar może wykonywać podczas gry, a co lepsze: o wielu i najbardziej zabawnych, są wolneOznacza to, że nie wymaga wydawania ani jednego „robuxa”, wirtualnej waluty gry wideo.

Wraz ze wzrostem doświadczenia użytkownika rośnie liczba emotek lub działań, które nasz awatar może wykonywać. Aby je wyposażyć, musisz wejść do „Sklepu”, a następnie kliknąć „Katalog”, co spowoduje wyświetlenie sekcji poświęconej wyłącznie i wyłącznie „Emotki”.

Oczywiście, nawet jeśli są wyposażone, powinieneś wiedzieć, że będą chwile, kiedy nie będziesz mógł z nich korzystać, ponieważ moderator gry wideo wyłączył tę opcję, a ich przyczyny mogą mieć; pamiętaj, że na tej platformie możemy wszyscy zaprojektować nasz świat a także tworzyć własne zasady.

Aktywuj emotkę i zacznij z łatwością tańczyć

Po aktywowaniu opcji czatu musisz wpisać literę „i” po którym następuje ukośnik „/ „, to jest do powiedzenia: „/i”A następnie zostaw spację, aby dodać jedno z poleceń z tej listy.

Pierwszym przykładem jest taniec, napisany po angielsku „Taniec”, pamiętając o umieszczeniu postaci, o których mówiliśmy wcześniej, co sprawi, że nasz awatar wykona taniec, który może się zmienić, jeśli umieścisz tę samą komendę, ale z cyfrą 2 lub 3 na końcu.

Jak wspomniano powyżej, istnieje wiele opcji i poleceń, które można wykonać, gdy spędzamy godziny w Roblox, a oto inne emotikony, których możesz użyć.

Ponadto, będąc grą dla wielu graczy, współpraca i praca zespołowa zależą od relacji, które masz z innymi użytkownikami. Można to poprawić, dodając gratulacje, gdy nasi koledzy zrobią coś poprawnie, dodając „/ e cheers”, aby to uczcić, lub podnieś kciuk, wykonując „/ e thumbup

Emotki mogą również służyć przyjemnym kontaktom towarzyskim bez konieczności rozpoczynania bezpośredniej rozmowy, a do tego możesz użyć emotki „/ e blowkiss”, aby wysłać buziaka w powietrze lub pokazać swoje emocje, wpisując „/ e excited”. sprawi, że nasz czas na zabawę będzie bardziej żywy.

charakter rytmu roblox

Gra jako administrator

W niektórych przypadkach te pliki kody Są otwarte, aby każdy, kto wejdzie do gry, mógł z nich korzystać, ponieważ są też inne, w których możesz to zrobić tylko wtedy, gdy jesteś moderatorem, to znaczy Twoim zadaniem jest pomóc społeczności w ulepszaniu, używając różnych poleceń, które wpływają na inne postacie .

Kiedy jesteś moderatorem, na lewym marginesie pojawi się awatar, który będzie również pokazywał różne używane wcześniej emotikony; Jedną z zalet bycia moderatorem w grze jest to, że ułatwia komunikację i porządkowanie z innymi graczami.

Trochę polecenia których możesz używać jako moderatora, to: o.clean, do usunięcia kapelusze lub narzędzia, które są rozprowadzane w całym miejscu, a także: jasne, aby wyeliminować lokalne skrypty i wszelkiego rodzaju więzienia; Niektóre bardziej intensywne to na przykład: zabij kohl, aby zabić gracza i: respawn kohl, aby go odrodzić. Więc pobierz Roblox na swoje urządzenie i zacznij zabawę.