Skip to content

Jak stworzyć lub stworzyć własny baner w Photoshopie na Youtube i Facebook

15 de kwiecień de 2021

Tworzenie banera w programie Photoshop dla serwisów YouTube i Facebook wymaga pewnych narzędzi do edycji obrazów cyfrowych lub zdjęć. Photoshop to program do edycji stworzony przez braci Thomasa Knoll i Johna Knoll. Program służy jako środek ułatwiający modyfikację, tworzenie i retuszowanie zdjęć, grafik, obrazów wektorowych i rastrowych.

Adobe Photoshop istnieje na rynku od 1990 roku, będąc jednym z najbardziej rozpowszechnionych programów Światowa sława, umożliwiając w ten sposób globalizację nowej ery cyfrowej. Profesjonalny świat fotograficzny nigdy nie był tak zadowolony, zwłaszcza gdy narzędzie zostało zaktualizowane o najnowocześniejszą technologię.

Jak stworzyć lub stworzyć własny baner w Photoshopie na YouTube i Facebook?

Tworzenie banera w Photoshopie dla YouTube i Facebooka nigdy nie było tak łatwe, jak jest dzisiaj, a tym bardziej z boom technologiczny rośnie coraz bardziej. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają inspiracje na dużą skalę, to być może bardzo łatwo będzie stworzyć baner na YouTube, kroki są bardzo proste i bez większych komplikacji.

Przede wszystkim musisz utworzyć dokument, który ma 2560 x 1440 pikseli, ustawiając kolor tła na # 33333, a następnie musisz ustaw tło tak, aby pasowało do rozmiaru dokumentu, musisz wybrać opcję „Rasterize Layer”, nie możesz zapomnieć „Decrease the Saturation” (Zmniejsz nasycenie) obrazu za pomocą „Shift-Command-U”.

Następnie przejdź do „Panelu warstw” i wybierz „Gradient radialny”, a następnie ustaw go na 80% krycia. Dodatkowo, utwórz ramki do umieszczania obrazów „Stock”, narysuj prostokąt, zaimportuj pierwszy obraz Stock i umieść go na trójkącie, „Rasterize and Desaturate” obraz za pomocą polecenia opisanego powyżej.

Nadszedł czas, aby utworzyć „ Maskę przycinającą ”, wybierz prawym przyciskiem „ kliknij ”, a pojawi się pole, a następnie „ Command-J ” umieść sześć kopii portretu, utwórz żądany tytuł i to wszystko.

Zalety formalnego i nieformalnego korzystania z Photoshopa

Stworzenie banera w Photoshopie na YouTube i Facebook to jedna z najbardziej pozytywnych zalet korzystania z tego narzędzia. Jednak przedmiotowe narzędzie cyfrowe ma setki funkcji dla różnych wyników.

Tworzenie dowolnego wydania, czy to tworzenie banera na YouTube czy Facebook, wektoryzacja obrazów, tworzenie grafik, montaże, wydaje się być zadaniem przeznaczonym tylko dla profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie fotografii. Jednak tak nie jest, ponieważ wielu użytkowników nauczyło się go używać i nie jest profesjonalistami.

To jest wielka zaleta awangardy technologicznej, ponieważ pozwala na ułatwienie nauki na dużą skalę z dowolnej dziedziny, zawodowej lub nieprofesjonalnej. Prawda jest taka, że ​​masz dostęp do ogromnej ilości informacji, które można wykorzystać na różne sposoby. Wszystko zależy od tego, w jakim celu chcesz przekazać informacje.

Wielu użytkowników udaje, że korzysta z programu Photoshop bez konieczności jego pobierania, nie ma już odpowiedniego sprzętu komputerowego z rozszerzeniem minimalne wymagania wymagane przez aplikację. Rozwiązaniem jest użycie „Photoshop Online”, choć ma to pewne ograniczenia, ale warto.

Jak pobrać Adobe Photoshop w systemie Windows?

Nie będziesz mógł stworzyć banera w Photoshopie na YouTube i Facebook, ani zainstalować stylów tekstu bez uwzględnienia pewnych aspektów, które są bardzo ważne dla optymalnego działania programu. Konieczne jest wzięcie pod uwagę jakiego rodzaju masz komputerGdy go zidentyfikujesz, weź pod uwagę jego specyfikacje techniczne.

stwórz własne banerowe logo Photoshopa na youtube facebook

Jeśli Twój komputer jest z systemem Windows, musisz pamiętać, że aby móc korzystać z programu, należy podać jego wersję musi być Windows 7 lub nowszymieć dwu- lub czterordzeniowy procesor; z co najmniej 2 „GHz”, „RAM” pamięci 4 lub 8 GB, dyskiem twardym z 4 GB dostępnej pamięci i kartą graficzną 2 lub 4 GB.

Po uwzględnieniu ustalonych specyfikacji, będziesz mógł korzystać z wielu funkcji takich jak: naprawa uszkodzonych obrazów lub fotografii za pomocą narzędzia pomiarowego, wśród innych funkcji specjalnych.

Bez zbędnych ceregieli powinieneś udać się do Oficjalna strona programu Photoshop, wybierz „rozpocznij darmowy okres próbny” pobierz instalator i zainstaluj, pojawi się okno płatności, należy wpisać adres e-mail, opcje subskrypcji są różne, wybierz taki, który pasuje do Twojej kieszeni.