Skip to content

Jak sparować słuchawki Google Pixel Buds z moim iPhonem — ciesz się gadżetami

10 de luty de 2022

Rozrywka jest ważną częścią codziennego życia każdego człowieka. Jednym z najlepszych sposobów na dobrą zabawę jest słuchanie muzyki. Ponadto możemy to robić również podczas prac domowych lub podczas ćwiczeń na siłowni.

Jednym ze sposobów, dzięki którym będziesz mógł słuchać ulubionej muzyki bez przeszkadzania ludziom wokół ciebie i korzystając z dźwięku przestrzennego, jest ze słuchawkami bezprzewodowymi. Istnieje wiele modeli tych akcesoriów, ale tym razem porozmawiamy o tym, jak możesz skonfigurować swoje Pixel Buds, aby używać ich na swoim iPhonie.

Jak ręcznie skonfigurować Pixel Buds i połączyć je z iPhonem?

Wśród akcesoriów najczęściej używanych w telefonach są słuchawki, wcześniej tymi akcesoriami były kable. Ale teraz te akcesoria są do użytku bezprzewodowego, istnieje wiele marek, które tworzą te słuchawki. Teraz nauczymy cię jak sparować pąki pikseli do telefonu iPhone.

Z ustawień

Z ustawień iPhone’a będziesz mógł połączyć swoje Pixel Buds. W tym celu wystarczy aktywować Bluetooth telefonu. Możesz to zrobić w ustawieniach swojego iPhone’a, tam na początku tego menu będzie sekcja Bluetooth, którą zamierzasz otworzyć. Na koniec musisz włączyć Bluetooth w telefonie i wybrać Pixel Buds, aby połączyć się z telefonem.

wiele połączeń

To kolejna z rzeczy, które będziesz mógł zrobić na swoim iPhonie. Ten model telefonu ma opcję użyj pary słuchawek. W ten sposób dwie osoby będą mogły słuchać tej samej muzyki, metoda parowania jest taka sama jak tradycyjna.

Będziesz musiał tylko wziąć obudowy Pixel Buds i je otworzyć, naciśniesz przyciski obu obudów. Wtedy zamierzasz ustawienia telefonu komórkowego iPhone, otworzysz ustawienia Bluetooth i włączysz je. Następnie na liście urządzeń będziesz musiał nacisnąć słuchawki, aby połączyć się z urządzeniem.

na nowo połączyć

Jeśli Twoje Pixel Buds zostały rozładowane i wyłączone i chcesz ponownie podłączyć Pixel Buds do telefonu, musisz wykonać następujące czynności. Musisz włączyć Bluetooth w telefonie i ponownie sparować go z urządzeniem po włączeniu słuchawek. W ten sposób połączą się z Twoim iPhonem.

Jak je wyłączyć

Jeśli korzystałeś już ze słuchawek bezprzewodowych i chcesz je wyłączyć, aby je naładować, będziesz musiał to zrobić. Pierwszy wyłącz bluetooth na swoim iPhonie, po zrobieniu tego musisz wziąć każdą słuchawkę i włożyć ją do etui z funkcją ładowania i zamknąć. W ten sposób wyłączą się i zaczną ładować, ładując etui lub podłączając etui do ładowarki.

Jakie funkcje są tracone podczas używania słuchawek Google z iPhonem?

osoba używająca iPhone'a

Należy zauważyć, że podczas korzystania z urządzenia innego niż Apple z telefonem komórkowym iPhone nie będzie można korzystać z niektórych funkcji. Tak jest w przypadku Pixel Buds, kiedy używasz ich na swoim iPhonie, będziesz musiał z nich korzystać bez możliwości korzystania z niektórych funkcji. Na przykład nie będziesz w stanie użyj asystenta głosowego w telefonie.

Adaptacyjny dźwięk

Między innymi funkcje dostępne w tym modelu słuchawek to dźwięk adaptacyjny. To funkcjonalność, która pozwoli Ci skoncentrować się na dźwięku, jaki mają w środku słuchawki. Ale w momencie, gdy ktoś zacznie do ciebie mówić, przekaże dźwięk tego, co ta osoba do ciebie mówi, i umieści go w rogach słuchawek.

Adaptacja dźwięku jest dostępna tylko na urządzeniach z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Z tego powodu nie każdy będzie mógł skorzystać z tej funkcjonalności. Jeśli korzystasz z Androida i nie działają one dla Ciebie, możesz odwiedzić centrum pomocy Google Pixel Buds.

Z tego powodu, jeśli szukasz informacji przed zakupem słuchawek bezprzewodowych do użytku z iPhonem, zalecamy rozważenie zakupu słuchawek firmy Apple. Zatem możesz korzystać ze wszystkich jego funkcji.

dołącz do naszego kanału telegram