Skip to content

Jak zarejestrować się w aplikacji SinDelantal? – Aplikacja SinDelantal (przykład)

22 de luty de 2021

SinDelantal to jedna z modnych dziś aplikacji. Ponieważ dzięki niemu możesz łatwo składać zamówienia domowe i mieć pewność, że Twoje produkty będą wysokiej jakości. Dlatego powinieneś dowiedzieć się więcej na ten temat, zaczynając od odpowiedzi na pytanie Jak zarejestrować się w aplikacji SinDelantal?

I pomimo tego, że w dzisiejszych czasach istnieje konieczność zamawiania jedzenia w domu (z wielu powodów), prawda jest taka, że ​​nie można ufać byle komu, że przyniesie jedzenie do domu, bo nie każdy pracuje z poświęceniem. Jeśli więc nie chcesz niedogodności, użyj SinDelantal na swojej oficjalnej stronie internetowej lub w aplikacji, co jest wysoce zalecane.

Jak zarejestrować się w aplikacji SinDelantal?

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, aby odpowiedzieć na pytanie jak zarejestrować się w SinDelantal, polega na tym, że można to zrobić na kilka sposobów, niezależnie od tego, czy jest to klient, firma czy dostawca.

Aby zarejestrować się jako klient, musisz wykonać kroki, które są praktycznie identyczne jak w przypadku innych systemów dostaw (Działanie tej aplikacji jest takie samo, jak działa Uber Eats). Będziesz musiał tylko pobrać aplikację i przystąpić do wprowadzania danych, o które proszą, czyli adresu e-mail, hasła i adresu.

Gdy wchodzisz jako klient, możesz zamówić jedzenie, które chcesz z dowolnego miejsca (Zazwyczaj sugerowane są te w pobliżu). Będziesz mieć również kilka korzyści, takich jak udział w wygrywaniu rabatów i bezpłatnych kuponów, które działają tak samo, jak kody Uber Eats.

Dołącz jako firma

Teraz, gdy wiesz, jak zarejestrować się w SinDelantal jako klient, nadszedł czas, aby zobaczyć, jak możesz wejść do aplikacji jako firma, aby móc otwarcie sprzedawać swoje produkty.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść na oficjalną stronę SinDelantal i sprawdzić, kiedy i gdzie SinDelantal jest dostępny (aby sprawdzić, czy usługa istnieje w Twoim miejscu zamieszkania). Wtedy i właśnie tam musisz wprowadzić dane, które są wymagane, aby móc dołączyć jako firma. Kiedy już je umieścisz, musisz kliknąć przycisk „Podmiot stowarzyszony”.

Dzięki temu zostaniesz przeniesiony do innej sekcji, w której będziesz musiał podpisać pismo z firmą i podać szczegóły swojego zakładu. Po umieszczeniu wszystkiego, o co Cię proszą, będziesz musiał poczekać na zgodę firmy (która nie powinna zająć dużo czasu).

Jeśli zastosujesz się do tego, co jest konieczne i zostaniesz zaakceptowany, zespół SinDelantal skonfiguruje Twoją firmę w aplikacji I możesz zacząć sprzedawać produkty, jak chcesz, aby zwiększyć zyski swojej firmy.

Zarejestruj się jako sprzedawca

Na koniec wyjaśnienie pierwszego pytania Jak zarejestrować się w SinDelantal? Musisz porozmawiać o tym, jak możesz wejść do aplikacji jako doręczyciel, aby współpracować z tą usługą.

rowerzyści w kolejce

Proces jest tak prosty, jak poprzedni, po prostu Musisz przejść do strony dealera SinDelantal, i wypełnij formularz, który się w nim pojawi. Następnie wystarczy poczekać, aż zespół techniczny aplikacji wyśle ​​Ci wiadomość z informacją, czy jesteś odpowiedni, czy nie możesz z nimi pracować.

Pamiętaj, że musisz mieć pod ręką pewne narzędzia, które są niezbędne, aby być dostawcą (są obowiązkowe), są to: minimum 2 GB danych, smartfon z systemem operacyjnym większym niż 5,0, przenośna bateria, transport medialny i wreszcie zespół ochrony.

I voila, po przeczytaniu jesteś bardziej niż gotowy zarejestrować się w tej aplikacji w jakikolwiek sposób, abyś mógł cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje. Należy pamiętać, że ta aplikacja jest stosunkowo nowsza niż inne, więc może mieć pewne wady, ale nie ma o czym pisać.

Rozważ także poszukanie innych aplikacji do dostarczania do domu, aby mieć więcej opcji. Zrobienie tego jest bardzo łatwe, wystarczy poszukać artykułu, który mówi, czym one są najlepsze aplikacje do zamawiania jedzenia w domu i to wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram