Skip to content

Jak szybko i łatwo aktywować Siri na iPhonie X za pomocą jednego przycisku?

28 de marzec de 2022

Chcesz wiedzieć jak? Aktywuj Siri na iPhonie X szybko i łatwo? Cóż, prawda jest taka, że ​​najlepszy iPhone w historii, jubileuszowy iPhone, jest już wśród nas i musimy nauczyć się z niego poprawnie korzystać.

Oczywiście jest to możliwe Aktywuj Siri na iPhonie X, ale ponieważ niektórzy użytkownicy chcą wiedzieć, jak to się robi, tutaj pokażemy Ci szczegóły. Sztuczna inteligencja Siri to cyfrowy asystent, który usprawnia korzystanie z urządzeń Apple.

I oczywiście z przybycie iPhone’a X Niektóre kwestie uległy zmianie, biorąc pod uwagę, że po raz pierwszy spotykamy smartfon od ludzi Apple, w którym ekran ma takie oddziaływanie. Właśnie z tego powodu pokażemy Ci krok po kroku, jak aktywować Siri na iPhonie X, a także pokażemy Ci obraz postępowania.

Aktywuj Siri na iPhonie X

Cóż, jeśli chcesz aktywować Siri na iPhonie X, musisz wiedzieć, że pewne rzeczy zmieniły się od czasu, gdy pełnoekranowe telefony komórkowe dołączyły do ​​​​katalogu Apple, mając w tym swojego pierwszego wielkiego bohatera. Rzeczywiście, okazuje się, że zawsze możemy zwrócić uwagę asystenta głosowego ludzi Apple, nazywając go po imieniu, mówiąc „Hej Siri”.

Są jednak osoby, które nie chcą zwracać na siebie uwagi lub mówić głośno, a mimo to potrzebują funkcji tego asystenta głosowego. W takim przypadku wystarczy przytrzymać przez kilka sekund przycisk po prawej stronie urządzenia. Jak widać, będzie to jeden z najprostszych gestów, jakie iPhone Xaktywuj siri łatwo przycisk

Jak widać na obrazku jako GIF, który towarzyszy artykułowi, pokazujemy konkretnie, co musisz zrobić, i naprawdę łatwo jest skorzystać z Siri jako kompletnego asystenta głosowego. Wszelkie inne pytania dotyczące działania iPhone’a X, musisz skorzystać z naszej wyszukiwarki. Zobacz jak to zrobić, ponieważ przesyłamy wiele samouczków na to urządzenie.

Inne bardzo częste pytania, które ci, którzy mają iPhone’a, często zadają na forach i portale społecznościowe, muszą to zrobić bezpośrednio z następującymi funkcjami: wyłączenie głosu przez iphone’a, co to jest iOS, pobieranie iOS 11 beta, pobieranie iOS 11, data wydania iOS 11, iOS 11, kiedy się pojawi, instalacja iOS 11 lub pobieranie iOS 11 beta. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, po prostu musisz nas zadać, abyśmy mogli oczywiście pomóc w tym zakresie.

czy udało Ci się aktywować? Siri na iPhonie X z tym krok po kroku?

Jaka jest przydatność asystenta Siri na moim urządzeniu lub iPhonie X?

Wybitnym aspektem każdego nowego urządzenia są nowe funkcje, których użytkownik musi nauczyć się korzystać z tych urządzeń zgodnie ze swoimi preferencjami. I nie będąc z tego zwolnionym, iPhone X ma pewne elementy co może utrudnić prawidłowe działanie każdemu początkującemu użytkownikowi tej mobilnej marki.

Mając to na uwadze, Siri stała się narzędziem ułatwiającym użytkownikowi zarządzanie wszystkimi funkcjami swojego urządzenia. A jego użyteczność polega na tym, że jest właśnie domyślnym asystentem iPhone’a i wszystkich funkcji, które mają te niesamowite urządzenia.

W celu zrozumienia narzędzie siri, należy wziąć pod uwagę działanie samego asystenta, do którego można uzyskać dostęp za pomocą poleceń głosowych lub poprzez naciśnięcie przycisku. Gdy to zrobimy, wystarczy wskazać zadanie, które musi wykonać asystent.

W zależności od charakteru funkcji, jaką może pełnić, asystent odpowie nam w taki czy inny sposób, pozwalając nam na realizację prostych zadań, takich jak wskaż godzinę lub odpowiedz na wiadomość. Oprócz tego możemy użyć Siri, aby ułatwić korzystanie z innych aplikacji, w tym stworzyć przypomnienie o akcji.

Podobnie możemy skonfigurować siri wykorzystując zdarzenia do wykonywania innych czynności i łącząc je z innymi akcesoriami marki Apple. Zapewnia to możliwość wykonywania głównych czynności na prostych aplikacjach, pokazując niesamowitą użyteczność tego kreatora. Czy wiesz, że możesz zadać Siri wiele zabawnych pytań po hiszpańsku?

Posiadanie udogodnień oferowanych przez tego kreatora nie wymaga żadnych komplikacji, tak jak jest to domyślnie w naszym Urządzenie mobilne iPhone Xjest to jeden z najbardziej odpornych telefonów komórkowych na rynku, w naszych artykułach możesz również poszukać jakie kolory ekranu są najbardziej preferowane przez użytkowników telefonów komórkowych Apple iPhone X

dołącz do naszego kanału telegram