Skip to content

Jak sprawdzić, czy przeglądarki filtrują moje dane osobowe? – Czy można Cię zidentyfikować (przykład)

24 de luty de 2021

Bezpieczeństwo to bardzo ważna kwestia, ponieważ w świecie komputerów istnieje wiele sposobów kradzieży prywatnych informacji. Dlatego firmy technologiczne decydują się na ulepszenie swoich polityk prywatności i przyznanie użytkownikom większych uprawnień do zarządzania swoimi danymi.

Wielu widzi, że ma prywatność w Internecie jako coś niemożliwego, bitwa prawie całkowicie przegrana. Oczywiście ważne jest, aby zachować ostrożność podczas podawania danych osobowych, ponieważ nie można ufać wszystkim stronom.

Chociaż prawdą jest, że istnieją programy, które chronią Cię przed bezpośrednimi atakami, haker może dostać się do systemu na wiele sposobów.

Porozmawiamy o programach, które mogą filtrować informacje na Twoim urządzeniu, które Cię opuszczają wrażliwy. Są to wyszukiwarki, dzięki prawu zatwierdzonemu w Stanach Zjednoczonych firmy cyfrowe mogą sprzedawać Twoje informacje bez Twojej uprzedniej zgody.

Mogą istnieć osoby, które nie przywiązują należytej wagi do Twojej prywatności w sieci, jednak jest to poważny błąd. Jeśli nie zadbasz o swoje dane, mogą ukraść Twoje dane osobowe, wykraść Twoją tożsamość, a nawet zhakować Twoje karty kredytowe.

Ta sytuacja jest oczywiście niepokojąca, ponieważ pozostawia użytkowników przeglądających Internet. Powstaje więc pytanie, skąd wiesz, czy przeglądarka twojego komputera nie ujawnia informacji?

Pamiętaj również, że ze względu na środki bezpieczeństwa musisz ukryć dane osobowe na ekranie systemu Windows, zwłaszcza jeśli udostępniasz je innym osobom, poniższy artykuł pokazuje, jak ukryć moje dane osobowe na ekranie startowym w systemie Windows 10.

Czym jest Czy można Cię zidentyfikować?

Plik Ochrona Internetu jest tylko powierzchowna i wcale nie jest wiarygodna, dlatego powstała ta strona, która pozwala każdemu sprawdzić połączenie. Dzięki bardzo prostemu TESTOWI dowiesz się, czy Twoja wyszukiwarka wycieka dane osobowe bez Twojej zgody.

Strona będzie zbierać dane historyczne, aby zobaczyć, w których witrynach wprowadziłeś dane osobowe. Następnie oceni, czy te witryny są bezpieczne, czy też wyszukiwarka przekazuje te informacje innym.

Więc w mgnieniu oka dowiesz się, czy tak jest szpiegowanie Dzięki tej stronie jest bardzo przydatna i pokażemy Ci, jak z niej korzystać w tym poradniku. W tym przewodniku wyjaśnimy, jak korzystać ze strony internetowej, która powiadamia Cię o wycieku informacji.

Jak korzystać Czy można Cię zidentyfikować?

Działanie tej strony jest bardzo proste iw krótkim czasie będziesz mógł wykonać test według naszego poradnika, więc przejdź do strony. Możesz to zrobić wpisując „Czy można Cię zidentyfikować” i po prostu postępować zgodnie z instrukcjami, które pokażemy, aby sprawdzić, czy Twoja przeglądarka internetowa jest niezawodna, czy nie.

Krok 1

Po wejściu na stronę koniecznie przeczytaj warunki użytkowania. Zwróć również uwagę, że pole wyboru „Sprawdź, na których stronach jestem zalogowany. Twoja przeglądarka będzie dyskretnie odwiedzać te witryny ” Jest aktywowany. Gdy zobaczysz, że wszystko jest w porządku, kliknij tam, gdzie jest napisane „Zgadzam się, przetestuj moją przeglądarkę!” i poczekaj, aż strona się załaduje.

Krok 2

Po zatrzymaniu ładowania strony proces analizy rozpocznie się, gdy plik test będzie szukać punktów, w których osoba wyszukująca jest podatna na ataki. Po przeanalizowaniu różnych kategorii, w których można przefiltrować informacje, strona przedstawi raport dotyczący luk w zabezpieczeniach.

Wszystko, w tym rozszerzenia, zostanie przeanalizowane, aby zobaczyć, gdzie się znajduje filtrowanie informacji i tym samym móc to poprawić. I to wszystko, wykonując tylko te 2 kroki, będziesz w stanie sprawdzić, czy Twoja przeglądarka filtruje Twoje dane osobowe, czy też jesteś podatny na ataki hakerów.

Mamy taką nadzieję przewodnik przydał się i że to potężne narzędzie pomaga zachować prywatność podczas przeglądania sieci.

Jak bezpieczniej surfować po Internecie?

Jeśli chcesz poznać więcej sposobów na zachowanie bezpieczeństwa podczas połączenia z Internetem, zacznij od konfiguracji i poprawy bezpieczeństwa połączenia routera Wi-Fi, a nawet dowiedz się, jak ukryć swoją sieć przed łowcami. Aby było bezpieczniejsze, a połączenie było lepszej jakości. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak skonfigurować zabezpieczenia i prywatność swojego komputera podczas przeglądania Internetu. Z pewnością wykonując kroki opisane w tym artykule, zobaczysz, że plik bezpieczeństwo twojego połączenia będzie wyższy niż wcześniej.

dołącz do naszego kanału telegram