Skip to content

Jak sparować aplikację Fitbit Versa z moim iPhonem – Społeczność Fitbit

9 de luty de 2022

W dzisiejszych czasach aplikacje odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu naszych telefonów i in zadania, które wykonujemy na co dzień. Jedną z najczęściej pobieranych aplikacji są te, które mają na celu monitorowanie tego, co robisz w ciągu dnia w odniesieniu do ćwiczeń.

Jedną z najlepszych aplikacji do tego jest Fitbit. Jeśli masz smartwatch tego modelu, będziesz mógł używać z dowolnym telefonemale w tym samouczku pokażemy, jak możesz go skonfigurować, aby używać go z telefonem.

Jakie są kroki, aby skonfigurować aplikację Fitbit na iPhone’a?

Istnieją aplikacje, które po prostu je pobierają i zaczynają z nich korzystać, ale nie wszystkie z nich są takie. Są tacy, którzy będziesz musiał go skonfigurować do pracy we właściwy sposób na Twoim telefonie. Jedną z aplikacji, które będziesz musiał skonfigurować, jeśli masz telefon iPhone, jest aplikacja Fitbit.

Jest to aplikacja, która monitoruje każdą z rzeczy, które robisz w ciągu dnia. W ten sposób może ci pomóc poprawić swoje codzienne nawyki abyś był bardziej aktywny w kontekście ćwiczeń. Dlatego konieczne jest skonfigurowanie go tak, aby działał jak najlepiej.

Aby to zrobić, musisz zainstalować aplikację Fitbit na swoim iPhonie, ta aplikacja jest dostępna w App Store. Po zainstalowaniu przejdziesz do aplikacji, na jej głównym ekranie pojawi się przycisk „Dołącz do Fitbit”. Tutaj będziesz mógł wybierz rodzaj posiadanego smartwatcha i że jest połączony z twoim iPhonem.

Po wykonaniu tej czynności będziesz musiał nacisnąć przycisk, który jest na ekranie, a następnie nacisnąć „Let’s Go”. W ten sposób będziesz mógł rozpocząć konfigurację aplikacji, np. będziesz musiał zapisz istotne informacje Tobie takie jak wzrost, waga, płeć i data urodzenia.

Aby zakończyć konfigurację tej aplikacji, musisz utworzyć swojego użytkownika. W tym celu będziesz musiał wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i utworzyć hasło do tego konta. wtedy będą Regulamin aby móc korzystać z Aplikacji, wystarczy je przeczytać i zaakceptować, a następnie rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Jak automatycznie zsynchronizować aplikację Fitbit Versa?

Inną rzeczą, której zawsze będzie wymagała ta aplikacja, jest synchronizacja z telefonem. W ten sposób będziesz mógł przechowywać dane o tym, co zrobiłeś w ciągu dnia i będzie śledzić Twoją aktywność zorganizowany we właściwy sposób.

chłopiec używający telefonu komórkowego

Jeśli już korzystam z aplikacji

Jeśli masz już czas korzystanie z aplikacji i co chwilę aplikacja przestała się synchronizować, będziesz musiał to zrobić:

  1. Wejdź do aplikacji Fitbit, na górze znajduje się sylwetka twojego konta.
  2. Po dotknięciu swojego konta zobaczysz nazwy swoich urządzeń. Musisz nacisnąć ten, który chcesz zsynchronizować.
  3. Następnie upewnij się, że smartwatch jest włączony i połączony przez Bluetooth z telefonem.

Jako nowy użytkownik

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, który zaczyna korzystać z tej aplikacji i nie wiesz, jak zsynchronizować Fitbit z telefonem, najpierw wejdź do aplikacji Fitbit i skonfiguruj ją tak, jak wyjaśniliśmy wcześniej. Po wykonaniu tej czynności telefon połączy się z bransoletką. kiedy robię pojawi się kod ekran swojego Smartwatcha i umieścisz go w telefonie, aby zostały połączone.

Jakie problemy pojawiają się podczas parowania aplikacji i jak je rozwiązać?

Te zegarki zawsze pojawiają się przy nowych problemach, które będziesz musiał rozwiązać. Dobrą rzeczą jest to, że zdarza się to bardzo rzadko i że będziesz w stanie szybko je rozwiązać, aby móc kontynuować za pomocą smartwatcha.

logo bluetooth

z bluetooth

Jedna z najczęstszych usterek ma związek z Bluetooth w Twoim sprzęcie. Możliwe, że przez pomyłkę wyłączyłeś Bluetooth w telefonie lub smartwatch wyszedł poza zasięg strefy Bluetooth telefonu komórkowego. Aby go rozwiązać, musisz przejść do ustawień iPhone’a i wprowadzić Bluetooth. Tam będziesz musiał wyłącz i włącz bluetoothna koniec dotkniesz nazwy swojego Fitbita, aby się połączyli.

Korzystanie z Wi-Fi

Jeśli problem polega na tym, że Fitbit nie synchronizuje się z telefonem, może to być spowodowane połączeniem Wi-Fi. Aby to naprawić, musisz przejdź do ustawień telefonu, przejdziesz do sekcji „Ogólne”. Tam wejdziesz w opcję „Resetuj”, po czym będziesz musiał kliknąć „Resetuj sieć” i zapiszesz czterocyfrowy kod PIN, aby zaakceptować czynność, którą wykonujesz.

Ponowne uruchamianie urządzenia

Wreszcie może smartwatch nie działa lub telefon. Aby pozbyć się usterki, musisz ponownie uruchomić Fitbit i telefon. W ten sposób już usterkę należy wyeliminować.

dołącz do naszego kanału telegram