Skip to content

Jak sprzedawać w SinDelantal? – Zostań partnerem i zwiększ sprzedaż bez inwestycji (przykład)

3 de luty de 2021

SinDelantal to jedna z aplikacji domowych, która działa dziś najlepiej. Ponieważ dzięki niemu możesz szybko i bez żadnych niepowodzeń otrzymywać zamówienia w domu. Dlatego każdy chce o tym wiedzieć i mając to na uwadze Dziś nauczysz się sprzedawać w SinDelantal (w szybki i łatwy sposób).

A nie ma nic lepszego niż zostać partnerem aplikacji, która kwitnie. Ponieważ możesz zwiększyć zyski firmy o ponad 50%. Dlatego ten samouczek, aby wziąć Cię za rękę i wyjaśnić, jak możesz ulepszyć swoją firmę.

Przed rozpoczęciem powinieneś wiedzieć, że oczywiście w tej aplikacji możesz być również dostawcą lub klientem, więc jeśli chcesz zrobić jedną z tych dwóch rzeczy, powinieneś sprawdzić, jak zamówić jedzenie w domu w SinDelantal lub jak być dostawcą osoba.

Jak sprzedawać w SinDelantal?

Aby przejść od razu do rzeczy, powinieneś wiedzieć, że aby sprzedawać na SinDelantal, wystarczy mieć legalną firmę, która jest zatwierdzona przez prawo. Ponieważ nie będziesz musiał nic płacić, aby dołączyć i zacząć otrzymywać i wysyłać zamówienia.

Pierwszym krokiem do uzyskania przynależności jest przejście na oficjalną stronę SinDelantal, na której zostaniesz poproszony o podanie pewnych informacji w celu rejestracji, którymi będą: Twoje imię i nazwisko, osobisty adres e-mail i osobisty numer telefonu.

Po ich wprowadzeniu wystarczy kliknąć przycisk o nazwie „chcę dołączyć”. Gdy to zrobisz, zostaniesz przeniesiony do innej sekcji, w której będziesz musiał dokończyć rejestrację, wprowadzając więcej danych i podpisując umowę online z firmą.

Następnie będziesz musiał poczekać na zatwierdzenie wniosku (musisz spełnić wszystkie wymagania, o które proszą). Po zatwierdzeniu zespół SinDelantal skonfiguruje Twoją restaurację w swojej aplikacji. Kiedy skończą, Twój zakład będzie mógł przyjmować zamówienia i wysyłać je. Więc wszystko będzie gotowe i możesz już współpracować z tą wspaniałą aplikacją do sprzedaży swoich produktów.

Pamiętaj, że jest to tylko pomost pośredni, więc aby twoje dochody wzrosły, musisz robić wysokiej jakości jedzenie sprawią, że będziesz mieć dobre stopnie (sam fakt przebywania w aplikacji nie gwarantuje natychmiastowego sukcesu).

Zwiększ zyski dzięki SinDelantal!

Teraz, gdy już wiesz, jak sprzedawać na SinDelantal, nadszedł czas, abyś przeczytał kilka wskazówek, które pomogą Ci podczas planowania strategii sprzedaży. Abyś mógł zwiększyć zyski swojego lokalu gastronomicznego za pomocą aplikacji.

Przede wszystkim musisz oferować zróżnicowane usługi gastronomiczne, które dostosowują się do ogółu społeczeństwa. To jest do powiedzenia, powinieneś skupić się na sprzedaży dzieciom, dorosłym i seniorom (niezależnie od tematyki Twojej restauracji).

Druga, utrzymać odpowiednią marżę zysku, ale nie podwyższaj zbytnio ceny żywności. Pamiętaj, że tego typu aplikacje pobierają dodatkową opłatę za wysyłkę, więc będziesz musiał wziąć to pod uwagę przy ustalaniu cen na terenie obiektu.

żywność do rękawic i fartuchów

Na koniec, Upewnij się, że jedzenie jest gotowe szybko (nie zaniedbując jego końcowej jakości, ponieważ jeśli to zrobisz, wiele osób anuluje lub edytuje zamówienie)ponieważ łaska adresów polega nie tylko na dostarczeniu jedzenia do domu konsumenta, ale także na szybkości, z jaką ta czynność jest wykonywana (opóźnienia nie są tolerowane).

I voila, z tym wiesz wystarczająco dużo, aby powiedzieć, że możesz sprzedawać w SinDelantal bez problemów. Więc następnym krokiem jest zarejestrowanie się i spróbowanie szczęścia w sprzedaży swoich produktów.

Weź pod uwagę, że za pierwszym razem nie staniesz się bogaty, więc musisz uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcesz, aby wszystko potoczyło się dobrze. Kluczem do sukcesu jest wytrwałość, nie odmawiaj, jeśli nie masz dobrego pierwszego tygodnia, Ponieważ potem nadejdzie wiele osób, które sprawią, że wysiłek będzie opłacalny, a jeśli ta aplikacja Cię zawiedzie, zawsze możesz zrzeszać się, rejestrować lub rejestrować swoją firmę w Rappi.

dołącz do naszego kanału telegram