Skip to content

Jak sprawdzić, czy iPhone X jest oryginalny, fałszywy, chiński klon lub skradziony z Imei przed zakupem?

6 de lipiec de 2022

robićZastanawiasz się, jak rozpoznać fałszywego lub skradzionego iPhone’a X przed jego zakupem? Musisz wtedy wiedzieć, że dotarłeś do idealnego artykułu, ponieważ następnie pokażemy Ci wszystkie ważne szczegóły na jego temat. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że chociaż iPhone X właśnie wyszedł, już widzimy tanie imitacje robiące obchody.

Dlatego niezwykle ważne jest, abyś wiedział, jak odróżnić fałszywego lub skradzionego iPhone’a X, aby uniknąć płacenia za urządzenie, którego nie szukasz. Następnie przedstawimy kilka wskazówek i wskazówek, jak rozpoznać skradzionego iPhone’a X lub fałszywe. Wszystko, co musisz zrobić, to podążać za nimi, a unikniesz w ten sposób wszelkich możliwych oszustw.

Zdrowy rozsądek, aby wiedzieć, czy iPhone X jest fałszywy

Cóż, zarówno dla odróżnić fałszywego lub skradzionego iPhone’a jak zrobić to z każdym innym telefonem komórkowym, pierwszą rzeczą będzie zdrowy rozsądek. Rzeczywiście, nikt nie sprzeda Ci iPhone’a X, który oficjalnie wyceniony jest na około 1000 USD, za mniej niż to. Jeśli ktoś oferuje Ci iPhone’a X za mniej niż 500 euro, powinieneś od razu zacząć podejrzewać, że iPhone to jeden z najbardziej odpornych telefonów komórkowych na rynku.

Jeśli ktoś chce sprzedać Ci iPhone’a X za połowę sugerowanej ceny, możliwości są konkretnie dwie. Po pierwsze, nie masz do czynienia z iPhonem X i płacisz 500 euro za dobrą imitację. Po drugie, masz przed sobą iPhone’a X, ale prawdopodobnie został on skradziony, a to oznacza, że ​​w każdej chwili mogą go zablokować przez IMEI. lub iCloud,

Szczegóły umożliwiające identyfikację fałszywego iPhone’a X

szczegóły umożliwiające identyfikację fałszywego iPhone’a X

Cóż, na szczęście, jeśli łatwo było odróżnić poprzednie iPhony na wypadek, gdybym wiedział, że to podróbka lub fałszywe urządzenie, to jeszcze łatwiejsze w iPhone X, ze względu na to, jak różni się od swoich poprzedników. Jeśli masz w pobliżu sklep Apple, przede wszystkim zalecamy udanie się tam, aby osobiście i na żywo zobaczyć iPhone’a X, abyś mógł zobaczyć, jak wygląda i działa.

Jednym z kluczy do identyfikacji imitacji iPhone’a X jest umiejscowienie wszystkich wyróżniających się elementów tego urządzenia, takich jak klasyczne logo Apple, a także pewne informacje. Nawet jeśli możesz włączyć tego rzekomego iPhone’a X, powinieneś nacisnąć ekran i sprawdzić, czy ma on klasyczny system dotykowy 3D. Jeśli nie, to tylko fałszywe.

Z drugiej strony wiemy, że iPhone X pochodzi z fabryki z System operacyjny iOS 11, a podróbki tak naprawdę nie mają iOS, ale zamiast tego używają warstwy dostosowywania na górze Androida. Wszystko, co musisz zrobić, aby sprawdzić system operacyjny danego urządzenia, to przejść do Ustawień, Ogólne, Informacje o urządzeniu i zobaczyć, jakie jest jego oprogramowanie.

Z kolei szybko zauważysz, że niektóre aplikacje mają pewne różnice, na przykład pod względem nazwy, czyliApp Store wiele razy pojawia się jako iTunes Store, wśród innych subtelnych zmian, które możemy docenić. Ikona pokazująca dostępną baterię w iOS jest biała, więc jeśli widzisz, że ma kolor, masz również pewność, że jest to podróbka.

Musisz również sprawdzić port ładowania iPhone X Błyskawica, co jest zwykle kolejnym elementem wyróżniającym w tych przypadkach. Jeśli nie widzisz tego typu ładowarki, możesz być pewien, że to podróbka. Poza tym Apple zazwyczaj bardzo dba o wszystkie detale, oferując metalowe krawędzie i wysokiej jakości elementy, co nie zdarza się przy imitacjach.

Wreszcie, jeśli chcesz mieć całkowitą pewność, wystarczy, że udasz się do Oficjalna strona Apple, konkretnie do tego linku, i sprawdź tam, czy numer seryjny urządzenia potwierdza jego tożsamość. W terminalu przejdź do Ustawienia, Ogólne, Informacje o urządzeniu. Dodajesz numer seryjny, o którym mowa, a wszystkie twoje dane tam wskoczą. Jeśli to prawda, oczywiście.

Inni wyszukiwania i zapytania bardzo powszechne wśród użytkowników w tym sensie, mają do czynienia bezpośrednio z następującymi kwestiami: oryginalny iPhone 7 i klon, jak się dowiedzieć, czy iPhone 5 jest oryginalny, jak sprawdzić, czy iPhone 6 jest oryginalny, fałszywy iPhone 7 plus, jak to zrobić wiedzieć, czy mój iPhone jest oryginalny według IMEI, jak się dowiedzieć, czy iPhone 7 plus jest oryginalny, jak się dowiedzieć, czy iPhone 7 plus jest oryginalny, czy replika lub oryginalny iPhone 7 vs. replika. Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, po prostu musisz nas o to zapytać, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy uważasz, że potrafisz już rozpoznać Fałszywy lub skradziony iPhone X przed zakupem z tym krok po kroku, którego właśnie Cię nauczyliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram