Skip to content

Jak szybko odebrać połączenie za pomocą smartwatcha Michael Kors?

30 de październik de 2021

Inteligentne zegarki są coraz częściej kupowane i używane. Te urządzenia przynoszą ze sobą serię przydatne funkcje i ustawienia dla użytkowników urządzeń technologicznych. System tych zegarków umożliwia pobranie dużej liczby aplikacji współpracujących z telefonem komórkowym.

Wśród różnych marek zegarków, Michael Kors Smartwatch jest niewątpliwie jednym z najbardziej kompletnych i użytecznych. Wśród wielu jego funkcji jest opcja parowania z urządzeniem mobilnym i zdołasz otrzymywać powiadomienia i odbierać połączenia. W związku z tym, jak odebrać połączenie na tym smartwatchu, zostanie wyjaśnione poniżej.

Czego potrzebujesz, aby odbierać połączenia na swoim smartwatchu Michael Kors?

Inteligentny zegarek Michael Kors ma zróżnicowaną ilość ustawienia powiązane z funkcjami telefonu komórkowego. Aby uzyskać dostęp i korzystać ze wszystkich tych opcji, konieczna jest synchronizacja obu urządzeń. Aby sparować smartwatch z urządzeniem mobilnym, musisz wykonać następujące czynności:

Pobierz system operacyjny Wear

System operacyjny Wear OS został stworzony przez Google, aby służyć jako system specjalnie dla użytkowników posiadających inteligentne zegarki. Wear OS ma wersję na telefony z systemem Android i urządzenia z systemem iOS. Instalacja aplikacji Wear OS jest bardzo ważna, aby móc zsynchronizować smartwatch z telefonem.

Aby kupić tę aplikację na telefonie komórkowym, musisz przejść do sklep z aplikacjami mobilnymi (czy to Google Play, czy App Store) i wpisz w wyszukiwarce „Wear OS”. Po znalezieniu aplikacji przystępujesz do pobierania zaktualizowanej wersji.

Sprawdź, czy masz włączony Bluetooth na obu urządzeniach

Wraz z instalacją aplikacji Wear OS należy przeprowadzić synchronizację między dwoma urządzeniami. Przede wszystkim musisz upewnij się, że zegarek jest naładowany a później należy sprawdzić, czy Bluetooth jest włączony w obu urządzeniach. Następnie link należy wykonać zgodnie z parametrami, które zostaną pokazane poniżej:

  • Przejdź do aplikacji Wear OS i kliknij „Rozpocznij konfigurację”.
  • Wprowadź początek inteligentnego zegarka i na ekranie naciśnij „start”.
  • Wybierz język, którego chcesz używać na smartwatchu.
  • Zarówno na zegarku, jak i na urządzeniu mobilnym, musisz zaakceptuj warunki użytkowania.
  • Poczekaj na zakończenie połączenia na urządzeniach.
  • Po połączeniu na ekranie obu urządzeń pojawi się ten sam kod.
  • Kliknij „link”, aby uruchomić link.

Tej procedury może to potrwać około 5 minut, więc trzeba mieć trochę cierpliwości, aby synchronizacja przebiegła poprawnie i bez problemu. Pod koniec tego czasu należy postępować zgodnie z parametrami wskazanymi przez aplikację i będzie gotowa do użycia.

Po nawiązaniu połączenia wszystkie funkcje i ustawienia, które można wykonać na smartwatchu Michael Kors, będą dostępne w aplikacji. Od łączenia aplikacji, takich jak WhatsApp, po otrzymywanie i uczestnictwo w powiadomieniach, takich jak połączenia i wiadomości.

smartwatch i telefon

Aby aktywować opcję odbierania połączeń należy wejść do aplikacji i przejść do sekcji powiadomień. Wśród listy aplikacji kompatybilnych z zegarkiem warto znajdź aplikację do połączeń i aktywuj link. Gdy to zrobisz, smartwatch będzie mógł powiadomić Cię, gdy połączenie spadnie na telefon.

Jak odbierane jest połączenie na smartwatchu Michaela Korsa?

Mając już połączenie między smartwatchem Michaela Korsa a urządzeniem mobilnym, dostępna będzie teraz opcja odbierania połączeń. Odbierając połączenie przez telefon, zostanie to automatycznie odzwierciedlone na ekranie zegara, a po naciśnięciu zielonej ikony telefonu połączenie zostanie odebrane.

Gdzie możesz zobaczyć, że połączenie zostało już odebrane?

Jak widać, proces odbierania połączenia na smartwatchu jest dość łatwy i szybki. Należy jednak wziąć pod uwagę, że podczas odbierania połączenia na zegarku to Musi być obsługiwany za pomocą urządzenia komórkowego, ponieważ smartwatch Michaela Korsa nie ma jeszcze mikrofonu i głośników, aby móc mówić.