Skip to content

Jak spersonalizować moje konto na Twitterze oraz zmienić kolor i motyw z telefonu komórkowego lub komputera?

22 de luty de 2022

Przez lata Twitter stał się niezbędnym narzędziem dla wielu użytkowników, a dziś ta sieć społecznościowa jest uważana jeden z najlepszych na całym świecie. Tutaj możesz udostępniać treści, które chcesz, osobiście lub w celu pozycjonowania swojej marki lub firmy. Ponadto Twitter pozwala swoim użytkownikom dzielić się historiami z innych sieci społecznościowych, tak jak w przypadku Instagrama, co dodaje mu punktów na jego korzyść.

Należy zauważyć, że Twitter ewoluował pod względem funkcje integrujące się z jego interfejsemwięc teraz możesz zmienić rozmiar lub dostosować swoje zdjęcie profilowe na platformie, aby się wyróżniać.

Oprócz tego masz możliwość zmiany koloru tapety lub motywów, ponieważ można zmienić kolor pojawiających się tam ikon, więc przygotuj się na naukę wszystkiego, co jest związane z motywem, aby móc skutecznie dostosować swoje konto.

Jak zmienić kolor tła na Twitterze z telefonu komórkowego

Zanim zaczniesz, ważne jest, że wiesz, że możesz teraz pobrać nową wersję Twitter Lite na Androida lub iPhone’a, która okazuje się znacznie lżejsza i w której możesz również wykonać następujące kroki, aby zmodyfikować swój profil. W ten sposób osiągniesz stworzyć niepowtarzalny i inny wygląd to nada Twojemu kontu osobisty charakter, dzięki czemu wyjdziesz z monotonii.

Teraz pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uzyskać dostęp do aplikacji już zainstalowanej na urządzeniu mobilnym i przejść do opcji, która ma trzy pionowe linie i pojawia się w lewej górnej części ekranu. Następnie wybieramy alternatywa, która mówi Ustawienia i prywatność gdzie zostanie wyświetlone nowe menu.

Więc stamtąd musisz uzyskać dostęp do opcji Ekran, która znajduje się w sekcji Ogólne, a będziesz Aktywuj opcję Tryb ciemny. Wybierając w ten sposób, jeśli chcesz jasną lub ciemną noc, tę, którą wolisz, i musisz przejść do zaznaczenia pola Aktywowane, aby zmiany zostały zapisane.

Ta opcja jest świetna, jeśli interfejs Twittera jest bardziej dostępny dla twoich oczu, ponieważ idealnie pomaga zmniejszyć jasność ekranu, dzięki czemu zmęczenie wzroku znacznie się zmniejsza, zwłaszcza gdy bardzo często korzystasz z platformy. Ponadto ta alternatywa zostanie zastosowana automatycznie, gdy zapadnie noc, więc nie będziesz musiał jej stale konfigurować.

Jak mogę zmodyfikować kolor i motyw na Twitterze z komputera?

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy wolą pracować w zaciszu swojego komputera, możesz bez problemu wykonać poniższe czynności z Internetu. Należy zauważyć, że z tego miejsca możesz nie tylko zmienić kolor tła ekranu, ale także masz również możliwość zmiany motywu, co okazuje się ciekawsze.

jak zmienić tło Twittera z komputera?

Więc pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejdź na oficjalną stronę Twittera i stamtąd wprowadź odpowiednie dane aby móc się zalogować. Po wejściu przejdziesz do panelu opcji, który znajduje się po lewej stronie ekranu, a stamtąd będziesz szukać przycisku Więcej opcji.

Następnie zobaczysz okno, które zostanie wyświetlone i z niego wybieramy Sekcja ustawień i prywatności. Tak więc na środku ekranu klikniesz opcję Ogólne, a następnie opcję Ekran. Gdy to zrobisz, zobaczysz sekcję z napisem Kolor, a następnie wybierz jedną z twoich preferencji, którą będziesz mógł wizualizować podczas zmiany opcji na ekranie.

W dolnej części okna zobaczysz opcję, która mówi Obraz tła i to jest miejsce do wyboru między tłem na pogodną noc i ciemna noc. Na tym polega cała procedura, abyś mógł spersonalizować swoje konto na Twitterze i nadać mu bardziej atrakcyjny wygląd i aby nie wpływało na Twój wzrok ciągłe korzystanie z monitora.

dołącz do naszego kanału telegram