Skip to content

Jak stworzyć darmowe konto e-mail w GMX Mail? – Szybko i łatwo

1 de marzec de 2021

Posiadanie e-maila jest istotnym czynnikiem w życiu wielu ludzi. Na płaszczyźnie cyfrowej jest to działanie równie ważne, jak zawsze posiadanie własnego DNI. Poczta pojawiła się w naszym życiu wyłącznie w celu bycia niemal idealnym substytutem faksów i tradycyjnej poczty.

Jednak z biegiem czasu stała się jedną z najpotężniejszych i najważniejszych metod, z jaką jest ważna podczas uzyskiwania dostępu do wielu usług internetowych.

Biorąc pod uwagę dużą popularność dostawców poczty e-mail, wiele z nich to usługi i Biznes Dbają o zapewnienie użytkownikom większej liczby opcji i usług, które można dostosować do ich potrzeb. W tym poście chcemy skupić się na firmie 1 i 1.

To słynny hosting, który oprócz ekskluzywnego konta e-mail znanego jako GMX Mail.

Ta platforma jest darmowy i publiczny, zapewnia swoim użytkownikom różne narzędzia oprócz rozbudowanego hostingu danych w swojej chmurze. Dzisiaj przedstawimy Ci wszystkie niezbędne kroki, abyś mógł otworzyć konto e-mail na platformie GMX Mail.

Jak otworzyć nowe konto e-mail w GMX Mail?

Aby uzyskać dostęp do formularza rejestracyjnego tej platformy w prosty i szybki sposób, należy wykonać następujące czynności:

  1. Zacznij od wejścia na stronę internetową GMX Mail. W tym celu musisz wpisać następujący adres URL w pasku wyszukiwania. Gdy to zrobisz, automatycznie znajdziesz się na stronie.
  2. Po wejściu na stronę musisz zlokalizować przycisk „Utwórz konto” który przekieruje Cię na stronę, której formularz musisz zacząć wypełniać swoimi danymi, aby wejść.
  3. Kiedy natrafisz na formularz, zobaczysz, że prosi on o podanie różnych danych osobowych, takich jak Twoje imiona, nazwiska, wiek, płeć itp. Wypełniając ten formularz, ważne jest, abyś był całkowicie szczery z danymi, ponieważ nie można ich zmienić w przyszłości.
  4. Po uzupełnieniu wszystkich danych osobowych powinieneś zacząć ustalać adres e-mail, który chcesz, jest to Twoja własność. Jest to jeden z najważniejszych kroków, ponieważ tym krokiem kończysz współtworzenie wszystkiego, co dotyczy Twoich danych i identyfikuje się z tą siecią społecznościową. Kiedy już to zrobisz, wystarczy, że wybierzesz typ domeny, do której chcesz należeć ”gmx.es„Lub”gmx.com”. potem wystarczy nacisnąć przycisk „Zgodzić się„Znajduje się po prawej stronie iw ten sposób sprawdzisz dostępność wspomnianej poczty. Jeśli jest dostępny, po prostu naciśnij Akceptuj i to wszystko.
  5. Tutaj musisz wprowadzić tajne hasło, które musi mieć co najmniej 8 znaków, wśród których zalecamy użycie liter i cyfr. Wszystko po to, aby zapewnić Ci większe bezpieczeństwo.
  6. Po uzupełnieniu danych bezpieczeństwa swojego konta pozostanie jedynie fakt wpisania alternatywnego kontaktu, z którym w przypadku utraty hasła będziesz mógł znacznie sprawniej przeprowadzić proces odzyskiwania.

dostęp do mobile gmx

Ostatnie kroki tworzenia poczty GMX

Chociaż ta ostatnia jest krokiem opcjonalnym; zdecydowanie zaleca się większe bezpieczeństwo i szeroką gamę opcji na wypadek utraty i konieczności odzyskania konta. Wśród ostatnich kroków, aby móc zakończyć tworzenie konta, jest wypełnienie pola „Nie jestem robotem”.

Możliwe, że pojawią się tutaj krótkie, ale elementarne zagadki. Po ich ukończeniu naciśnij „Zgodzić się„I wszystko będzie więcej niż gotowe z nowym kontem e-mail.

dołącz do naszego kanału telegram