Skip to content

Jak skutecznie usunąć GIF WhatsApp? – Sztuczki WhatsApp

21 de styczeń de 2022

GIF to mały film, który pomaga trochę ożywić rozmowy na WhatsApp, składa się z niewielkiego filmu, dość krótkiego, za pomocą którego można wyrazić emocję, uczucie lub chwilę, ponieważ jak mówi popularne przysłowie, obraz jest wart tysiąca słów, w tym przypadku za pomocą GIF-a można wyrazić coś, czego nie da się wyrazić prostymi słowami.

Teraz, aby móc dodać GIF, który został wysłany do Ciebie przez osobisty kontakt WhatsApp lub który został wysłany w grupie, do której jesteś dodany, wystarczy poczekać, aż ten GIF zostanie całkowicie pobrany i możesz zobacz to, to z tego długo naciśnij GIF, aż pojawi się opcja dodania do ulubionych, dzięki temu procesowi wspomniany GIF pojawi się na liście ulubionych.

Jak usunąć gif z listy gifów w WhatsApp?

Ta procedura jest dość prosta, w rzeczywistości jest bardzo podobna do procedury, za pomocą której usuwasz naklejkę, którą utworzyłeś z listy ulubionych. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do sekcji ulubionych w swoich GIF-ach, po tym przytrzymaj GIF-a, tam zobaczysz okno, w którym pojawi się opcja usunięcia z ulubionych, naciśnij tę opcję i od razu zostanie usunął GIF z listy ulubionych.

Należy zauważyć, że gdy usuniesz określony GIF z listy ulubionych, nie pojawi się on ponownie na liście, chyba że dodasz go ponownie, więc musisz być bardzo ostrożny podczas usuwania dowolnego GIF-a z listy, ponieważ o ile nie zostanie wysłany do ciebie ponownie, nie zobaczysz go ponownie na swojej liście.

Centrum pomocy WhatsApp

Teraz, jeśli masz problemy z platformą WhatsApp, istnieje strona internetowa, która jest centrum pomocy WhatsApp, za pomocą którego możesz zadać wszystkie pytania lub problemy, jakie masz z aplikacją. Możesz to zrobić z tej strony internetowej lub, jeśli wolisz, możesz to zrobić bezpośrednio z aplikacji swojego telefonu komórkowego, w tym celu musisz wykonać następujące czynności:

Otwórz aplikację WhatsApp, a następnie naciśnij trzy pionowe punkty, które zostaną znalezione w lewej górnej części ekranu, będąc tam, naciśnij opcję ustawień, a następnie naciśnij „pomoc” tam musisz nacisnąć opcję „skontaktuj się z nami” i tam będzie zabierze Cię na rodzaj czatu, na którym możesz napisać wszystkie wątpliwości dotyczące aplikacji.

Co mogę zrobić, jeśli przez pomyłkę wysłałem komuś Gif na WhatsApp?

Problem, który przytrafił się każdemu, to fakt wysłania przez pomyłkę wiadomości, notatki dźwiękowej, obrazu, wideo, naklejki, a nawet GIF-a, to jest coś, co zdarza się bardzo często, ponieważ wszyscy ludzie się mylą a w chwili nieuwagi możesz popełnić te błędy, które mogą sprawić, że będziesz wyglądać trochę źle w stosunku do osoby, z którą rozmawiasz, lub grupy, w której wysłali błąd.

Usuń wiadomość i wyślij właściwy GIF

Ze względu na ciągły charakter tego problemu platforma WhatsApp w jednej ze swoich aktualizacji wdrożyła możliwość usuwania wiadomości, audio, wideo, obrazów, naklejek i GIF na platformie, dzięki tej nowej opcji, będziesz mógł usunąć GIF, który wysłałeś przez pomyłkę i wysłać poprawny GIF.

pamiętaj, aby usunąć błędną wiadomość i wysłać poprawny gif

Aby to osiągnąć, wystarczy nacisnąć i przytrzymać GIF, który chcesz usunąć, po naciśnięciu pojawi się seria opcji u góry ekranu, wśród tych opcji będzie opcja, która pojawi się śmietnik , po naciśnięciu tam pojawi się okno, w którym należy wybrać jedną z dwóch opcji, usuń dla mnie lub usuń dla wszystkich, aby usunąć GIF tak, aby nie wyświetlał się osobie, z którą rozmawiasz, ty musi nacisnąć opcję „wyeliminuj dla wszystkich”.

Jak mogę mieć więcej pomysłów na GIFy do wysłania moim znajomym z WhatsApp?

Istnieje kilka sposobów na zdobycie pomysłów na nowe GIF-y, a także możesz pobrać nowe pliki GIF bezpośrednio na telefon komórkowy i udostępnij go swoim kontaktom WhatsApp.

Gify z Tumblr na WhatsApp

Jest to strona internetowa, w której możesz wybrać i pobrać dowolny rodzaj GIF-a, a ponadto ta witryna oferuje możliwość przeszukiwania sekcji GIF w zależności od wybranego motywu, jak wiadomo, wiele z tych GIF-ów są małymi fragmentami filmu, więc jeśli wybierzesz konkretny GIF, pojawi się seria GIF-ów o podobnej tematyce.

Ghipy Gify na WhatsApp

Z drugiej strony jest to kolejna opcja, dzięki której możesz uzyskać bardzo dobre GIF-y w bardzo prosty sposób, dzięki tej konkretnej witrynie możesz znaleźć dowolny rodzaj GIF-a w ciągu zaledwie kilku minut, dlatego jest to bardzo dobry pomysł, że jeśli chcesz zwiększyć liczbę GIF-ów na swoich listach, zajrzyj na tę stronę.

znajdź najlepszy gif na ghipy

Co mogę zrobić, aby stworzyć własne animowane gify na WhatsApp?

Z drugiej strony, jak już wiemy, większość GIF-ów to fragmenty filmów lub seriali, kultowych lub komicznych momentów jakiejś produkcji kinematograficznej. Jednak wielu użytkowników WhatsApp lubi pomysł tworzenia własnych GIF-ów z własnym materiałem, dotyczy to domowych filmów wideo ze śmiesznymi scenami od znajomego lub członka rodziny, które chcesz wykorzystać, aby odnieść się do typu chwili lub uczucie.

Korzystanie z „Photoshopa”

twórz własne gify w Photoshopie

Istnieje kilka aplikacji do tworzenia GIF-ów, w rzeczywistości wystarczy utworzyć mały fragment wideo, a następnie przejść do edytora, który konwertuje ten fragment wideo na wideo w formacie GIF. Dobrą opcją jest użycie programu Photoshop, za pomocą którego możesz wyciąć wideo w określonej części, z której chcesz wyodrębnić GIF, oprócz tego możesz dodać słowo do GIF.